Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

   

Як зменшити розмір аліментів?

Деталі

LogoДо Баранівського бюро правової допомоги звернувся Ілля Петрів (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань – прим. автора) чоловіка цікавило, чи можливо зменшити розмір аліментів визначений за рішенням суду. Він, за рішенням суду, має виплачувати на користь однієї дитини аліменти в розмірі однієї чверті всіх видів доходів.

Детальніше...

Адвокат Житомирщини допоміг відновити право клієнта проживати у квартирі

Деталі

ПотопальскийДо Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся чоловік із питанням розподілу майна, для того, щоб він зміг безперешкодно користуватись квартирою, яка належить йому та дружині на праві спільної сумісної власності. Доручення для надання БВПД було видано адвокату Миколі Потопальському.

Детальніше...

Фахівці системи безоплатної правової допомоги долучаються до інформаційної кампанії #СтопБулінг

Деталі

acoso-escolar 1Усі діти є клієнтами системи безоплатної правової допомоги, тому правопросвітницька робота серед цієї категорії громадян стане одним з пріоритетів, особливо в питанні протидії булінгу. У межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Координаційний центр з надання правової допомоги (КЦ) долучається до інформаційної кампанії #СтопБулінг, орієнтованої на дітей та їхніх батьків.

Детальніше...

Як каратимуть за несплату аліментів?

Деталі

LogoНа початку липня депутати Верховної Ради України ухвалили закон № 8296, який посилить відповідальність за несплату аліментів. Президент України Петро Порошенко 25 липня підписав другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває. Вже 29 серпня норми Закону України №8296 вступають в дію. Про головні новації, в межах проекту «Я маю право», розповіли фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Детальніше...

Житомирянин із інвалідністю у суді довів своє право на безкоштовний проїзд

Деталі

AG1Адвокат системи безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Гузовський допоміг захистити порушені права людини з інвалідністю. У житомирянина Олексія (ім'я змінене з етичних міркувань) є інвалідність ІІ групи. Він має право на безкоштовний проїзд у маршрутках, але неодноразово стикався з недобросовісними водіями. Чоловік своє право на безкоштовний проїзд вже вдруге довів у суді.

Детальніше...

Як відновити втрачений державний акт на право власності на земельну ділянку

Деталі

LogoДо Народицького бюро правової допомоги звернувся Василь Семерак (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань). Чоловіка цікавився, як можна відновити втрачений державний акт на право власності на земельну ділянку.
Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Народицького бюро правової допомоги.

Детальніше...

Завершився тренінг з розвитку навичок роботи soft skils з вразливими групами клієнтів

Деталі

training finished 727-28 липня 20 адвокатів системи безоплатної правової допомоги Житомирщини першими в  Україні пройшли тренінг з розвитку навичок роботи soft skils з вразливими групами клієнтів. Адвокати навчились ефективній та гармонійній комунікації та взаємодії з клієнтами

Детальніше...

 
   

Консультації

   

Повідомити про корупцію

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Всесвітній день охорони праці  

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua