Опитування! Реєстрація ГО  

   

Архів новин  

Лютий 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

Моніторинг роботи Бердичівського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

24.02.2017 - monitoring B 324 лютого начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський, заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Тетяна Бєлобородова, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Тимур Кашапов та начальник відділу підтримки та розвитку інфраструктури Андрій Чешков здійснили виїзний моніторинг роботи Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

До Бердичівського місцевого центру з надання БВПД завітав заступник Міністра юстиції України

Деталі

24.02.2017 - rob zustrich 623 лютого в рамках робочого візиту на Житомирщину заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов відвідав Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Супроводжували заступника Міністра начальник Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Олександр Грабар та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.

Детальніше...

Розлучення з іноземцем в Україні: правда чи міф?

Деталі

23.02.2017 - rozluchenjaЯк роз`яснюють фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, український суд компетентний розглядати справи про розірвання як міжнародних шлюбів, зареєстрованих між особами, що є громадянами різних держав, так і шлюбів між громадянами України, відповідно до сімейного законодавства України й у випадку, коли обоє одружених проживають за кордоном.

Детальніше...

Лекція для спеціалістів районних та міських служб у справах дітей

Деталі

23.02.2017 - seminar 122 лютого в приміщенні комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради відбувся тренінг для спеціалістів районних та міських служб у справах дітей, працівників центру соціально-психологічної реабілітації дітей за участі фахівців Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області.

Детальніше...

Овруцьке бюро правової допомоги стоїть на захисті ветеранів війни

Деталі

22.02.2017 - veteranu 1Із перших днів роботи Овруцьке бюро правової допомоги стало на захисті соціально-вразливих груп населення, а особливо ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Бюро спільно з ГО «Овруцька районна спілка ветеранів АТО» та ГО «Овруцька міська спілка ветеранів АТО» вже провели декілька зустрічей, на яких обговорювали права та пільги учасників АТО.

Детальніше...

Які документи потрібні для встановлення факту родинних зв’язків?

Деталі

22.02.2017 - dokumentiНайчастіше люди стикаються з проблемами встановлення фактів родинних зв’язків тоді, коли внуки, наприклад, хочуть встановити споріднення з двоюрідними дідами та бабками для отримання спадщини. Або хтось із родичів хоче довести спорідненість із іншим далеким родичем. Які документи потрібні для встановлення факту родинних зв’язків – роз’яснили фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

Інформування про систему БПД у медичних закладах Житомирщини

Деталі

22.02.2017 - likarni 2Фахівці місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги активно інформують про систему БПД та консультують громадян на базі медичних закладів Житомирщини.

Детальніше...

 
   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua