Правові потреби

   

Архів новин  

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

   

Сила правових знань

Деталі

OP5Довіра до закону, принципу верховенства права не може виникнути миттєво. Аби підвищити загальний рівень правової культури та правової свідомості фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, місцевих центрів та бюро, в рамках проекту «Я маю право», проводять правопросвітницькі лекції для учнів, студентів та трудових колективів. Про найцікавіші заходи, які відбулись цього тижня, читайте у нашому огляді.

Детальніше...

Моніторинг роботи Коростенського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

MKC321 березня моніторингова група у складі представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Олена Герасименко, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Тимур Кашапов, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олени Вовнюк, начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Дар’я Гончарова, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Наталія Ярошенко здійснили виїзний моніторинг роботи Коростенського місцевого центру з надання БВПД та провели ряд заходів для налагодження співпраці.

Детальніше...

Чи можуть забрати квартиру, якщо це єдине житло боржника? (Відео)

Деталі

LogoУкраїнців лякають, що за комунальні чи іпотечні борги вони можуть залишитись без квартири. Чи можна забрати квартиру, якщо це єдине житло боржника?

Детальніше...

Комплексний підхід: в Україні розробляють дієвий механізм запобігання та протидії домашньому насильству

Деталі

MCR221 березня заступник директора Регіонального центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська взяла участь, у рамках реалізації проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», у засіданні міжвідомчої робочої групи за участю представників Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Координаційного центру безоплатної правової допомоги, Фонду ООН у галузі народонаселення та міжнародних експертів. Захід відбувся у Міністерстві соціальної політики України.

Детальніше...

Боротьба за аліменти (відео)

Деталі

LogoВ Україні 6 лютого набув чинності закон про посилення відповідальності за несплату аліментів. Закон передбачає нові засоби примусового виконання рішень до боржника, який боргує аліменти більш ніж на 6 місяців.

Детальніше...

Правова підтримка: виїзні прийоми громадян

Деталі

VPR2Справжня турбота та реальна допомога проявляються у деталях. Фахівці місцевих центрів та бюро правової допомоги намагаються надати юридичні консультації якомога більшій кількості мешканців Житомирщини, тому регулярно проводять виїзні прийоми.

Детальніше...

Знаю, дію, захищаю: правопросвітницькі лекції та консультації

Деталі

PLK6Системна робота – запорука успіху. Саме тому фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області регулярно проводять чимало заходів, спрямованих на покращення знань українців щодо гарантованих державою прав та можливостей їхнього захисту. Про найцікавіші з них, читайте в нашому щотижневому огляді.

Детальніше...

 
   

Консультації

   

Повідомити про корупцію

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua