Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Виїзний прийом: доступна та якісна правова допомога

Деталі

VPD119 квітня перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Ірина Волошина спільно з фахівцем Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Оленою Вовнюк провели виїзний прийом громадян у Білокоровицькій об’єднаній територіальній громаді.

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Конкурс адвокатівВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

1) Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 2  по 22 травня, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією; завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу), свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

Детальніше...

Адвокат із Житомирщини допоміг захистити права спадкодавиці

Деталі

kup2Адвокат системи безоплатної правової допомоги Леонід Купець допоміг клієнтці розірвати спадковий договір та скасувати заборону на відчуження 1/2 частки належної їй на праві власності квартири.

Детальніше...

Правові консультації на телеканалі «Житомир»

Деталі

TB113 квітня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська надала чергові 10 юридичних консультацій з найактуальніших питань. Найближчим часом ви зможете побачити їх у передачі «Ранок на Каналі Житомир». Слідкуйте за ефірами та знайте свої права.

Турбота в дії: виїзний прийом та адресна правова допомога

Деталі


VPB212 квітня начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та діяльності персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк спільно з першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції Іриною Волошиною та начальником Любарського бюро правової допомоги Оленою Зубко провели виїзний прийом громадян в селі Бичева Любарського району.

Детальніше...

Правопросвітництво для школярів: у Житомирі дітям розповіли про домашнє насильство та трудові права

Деталі

OC311 квітня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталія Радушинська спільно з фахівцями Головного територіального управління юстиції у Житомирській області прочитали правоосвітні лекції в обласній бібліотеці для юнацтва учням 10 - 11 класів ЗОШ №20.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога для учасників АТО

Деталі

ATO311 квітня у Житомирському військовому шпиталі працював дистанційний консультативний пункт. Проконсультувати військових цього разу прийшли в. о директора Житомирського місцевого центра з надання БВПД Олександр Коваль, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталія Ярошенко, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Житомирського місцевого центра з надання БВПД Вікторія Тогунова та фахівці Головного територіального управління юстиції у Житомирській області забезпечували роботу на території.

Детальніше...

 
   

Консультації

   

Повідомити про корупцію

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua