Правові потреби

   

Архів новин  

Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

   

adv ogolosh

   

Дотримання прав затриманих: у Житомирі обговорили порядок інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

TP908 грудня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський взяли участь у нараді працівників карного розшуку та ізоляторів тимчасового тримання ГУНП у Житомирській області.

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права: майстер-класи, лекції ,конференції, юридичні майданчики

Деталі

TP6Щороку на початку грудня у рамках Всеукраїнського тижня права фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області проводять багато заходів. Про найцікавіші з них читайте у нашому огляді.
Всеукраїнський тиждень права - це масштабна правопросвітницька кампанія. Головне завдання якої - підвищити рівень правової освіти громадян та інформування українців про їхні права та можливості їх захисту.

Детальніше...

Поділу не підлягає: що є особистою приватною власністю чоловіка, дружини

Деталі

LogoПоділ майна між подружжям - одне із перших та найбільш суперечних питань, яке виникає у разі розірвання шлюбу.
Що є особистою приватною власністю чоловіка та дружини? Відповідь на ці питання, в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право», надали фахівці Романівського бюро правової допомоги Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Правова допомога засудженим

Деталі


KOl212 грудня
директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром провели виїзний прийом засуджених у ДУ «Коростенська виправна колонія №71».

Детальніше...

Моніторинг роботи Житомирського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

Mon38 грудня моніторингова група у складі представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Олена Герасименко, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Наталя Ярошенко здійснили виїзний моніторинг роботи Житомирського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

Бути поруч: правова допомога для людей з інвалідністю

Деталі

AD3Фахівці системи безоплатної правової допомоги завжди готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує. Якщо людина з об’єктивних причин не може звернутися в місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, спеціалісти центру надають адресну правову допомогу за місцем проживання клієнта.

Детальніше...

 
   

Antiraider

   

Вакансії в Мінюсті

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Мобільні консультативні пункти

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua