Правові потреби

   

Архів новин  

Серпень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 310 гостей та відсутні користувачі

   

Робота мобільних точок доступу до системи БПД за період з 14 по 19 серпня 2017 року

Деталі

19.08.2017 - shtab 6З 14 серпня 2017 року в Житомирській області запрацювали антирейдерські аграрні штаби з метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників і землекористувачів щодо способів захисту їх майнових прав та надання безоплатної правової допомоги. Відповідно до розробленого  графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з 14 серпня до 12 жовтня планується здійснити 106 виїздів у населені пункти.

За період з 14.08.2017 р. по 19.08.2017 року представники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Центрів та бюро правової допомоги здійснили виїзди в Овруцький, Олевський, Новоград-Волинський, Пулинський, Коростенський, Черняхівський, Коростишівський, Малинський та Лугинський райони, де надавали юридичну допомогу з питань, що стосуються попередженню рейдерських захоплень земель.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №27

Деталі

DigestВийшов 27-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №27

У №27 інформаційного дайджесту читайте:

Детальніше...

Ближче до людей: Центри правової допомоги та ГТУЮ у Житомирській області провели вуличне інформування у Шодуарівському парку

Деталі

18.08.2017 - inform 16У рамках реалізації Всеукраїнського проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» та з метою підвищення правової обізнаності громадян про свої права та надання їм правової допомоги, 18 серпня фахівці Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Регіонального та Житомирського місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели вуличне інформування у Шодуарівському парку м. Житомира.

Детальніше...

У Бердичівському районі умовно засуджених консультували щодо захисту їх прав

Деталі

17.08.2017 - KVI 1Аби запобігти злочинності та повторному вчиненню правопорушень, фахівці Любарського, Ружинського, Романівського та Чуднівського бюро правової допомоги, що підпорядковані Бердичівському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводять інформаційно-просвітницькі лекції на тему: «Реалізація і захист прав людини» у  районних секторах з питань пробації у Житомирській області для засуджених та  надають особисті консультації щодо захисту своїх прав.

Детальніше...

Начальник ГТУЮ у Житомирській області та директор Регіонального центру з надання БВПД консультували громадян з питань рейдерських захоплень земель

Деталі

17.08.2017 - kons 117 серпня начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда відвідали Станишівську сільську раду Житомирського району, аби застерегти місцевих жителів від можливого рейдерського захоплення землі чи урожаю.

Детальніше...

Графік роботи мобільних точок доступу до системи БПД у Житомирській області на 16 серпня

Деталі

Logo16 серпня представники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Центрів та бюро правової допомоги проведуть виїзд у Пулинський, Овруцький, Коростенський та Черняхівський райони та надаватимуть безоплатну правову допомогу людям щодо попередження рейдерських захоплень земель та інших земельних питань.

Детальніше...

Чи скористався ти правом на безоплатну правову допомогу?

Деталі

15.08.2017 - konsultuvanie 2Житомирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги регулярно надає безоплатну правову допомогу соціально-незахищеним категоріям громадян. Відтак, за І півріччя 2017 року до центру та бюро, що йому підпорядковані – Брусилівське, Коростишівське, Радомишльське, Черняхівське – звернулося 2 498 громадян. З них юридичну консультацію отримали 1 740 осіб, 666 осіб отримали адвоката від держави для захисту своїх інтересів у суді.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Тренінг для патрульних поліцейських м. Житомира
  2. Напередодні міжнародного Дня молоді фахівці бюро правової допомоги інформували громадян про їх права
  3. У Житомирській області запрацюють антирейдерські аграрні штаби
  4. Будні бюро правової допомоги: правопросвітництво та робочі зустрічі
  5. Відбулося засідання Керівної ради директорів системи надання БВПД Житомирщини
  6. У міському та районних центрах зайнятості фахівці Бердичівського місцевого центру та бюро правової допомоги давали рекомендації, як не потрапити у рабство за кордоном
  7. Виїзні прийоми громадян та адресна безоплатна правова допомога
  8. Робочі зустрічі для налагодження партнерських стосунків та взаємної співпраці
  9. Правопросвітницький захід у дитячому оздоровчому закладі «Лісовий берег»
  10. Уряд прийняв постанову, спрямовану на забезпечення належних умов оплати праці фахівців системи БПД
   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua