Правові потреби

   

Архів новин  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 122 гостей та відсутні користувачі

   

Центри та бюро правової допомоги Житомирщини активно співпрацюють з центрами зайнятості

Деталі

27.07.2017 - RSZ 5На виконання Меморандуму про співробітництво та взаємодію між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Координаційним центром з надання правової допомоги від 1 листопада 2016 року, спільно з місцевими центрами зайнятості фахівці центрів та бюро правової допомоги Житомирської області відкривають мобільні консультаційні пункти доступу до безоплатної правової допомоги, проводять лекції, семінари, які стосуються легальної зайнятості, попередження трудової міграції, доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які стоять на обліку в районних центрах зайнятості.

Детальніше...

За півроку до центрів правової допомоги Житомирщини звернулося понад 11 тис. громадян

Деталі

27.07.2017 - kolehia 3Про це сьогодні, 27 липня, зазначив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда під час засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Житомирській області. Участь у колегії також взяли керівники структурних підрозділів апарату управління та відділів державної виконавчої служби і державної реєстрації актів цивільного стану у регіоні. Провів засідання начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар.

Детальніше...

Лекції для умовно засуджених з метою запобігання злочинності та повторному вчиненню правопорушень

Деталі

26.07.2017 - KVI 5Одним із напрямів роботи центрів правової допомоги у Житомирській області є розширення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги серед умовно-засуджених та умовно звільнених осіб. За І півріччя 2017 року фахівці центрів та бюро правової допомоги Житомирщини провели понад 62 заходи для осіб, що знаходяться на обліку та є умовно-засудженими у районних секторах із питань пробації у Житомирській області для засуджених з метою запобігання злочинності та повторному вчиненню правопорушень.

Детальніше...

Інформаційний буклет щодо права біженців на безоплатну правову допомогу

Деталі

bizhenciІнформаційний буклет «Безоплатна правова допомога біженцям та особам, які потребують додаткового або тимчасового захисту» підготовлений Координаційним центром з надання правової допомоги та надрукований за підтримки партнерів з Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Буклет надруковано чотирма мовами (російською, англійською, арабською та фарсі) накладом по 3 тис. примірників, загальний наклад 12 тис. примірників.

Найближчим часом його буде доставлено до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у регіонах та розповсюджено серед цільової аудиторії, зокрема у пунктах тимчасового перебування іноземців та пунктах тимчасового розміщення біженців.

Електронні версії буклетів (для перегляду та завантаження) доступні на сайті КЦ у розділі "Прес-центр/Бібліотека" .

Відбулося засідання Керівної ради директорів системи надання БВПД Житомирщини

Деталі

21.07.2017 - KR 122 липня у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбулося засідання Керівної ради директорів системи надання БВПД Житомирщини.

Детальніше...

Центри та бюро правової допомоги Житомирщини проводять вуличні інформування

Деталі

20.07.2017 - inform 3З метою роз`яснення про діяльність системи БПД, інформування про функції центрів правової допомоги та бюро, а також для розповсюдження інформаційних матеріалів про можливість отримати безоплатну правову допомогу, фахівці центрів та бюро правової допомоги Житомирської області активно здійснюють правопросвітництво: проводять інформаційні бесіди; семінари; вуличні інформування. Адже ранній доступ до правової допомоги є одним із найбільш важливих позитивних елементів української системи БПД на сьогоднішній день, а також сприяє забезпеченню рівного доступу до правосуддя.

Детальніше...

Консультування громадян в Обласному соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Деталі

20.07.2017 -  ditu gyrtogitok 1Проводячи правопросвітницькі заходи, фахівці центрів з надання безолпатної вторинної правової допомоги у Житомирській області орієнтуються на різні цільові категорії громадян. Першочергово правопросвітницькі заходи та консультування проводяться для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, безпритульних дітей, дітей, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім’ї, дітей з обмеженими можливостями та їх опікунів.

Детальніше...

 
   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua