Анонс подій  

з 9 вересня 2016 р. щомісячно кожної 2 середи з 10:00 до 13:00
Мобільний консультативний пункт БПД для учасників АТО та членів їх сімей
м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 22
   

Архів новин  

Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   
Деталі

Фахівці бюро правової допомоги продовжують інформувати громадян про систему БПД

Деталі

19.01.2017 - street inform 1Які послуги надають центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро, хто може скористатися правом на отримання такої допомоги, а головне де знаходиться найближче бюро – інформували мешканців Романова, Чуднова, Ружина, Любара фахівці бюро правової допомоги.

Детальніше...

Лекція у соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Деталі

19.01.2017 - leksia18 січня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Наталія Радушинська та інтегратор Житомирського місцевого центру Вікторія Тогунова відвідали Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Гуртожиток  створений спеціально для соціального захисту осіб віком від 15 років, які опинилися у складних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

2016 рік: яким він був для Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області

Деталі

19.01.2017 - press 219 січня 2017 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області відбулася прес-конференція за участі начальника ГТУЮ у Житомирській області Олександра Грабара, першого заступника начальника ГТУЮ Ірини Волошиної, заступника начальника ГТУЮ з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації ГТУЮ Валентина Залізнюка, заступника начальника ГТУЮ з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби ГТУЮ Петра Данилишина, директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександра Гербеди. 

Детальніше...

Працівники Черняхівського бюро провели семінар для непрацюючих осіб

Деталі

17.01.2017 - chernahiv17 січня начальник Черняхівського бюро правової допомоги з метою виконання умов Меморандуму про співпрацю Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги та Державною службою зайнятості України провела лекцію у Черняхівському районному центрі зайнятості. Лекція проводилась у рамках профконсультаційного групового заходу-семінару на тему: «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем».

Детальніше...

Працівники Брусилівського бюро правової допомоги активно інформують громадян про зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»

Деталі

17.01.2017 - brusiliv 110 січня начальник Брусилівського бюро правової допомоги Юрій Ободзінський та головний спеціаліст Тетяна Цалко провели лекцію для працівників Брусилівського районного центру дитячої та юнацької творчості «Мрія»

Детальніше...

Перше у новому році засідання Керівної ради

Деталі

17.01.2017 - KR17 січня у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбулося перше у новому році засідання Керівної ради директорів системи надання БВПД Житомирщини.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Сформовано першу сотню програми ,,Адвокат майбутнього’’
  2. До уваги житомирян: перелік документів для реєстрації місця проживання
  3. Як оформити субсидію в орендованому житловому будинку?
  4. Призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника
  5. Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу"
  6. З Новим роком та Різдвом Христовим!
  7. Електронні сервіси Мін’юсту – на службі у жителів Житомирщини
  8. Фахівці Регіонального центру з надання БВПД здійснили моніторинг роботи Житомирського місцевого центру
  9. Працівники Новоград-Волинського місцевого центру та бюро проводять семінари для секретарів сільських рад та працівників Національної поліції
  10. Фахівці Коростенського місцевого центру та бюро правової допомоги надають юридичні консультації в бібліотеках
   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua