Архів новин  

Червень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Житомирський місцевий центр провів прийом вимушених переселенців

Деталі

24.06.2016 - pereselensi24 червня у готелі «Житомир» відбувся черговий прийом вимушених переселенців у мобільному пункті консультування з юридичних питань. Мобільний пункт, як стверджують фахівці Житомирського місцевого центру, має полегшити життя даній категорії громадян і мінімізувати спілкування з чиновниками та бюрократичну тяганину. А кваліфіковані правові консультації та, у разі потреби, представництво інтересів переселенців у судах здійснюють юристи та адвокати системи БВПД.

Детальніше...

Інтегратор Новоград-Волинського місцевого центру взяв участь у засіданні клубу для прийомних батьків

Деталі

24.06.2016 - Zasidanie23 червня на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось чергове засідання клубу для прийомних батьків «Родоцвіт». Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати прийомним батькам, розповів начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Новоград-Волинського місцевого центру Віталій Радзивіл.

Детальніше...

Завітайте на день відкритих дверей Коростенського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

29 червня 2016 року о 10:00 Коростенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує городян міста та районів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Ви матимете можливість:

– ознайомитися з роботою центру;

– підвищити свій рівень поінформованості щодо можливості отримати безоплатну вторинну правову допомогу;

– почути відповіді на питання, які Вас цікавлять.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Коростень, вул. Сосновського, 28-г (2 поверх). Тел.: (04142) 5-09-49, 5-09-45

Як визнати право власності на нерухоме майно – проконсультували у Бердичівському місцевому центрі

Деталі

24.06.2016 - konsultazia B23 червня до Бердичівського місцевого центру за консультацією звернулось декілька осіб, а чотири жителя Бердичева виявили бажання написати звернення для отримання безоплатної правової допомоги, що передбачало складання процесуальних документів та представництво інтересів у суді.

Детальніше...

Працівники Коростенського місцевого центру провели вуличне інформування

Деталі

24.06.2016 - street inform 4Аби жителі Коростеня знали куди звертатися у разі необхідності отримання безоплатної правової допомоги, 23 червня працівники відділу попередньої роботи з клієнтами місцевого центру провели вуличне інформування.

Детальніше...

Інтегратор Новоград-Волинського місцевого центру взяв участь у семінарі для бібліотекарів району

Деталі

23.06.2016 - biblioteka 122 червня начальник відділу взаємодії Новоград-Волинського місцевого центру Віталій Радзивіл спільно з завідувачем сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинського РДА Галиною Нідзельською взяли участь у семінарі з героїко-патріотичного виховання, який організований мережею бібліотек Новоград-Волинського району.

Детальніше...

Працівники Коростенського місцевого центру домовилися про співпрацю задля підтримки внутрішньо переміщених осіб

Деталі

23.06.2016 - zustrich22 червня начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Оксана Сергієнко провела робочу зустріч із працівниками відділу державної реєстрації місця проживання, відділу державної реєстрації виконкому Коростенської міської ради та Центром надання адміністративних послуг.

Детальніше...

Фахівці Коростенського місцевого центру надали правову консультацію людині з інвалідністю та потерпілому в кримінальному провадженні

Деталі

22.06.2016 - konsultasia K 222 червня до Коростенського місцевого центру звернувся громадянин Г. із питанням, яке стосувалося підстав звільнення від сплати судового збору.  Як пояснив громадянин, у судовому порядку розглядалася справа, в якій він являвся відповідачем. Одна з позовних вимог покладення на відповідача сплати судового збору, яку суд задовольнив.

Детальніше...

Працівники Регіонального центру провели вуличне інформування

Деталі

23.06.2016 - street inform 3З метою підвищення рівня поінформованості житомирян щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги 23 червня фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги провели вуличне інформування.

Детальніше...

Бердичівський місцевий центр розповсюджує інформацію про систему БВПД у медичних закладах міста

Деталі

23.06.2016 - med zaklad 2У стінах медичних закладів щодня вирує життя та проходить велика кількість громадян міста. Звертаючись на прийом як до фахівців місцевого центру, так і до лікарів, пацієнт свідомо чи підсвідомо потребує консультації. Тому, 22 червня інтегратор місцевого центру Ольга Сікорська завітала з робочим візитом до Бердичівської центральної міської лікарні.

Детальніше...

Фахівці Регіонального центру проінформували управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради

Деталі

22.06.2016 - zystrich22 червня фахівці Регіонального центру з робочим візитом відвідали управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради.


Детальніше...

Новоград-Волинський місцевий центр надаватиме онлайн консультації через Skype

Деталі

skype22 червня начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання БППД місцевого центру Віталій Радзивіл разом із головним спеціалістом відділу попередньої роботи з клієнтами Анастасією Степаненко відвідали Центральну міську бібліотеку.

Детальніше...

У Регіональному центрі провели робочу нараду з фахівцями відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами

Деталі

22.06.2016 - rob narada 1022 червня за участю в.о. директора Регіонального центру Наталії Радушинської, головного бухгалтера Регіонального центру Ольги Березовської, начальника відділу організації надання БВПД Олега Врублевського, головного спеціаліста відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Олени Тарасенко та начальників/заступників начальників відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами місцевих центрів відбулася робоча нарада.

Детальніше...

У Бердичеві активізували роботу мобільного соціального офісу

Деталі

21.06.2016 - flechmob21 червня фахівці Бердичівського місцевого центру здійснили черговий виїзд мобільного соціального офісу у приміщенні амбулаторії сімейної медицини. Головне завдання роботи мобільного офісу – наблизити представників влади, органів місцевого самоврядування та державних установ до людей, посприяти у вирішенні їх проблем та спростити доступ до правосуддя малозабезпечених, осіб із інвалідністю та інших вразливих верств населення.

Детальніше...

Працівники Коростенського місцевого центру налагодили співпрацю з поштою

Деталі

21.06.2016 - post 117 червня з метою поширення інформаційний матеріалів про систему БВПД начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Оксана Сергієнко відвідала Центр поштового зв'язку № 2.

Детальніше...

«Посилення правової спроможності в країнах з перехідною економікою: вихід за рамки звичних уявлень», - виступ А. Вишневського

Деталі

17.06.2016 - KZ 1Директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський та його заступник Сергій Троценко беруть участь у міжнародній конференції «Майбутні напрями з доступу до правосуддя: розширення доступу, щоб не залишити нікого позаду», яка організована програмою Правова ініціатива відкритого суспільства Фундацій відкритого суспільства і проходить з 15 по 16 червня 2016 року в штаб-квартирі Центру досліджень міжнародного розвитку в Оттаві (Канада). У своєму виступі Андрій Вишневський на прикладі України говорив про роль систем безоплатної правової допомоги в посиленні правової спроможності громад і в реформуванні сфери правосуддя в країнах з перехідною економікою.

Детальніше...

Спеціалісти Бердичівського місцевого центру здійснили виїзну консультацію на дому

Деталі

17.06.2016 - dopomoha na domyЩоденно до фахівців Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звертаються громадяни, що потребують кваліфікованої юридичної допомоги. Проте, не всі з них мають можливість особисто прийти до місцевого центру.

Детальніше...

Коростенську районну бібліотеку та її читачів проінформували про систему БВПД

Деталі

16.06.2016 - inform biblioteka 216 червня працівники Коростенського місцевого центру завітали до районної бібліотеки імені Миколи Сингаївського.

 

Детальніше...

Новоград-Волинській місцевий центр домовився про співпрацю з міською прокуратурою

Деталі

16.06.2016 - rob zystrich 116 червня начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги місцевого центру Віталій Радзивіл із робочим візитом відвідав Новоград-Волинську місцеву прокуратуру.

Детальніше...

Фахівці Новоград-Волинського місцевого центру надали правову консультацію учасникам АТО

Деталі

16.06.2016 - konsyltazia16 червня для отримання правової консультації до місцевого центру звернулось двоє учасників антитерористичної операції однієї з військових частин м. Новоград-Волинський.

Детальніше...

Фахівці Бердичівського місцевого центру здійснили виїзний прийом до засуджених Райківської колонії

Деталі

15.06.2016 - kolonia 114 червня до Райківської виправної колонії № 73 управління ДПтС України у Житомирській області за ініціативи керівництва установи завітали фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, маючи на меті проведення особистого прийому громадян.

Детальніше...

Відбулося засідання Керівної ради директорів системи надання БВПД Житомирщини

Деталі

15.06.2016 - kerivna rada 115 червня у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбулося засідання Керівної ради директорів системи надання БВПД Житомирщини, під час якого обговорили взаємодію Регіонального та місцевих центрів, узгодили питання, пов'язані з бюджетним процесом та робочі питання щодо діяльності системи БПД.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. У Житомирі обговорили систему відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної правової допомоги
  2. Коростенський місцевий центр здійснив виїзну консультацію
  3. Фахівці Коростенського місцевого центру надали правову консультацію стосовно державної реєстрації земельної ділянки
  4. У Новоград-Волинському місцевому центрі провели нараду з адвокатами системи БВПД
  5. Робоча нарада у Коростенському місцевому центрі: план заходів на червень та планування «Дня відкритих дверей»
  6. Адвокати системи БВПД проаналізували проблемні питання та обмінялися позитивним досвідом
  7. Житомирян вкотре проінформували про систему БВПД
  8. У Новоград-Волинському місцевому центрі студенти закінчили проходити виробничу практику
  9. Вуличне інформування про систему БВПД у Новоград-Волинському
  10. Бердичівський місцевий центр домовився про співпрацю з військовим комісаріатом
   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Мобільні консультативні пункти

   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Адвокатам  

АДВОКАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: облік, оподаткування, звітність


Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

для усіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13

для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'Юсту від 30.04.2015:

до моменту набрання чинності вказаним наказом


Форми моніторингу

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua