Анонс подій  

з 9 вересня 2016 р. щомісячно кожної 2 середи з 10:00 до 13:00
Мобільний консультативний пункт БПД для учасників АТО та членів їх сімей
м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 22
   

Архів новин  

Вересень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

В Ємільчино фахівці Новоград-Волинського місцевого центру вирішували проблемні питання соціального та правового захисту учасників АТО

Деталі

29.09.2016 - ATO29 вересня в приміщенні Ємільчинської районної державної адміністрації відбулась розширена зустріч із членами громадської організації «Братство ветеранів АТО Ємільчинщини». У заході взяли участь голова Ємільчинської РДА, заступник голови Ємільчинської РДА, начальник управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської РДА, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД Віталій Радзивіл, в.о.начальника Ємільчинського бюро правової допомоги Олег Гнатенко та головний спеціаліст бюро Алла Садурська, координатор по Житомирській області ГО «Всеукраїнська правозахисна організація “Юридична сотня”» Катерина Кармазіна.

Детальніше...

Працівники Житомирського місцевого центру з надання БВПД активно інформують житомирян про систему БПД

Деталі

29.09.2016 - inform ZH (1)27 вересня заступник начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вікторія Тогунова спільно з фахівцями бюро правової допомоги – Брусилівського, Коростишівського, Радомишльського, Черняхівського – провели вуличне інформування житомирян із метою підвищення правової свідомості та поширення інформації про систему безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Фахівці Хорошівського бюро правової допомоги активно інформують громадян про систему БПД

Деталі

27.09.2016 - inform (2)23 вересня працівники Хорошівського бюро правової допомоги провели ряд заходів з метою інформування громадян про систему безоплатної правової допомоги. Зокрема, головний спеціаліст Альона Чижевська відвідала районну раду, районну державну адміністрацію та відділ Держгеокадастру, де розмістила інформацію про систему безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Коростишівське бюро правової допомоги надає юридичні консультації людям із обмеженими можливостями на дому

Деталі

27.09.2016 - adresna pravova dopomoha (2)Коростишівське бюро правової допомоги активно практикує адресну допомогу малозабезпеченим верствам населення, в тому числі особам з інвалідністю. Заступник начальника відділу Олександр Коваль відвідав за адресою проживання громадян із обмеженими фізичними можливостями – жителів м. Коростишів Бесарабчик Л.О. та Ліфшиця М.І.

Детальніше...

Фахівці Коростенського місцевого центру з надання БВПД надавали юридичні консультації через Skype

Деталі

27.09.2016 - bibliomist (2)23 вересня працівники Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у приміщенні міської Центральої бібліотеки імені М. Островського провели Skype-консультування з правових питань з використанням системи «бібліоміст».

Детальніше...

Працівники місцевих центрів та бюро правової допомоги дізналися про нові процедури оформлення субсидії

Деталі

27.09.2016 - trening (5)27 вересня працівники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у тому числі бюро правової допомоги взяли участь у тренінгу для працівників УДППЗ «Укрпошта» та управлінь соціального захисту щодо нової процедури оформлення субсидії та обрахування прожиткового мінімуму. Тренінг проходив у приміщенні Головного територіально управління юстиції у Житомирській області.

Детальніше...

Умовно засудженим Андрушівського району розповіли про їх права та гарантії

Деталі

26.09.2016 - zasugeniОб’єднавши сили заради спільної мети – роз’яснити конституційні права, обов’язки та гарантії умовно засудженим – фахівці Андрушівського бюро правової допомоги, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Андрушівської РДА та Андрушівського сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області 22 вересня провели спільний правоосвітній захід для осіб, що стоять на обліку.

Детальніше...

На базі Романівського районного військового комісаріату провели виїзне консультування учасників АТО

Деталі

26.09.2016 - ATO21 вересня начальник відділу правоосвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БПП Ольга Сікорська спільно з начальником Романівського бюро правової допомоги Світланою Крижанівсьою на базі Романівського районного військового комісаріату провели виїзне консультування учасників АТО. Захід провели з  метою розширення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (в тому числі учасників АТО).

Детальніше...

Фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД відвідали Романівський дитячий будинок-інтернат

Деталі

26.09.2016 - internat21 вересня начальник відділу правоосвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Сікорська та начальник Романівського бюро правової допомоги Світлана Крижанівська відвідали Романівський дитячий будинок-інтернат Житомирської обласної ради. Заклад створений для вихованців із глибокою розумовою відсталістю та психічними розладами, які мають складні фізичні вади, не можуть самостійно пересуватись та самообслуговуватись. Усі підопічні інтернату є недієздатними, їх права та інтереси захищають працівники установи.

Детальніше...

Новоград-Волинський місцевий центр презентував відкриття Баранівського бюро правової допомоги

Деталі

26.09.2016 - baranivka (4)23 вересня директор Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Петро Пелешок у приміщенні Баранівської райдержадміністрації провів презентацію Баранівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Фахівці Любарського бюро правової допомоги провели семінар для медичних працівників Любарської центральної районної лікарні та сільськими та селищними головами району

Деталі

26.09.2016 - berdichiv (1)Минулого тижня працівники Любарського бюро правової допомоги проводили активне інформування про систему БПД серед працівників медичних закладів та органів місцевого самоврядування. Зокрема, начальник бюро Олена Зубко та заступник начальника Наталія Поварчук провели інформаційно-роз’янювальну зустріч із колективом Центральної районної лікарні.

Детальніше...

Про адміністративну та кримінальну відповідальність розповіли фахівці Любарського бюро правової допомоги під час візиту до інтернату

Деталі

23.09.2016 - internat19 вересня заступник начальника Любарського бюро правової допомоги Наталія Поварчук провела лекцію для вихованців Любарської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Житомирської обласної ради на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність за незаконний обіг наркотиків». Під час лекції заступник начальника Любарського бюро розповіла як захиститися і не стати жертвою насильства в школі, на вулиці, яка відповідальність передбачена законом у разі вчинення агресії щодо неповнолітніх і про право на захист.

Детальніше...

Працівники Ружинського бюро правової допомоги завітали до родин, що перебувають в тяжких життєвих обставинах

Деталі

23.09.2016 - opikynuЗ метою надання психологічної, соціально-педагогічної, інформаційної та правової допомоги сім’ям, що знаходяться під наглядом соціальних служб 21 вересня начальник Ружинського бюро правової допомоги Вадим Кулибаба спільно з працівниками Центру соціальних служб сімї, дітей та молоді Ружинської РДА провели ряд візитів до родин, що перебувають в тяжких життєвих обставинах.

Детальніше...

Пенсіонерка отримала юридичну консультацію щодо перерахунку пенсії, не виходячи зі свого дому

Деталі

23.09.2016 - priom na domy21 вересня до Андрушівського бюро правової допомоги надійшло телефонне звернення від жительки міста Андрушівка, одинокої пенсіонерки, учасниці війни, з проханням надати консультацію щодо перерахунку пенсії.

Детальніше...

У Новоград-Волинському місцевому центрі з надання БВПД провели день відкритих дверей для військовослужбовців

Деталі

23.09.2016 - DVD Novograd23 вересня фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД запросили військовослужбовців строкової служби, мешканців різних регіонів України, що проходять службу на території Новоград-Волинського військового гарнізону на день відкритих дверей для ознайомлення з роботою центру.

Детальніше...

Працівники Брусилівського та Радомишльського бюро правової допомоги проводять виїзні прийоми громадян

Деталі

23.09.2016 - priom (3)21 вересня головний спеціаліст Брусилівського бюро правової допомоги Тетяна Цалко провела виїзний прийом громадян у Водотиївській сільській раді Брусилівського району. Під час проведення виїзного прийому громадянам надали роз'яснення щодо положень сімейного, трудового та спадкового законодавства. Окрім цього, Тетяна Цалко зауважила, що виїзні прийоми громадян є одним із напрямків роботи Брусилівського бюро правової допомоги та відбуватимуться й надалі.

Детальніше...

Розірвання трудового договору за власним бажанням. Що ви маєте знати?

Деталі

23.09.2016 - zvilnenaДо Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася жінка військовослужбовця з питанням, чи можливо розірвати трудовий договір за власним бажанням у зв'язку з переведенням її чоловіка на роботу в іншу місцевість.

Детальніше...

 

Більше статей...

 1. Як стягнути заборгованость по аліментам? Пояснюють фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД
 2. Фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД провели семінар для внутрішньо перемішених сімей
 3. Заповнюємо заяву на отримання житлової субсидії
 4. У Новоград-Волинському місцевому центрі проконсультували учасника АТО щодо пільг на комунальні послуги
 5. Як обчислити сукупний дохід для призначення субсидії?
 6. Що є підставою для позбавлення батьківських прав?
 7. Інформаційні бесіди та семінар для умовно засуджених проводять фахівці Попільнянського та Романівського бюро правової допомоги
 8. Працівників ЦНАПу Ємільчинського району проінформували про систему БПД
 9. Фахівці Романівського та Попільнянського бюро правової допомоги проводять активне правопросвітництво населення
 10. Розширення доступу до безоплатної правової допомоги дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Мобільні консультативні пункти

   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Адвокатам  

АДВОКАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: облік, оподаткування, звітність


Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

для усіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13

для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'Юсту від 30.04.2015:

до моменту набрання чинності вказаним наказом


Форми моніторингу

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua