Архів новин  

Липень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Як отримати відомості з державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Деталі

Пропонуємо Вашій увазі презентацію, яка описує, як отримати відомості з державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Детальніше...

Фахівці Бердичівського місцевого центру надали консультацію на дому

Деталі

22.07.2016 - na domyОдним із пріоритетів роботи Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги є забезпечення доступу до правової допомоги осіб, які з певних причин не можуть самотужки прийти до центру.

Детальніше...

У Бердичеві працює мобільний пункт консультування для осіб із інвалідністю

Деталі

22.07.2016 - konsultazia 1Неодноразово правозахисні організації, журналісти та громадські активісти звертали увагу влади на недопустимість порушення прав та інтересів осіб із обмеженими фізичними можливостями. Однак, ситуація з гарантування доступу до правової допомоги та отримання якісних судових послуг даної категорії громадян не змінилась й по сьогодні.

Детальніше...

Конкурс соціальної реклами про посилення правової спроможності громад

Деталі

Оголошується конкурс соціальної реклами про посилення правової спроможності громад. Посилення правової спроможності громад – це процес посилення здатності звичайних людей користуватися своїми громадянськими правами, правами людини як індивіди і члени громади.

В основі цього процесу лежить принцип, за яким правові системи та адміністративні процеси слугуватимуть громадянам набагато краще, якщо останні зможуть використовувати свої права задля досягнення справедливості.

Детальніше...

Брифінг на тему: «Реалізація пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань»

Деталі

21.07.2016. brifing 1З метою забезпечення доступності, а також підвищення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області здійснюватимуть функцію з прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань. Аби сповістити про це власне громадські формування – політичні партії, громадські об'єднання, профспілки – 21 липня у Житомирському прес-клубі відбувся брифінг на тему: «Реалізація пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань».

 

Детальніше...

Житомирян проінформували про новації, які впроваджує Міністерство юстиції у сфері державної реєстрації

Деталі

21.07.2016 - flechmob 121 липня працівники Головного територіального управління юстиції спільно з представниками регіонального та Житомирського місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області провели інформаційний флешмоб із метою сповістити городян про можливість зареєструвати громадські формування у місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Житомиряни можуть отримати юридичні консультації за допомогою Skype

Деталі

skypeСьогодні отримати юридичну консультацію стає ще простіше. За допомогою встановленого скайп-зв`язку у бібліотеках регіону, які мають доступ до інтернету, ви можете отримати правову консультацію на відстані. Для цього вам потрібно прийти до однієї з бібліотеки, яка співпрацює з місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Фахівці Коростенського місцевого центру проінформували про систему БВПД Коростенський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції

Деталі

20.07.2016 - seminar 115 липня для працівників Коростенського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції провели семінар, під час якого детально розповіли про систему БВПД.

Детальніше...

Представники системи БПД вивчали канадські практики ефективної комунікації та побудови партнерств у наданні послуг громадам

Деталі

19.07.2016 - misia Canada 4Як організовані комунікації в державних організаціях, які надають правові послуги у громадах; як будувати комунікації у стратегічній перспективі, та які індикатори ефективності таких комунікацій; які підходи у побудові відносин із партнерами-правайдерами правових послуг – вивчали фахівці системи БПД у рамках навчальної місії до Канади, що тривала впродовж 11-15 липня.

Детальніше...

У Житомирі завершено третій етап конкурсу з відбору начальників/заступників начальників бюро правової допомоги

Деталі

15.07.2016 contest finished 1Конкурсна комісія проводила інтерв’ю з претендентами в період з 4 липня по 15 липня 2016 року.

Інтерв'ювання претендентів проходило у приміщеннях Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області та Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

Детальніше...

Стягнення невиплаченої заробітної плати

Деталі

23 червня 2016 року до Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин В. для отримання консультацій з трудового законодавства та підготовки процесуальних документів.

Громадянин В. пояснив, що з 09.06.2014 року працював на підприємстві на посаді зварювальника. 17.05.2016 року його було звільнено з роботи за угодою сторін, згідно з п. 1 ст. 36 Кодексу законів про працю України. На час звільнення, роботодавець мав перед ним заборгованість по виплаті заробітної плати, яку досі не погасив.

Детальніше...

Мобільний пункт консультування на базі Бердичівського об'єднаного міського військового комісаріату

Деталі

14.07.2016 mobile consult Berdychiv14 липня для демобілізованих бійців, військовослужбовців, учасників бойових дій та учасників АТО працював мобільний пункт консультування на базі Бердичівського об'єднаного міського військового комісаріату Міністерства оборони України.

Начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Ольга Сікорська та начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Андрій Архіпов мали змогу ознайомити громадян, що прийшли на прийом із роботою місцевого центру та поінформувати про можливість отримати правову допомогу безоплатно в разі порушення прав на пільги та гарантії соціального захисту, передбачені ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Також учасникам АТО були роздані інформаційні буклети, що містили інформацію про соціальні гарантії, які їм забезпечує держава, та про систему безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Спадкові питання

Деталі

21.06.2016 року до Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась гр. Г. для отримання консультації щодо оформлення спадщини після смерті особи, з якою вона проживала однієї сім'єю.

Працівниками місцевого центру було роз'яснено, що це питання регулюється ст. 1264 Цивільного кодексу України, а саме, що особи, які проживали зі спадкодавцем однією сім'єю не менш як п'ять років до часу відкриття спадщини, відносяться до четвертої черги спадкоємців за законом.

Детальніше...

8 червня працівниками Коростенського МЦ був проведений семінар в приміщенні Лугинської райдержадміністрації

Деталі

08.07.2016 lugyny 18 червня  працівниками Коростенського МЦ  був проведений семінар в приміщенні Лугинської райдержадміністрації з питань соціального та правового захисту з учасниками бойових дій за участі голів сільських та селищних рад, представників управління праці та соціального захисту населення, військового комісара Лугинського РВК , учасників АТО, представників Коростенської спілки учасників АТО. Фахівцем відділу попередньої роботи з клієнтами було проінформовано присутніх про роботу Коростенського МЦ. Також були надані роз'яснення на питання які цікавили присутніх а саме:  які пільги мають учасники бойових дій, зокрема, право на земельну ділянку.  В кінці семінару були розповсюджені інформаційні буклети та оголошення.

Детальніше...

Представники системи БПД вивчають канадські практики ефективної комунікації

Деталі

12.07.2016 CanadaСьогодні, 11 липня, розпочалася місія українських фахівців, які працюють у системі безоплатної правової допомоги, до Канади. Місія має на меті вивчення кращих канадських практик у сфері ефективної комунікації та зв'язків із зацікавленими сторонами.

Вона включатиме низку зустрічей в Оттаві та Торонто з представниками різних федеральних установ і організацій, що надають послуги на рівні громад та правові послуги вразливим групам населення.

Детальніше...

Порядок стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини

Деталі

27.05.2016 року до відділу попередньої роботи з клієнтами Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка А. з проханням розповісти про порядок стягнення з батька аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

Працівник відділу попередньої роботи з клієнтами повідомив громадянку А., що у разі невиконання одним із батьків обов’язку утримувати дитину, стягнення аліментів відбувається на підставі судового рішення.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 15

Деталі

DigestВийшов 15-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У поточному випуску ми зібрали важливі події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж червня 2016 року, зокрема, щодо планів подальшого розвитку, інших актуальних питань її функціонування, статистичні дані щодо її роботи, а також, традиційно, приклади успішних адвокатських практик, новини партнерів, медіадайджест та ін.

 Завантажити випуск №15

Детальніше...

Пілотний проект з реєстрації громадських формувань

Деталі

08.07.2016 pilot civil 1Наказом Міністерства юстиції України № 1717/5 від 17.06.2016 запроваджено пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2016 року N 359/5, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісами.

Детальніше...

Фахівці Коростенського місцевого центру надали правову консультацію стосовно відновлення документів, які підтверджують факт укладення шлюбу

Деталі

07.07.2016 - konsultazia 27 липня до Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин В. За його словами, він є єдиним спадкоємцем після смерті дружини, але підтверджуючих документів громадянин не має, так як вони втрачені.

Детальніше...

Аліменти на утримання одного з подружжя: хто, кому і скільки має платити роз’яснили у Житомирському місцевому центрі

Деталі

07.07.2016 - razvodДо Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась гр. Т. для отримання консультації щодо утримання за рахунок чоловіка.

Детальніше...

Фахівці Бердичівського місцевого центру надають правову допомогу учасникам АТО

Деталі

07.06.2016 - viyskomatІз самого початку свого існування Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги прикладав максимум зусиль, щоб допомагати військовослужбовцям, учасникам АТО та їх родинам. Успішним прикладом є співпраця місцевого центру та Бердичівського об'єднаного міського військового комісаріату Міністерства оборони України.

Детальніше...

Третій день інтерв`ювання претендентів на на посади керівників бюро правової допомоги

Деталі

06.07.2016 - komisia 1Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області продовжує третій етап конкурсу з відбору начальників/заступників начальників бюро правової допомоги. Наразі конкурсна комісія провела інтерв’ю вже близько з 27-и претендентами із 106-и запрошених.

Детальніше...

 

Більше статей...

 1. Коростенський місцевий центр провів інформування серед байкерів
 2. Фахівці Коростенського місцевого центру проінформували про систему БВПД госпис для онкохворих
 3. У регіонах розпочалися інтерв'ю претендентів на посади керівників бюро правової допомоги
 4. «Говорити одним голосом» або що важливо для стратегічної комунікації у системі БПД
 5. День відкритих дверей у Бердичівській виправній колонії № 70
 6. Жителі Попільнянського району стануть ще ближчими до безоплатної правової допомоги
 7. 5000 осіб отримали безоплатну правову допомогу у кримінальних провадженнях через Регіональний центр з надання БВПД станом на 30.06.2016 року
 8. Новоград-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги відзначає Першу річницю роботи!
 9. Жителям Коростенського району надали правові консультації через Skype
 10. Фахівці Бердичівського місцевого центру здійснили виїзний прийом громадян
   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Мобільні консультативні пункти

   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Адвокатам  

АДВОКАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: облік, оподаткування, звітність


Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

для усіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13

для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'Юсту від 30.04.2015:

до моменту набрання чинності вказаним наказом


Форми моніторингу

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua