Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

   

Робота на результат: виїзний прийом та адресна правова допомога

Деталі

distant receipt 121 лютого директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром провели виїзний прийом громадян у с. Вільськ Черняхівського району.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда під час прийому ознайомив селян із системою безоплатної вторинної правової допомоги, а також порядком звернення за наданням безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

У Житомирі вчились працювати з платформою правових консультацій «WikiLegalAid»

Деталі

WL119 та 20 лютого в Житомирі за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» відбувся тренінг з використання у роботі довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid». Учасниками навчального заходу стали працівники та працівниці місцевих центрів та бюро правової допомоги у Житомирській області; провели його фахівці та фахівчині Координаційного центру та Київської міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи.

Детальніше...

Подяка адвокату Валентині Богданович

Деталі

LogoЗавдяки професійним діям адвокатів багато життєвих проблем вдається вирішити у правовий спосіб. Юридична допомога від професіоналів своєї справи - це реальна можливість захисту порушених прав. Чергова подяка адвокату від клієнтів надійшла до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Детальніше...

Мін’юст запустив проект «Я МАЮ ПРАВО! на виконання рішення суду»

Деталі

I have a rightВ рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» почав діяти новий напрямок, який надасть українцям вичерпну інформацію про те, як реалізувати своє право на виконання судового рішення.

Розроблено перші інформаційні матеріали, які можна знайти на сайті «Я МАЮ ПРАВО!» pravo.minjust.gov.ua. Також у рамках проекту регулярно проводяться правопросвітницькі акції, семінари, юридичні консультації та виїзди мобільних груп по всій Україні.

Детальніше...

Підміна трудових відносин: відповідальність роботодавця та працівника

Деталі

LogoНерідко роботодавці підміняють факт трудових відносин з працівником шляхом укладання цивільно-правової угоди на виконання певної роботи. У такому випадку працівник допускається до роботи без укладення трудового договору та без повідомлення територіального органу Державної фіскальної служби України. Детальніше про відповідальність за підміну трудових відносин, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Житомирського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

Співпраця з партнерами: семінари та робочі зустрічі

Деталі

SZP1Тісна співпраця місцевих центрів та бюро правової допомоги з державними органами та громадськими організаціями вже кілька років поспіль дає можливість підвищувати правову свідомість громадян, а також допомагає вирішувати життєві питання у правовий спосіб. Про найцікавіші заходи в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» читайте у нашому щотижневому огляді.

Детальніше...

Законодавчі зміни по протидії домашньому насильству: у Житомирі відбувся семінар с працівниками юридичних служб

Деталі

SY2Регулярні навчання для працівників юридичних служб органів виконавчої влади необхідні, адже дозволяють обговорити нові законодавчі акти у професійному колі.

Детальніше...

 
   

Консультації

   

Повідомити про корупцію

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua