Аудит  

З 21 листопада
до 09 грудня 2016 року
працівниками Координаційного центру з надання правової допомоги проводиться внутрішній аудит діяльності Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Житомирській області. За наявності заяв та пропозицій запрошуємо адвокатів системи безоплатної правової допомоги, які співпрацюють з РЦ БВПД у Житомирській області, звертатись
за адресою : м.Житомир, майдан Соборний, 1, каб.№102.

   

   

Анонс подій  

30.11.2016 р. о 18:23
Радіоефір передачі «Право» за участю фахівців РЦ
Житомирське облрадіо

з 9 вересня 2016 р. щомісячно кожної 2 середи з 10:00 до 13:00
Мобільний консультативний пункт БПД для учасників АТО та членів їх сімей
м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 22
   

Архів новин  

Грудень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівці Регіонального центру провели лекцію для секретарів сільських, селищних та міських рад

Деталі

08.12.2016 - leksia sekretariЗ метою інформування про систему безоплатної правової допомоги та налагодження співпраці 8 грудня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Наталія Радушинська провела лекцію для секретарів сільських, селищних та міських рад у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Детальніше...

Колектив Управління поліції охорони в Житомирській області проінформували про систему БПД

Деталі

08.12.2016 - leksia ohoronaУ рамках Всеукраїнського тижня права 6 грудня працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирський області спільно з Головним територіальним управлінням юстиції провели зустріч із трудовим колективом Управління поліції охорони в Житомирській області. Основна мета зустрічі – підвищення рівня правової культури громадян, у тому числі ознайомлення з аспектами роботи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

«Круглий стіл» для людей з інвалідністю в Овруцькому центрі зайнятості

Деталі

07.12.2016 - zentr zajnjatosti2 грудня в Овруцькому центрі зайнятості відбувся круглий стіл для людей з інвалідністю за участю фахівця з профорієнтації Тетяни Коркушко та начальника Овруцького бюро правової допомоги Ольги Гаращук.

Детальніше...

«День відкритих дверей» у Черняхівському бюро правової допомоги

Деталі

07.12.2016 - DVD 26 грудня в рамках проведення Всеукраїнського тижня права у Черняхівському бюро правової допомоги провели «День відкритих дверей». До бюро завітали учні 9-го класу Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Детальніше...

Фахівці Житомирського місцевого центру спільно з ГТУЮ у Житомирській області відвідали Житомирську установу виконання покарань (№ 8) та Житомирську виправну колонію (№ 4)

Деталі

07.12.2016 - ystanova pokaranja 86 грудня у Житомирській установі виконання покарань (№ 8) та Житомирській виправній колонії (№ 4) відбулись заходи, присвячені Всеукраїнському тижню права, у яких взяли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, завідувач сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного Територіального управління юстиції у Житомирській області Віта Садовська-Мариніна, в.о. начальника Житомирського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Наталія Будна, головний спеціаліст Житомирського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олена Довбиш, головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Дмитро Савіцький, заступник начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія Тогунова, головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Поліщук.

Детальніше...

Шановні колеги!

Деталі

06.12.2016 - yvagaНаближається день нашого з Вами професійного свята - День адвокатури, який щорічно відзначається 19 грудня. Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.

Пропонуємо Вам спільно відсвяткувати чергову річницю нашої з Вами спільної праці на ниві захисту та відстоювання інтересів громадян України.
Урочиста частина з нагоди святкування Дня адвокатури відбудеться 19 грудня 2016 року о 11:00 у приміщенні конгрес-холу КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 46/15.

Детальніше...

Фахівці Бердичівського місцевого центру надають юридичні консультації за допомогою Skype

Деталі

05.12.2016 - skype B 2Для покращення якості та оперативності обслуговування громадян фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД продовжують активно проводити консультування громадян через Skype-зв'язок. Проведення дистанційної юридичної консультації через мережу Інтернету дає можливість громадянам із віддалених населених пунктів отримати правову допомогу, відповіді на проблемні питання, можливість отримати безкоштовного адвоката від держави для представництва в суді.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Від сьогодні розпочався Всеукраїнський тиждень права
  2. Працівники Народицького, Оруцького та Хорошівського бюро правової допомоги обговорили найбільш актуальні проблеми та потреби переселенців
  3. Пропозиції Координаційного центру до середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на 2017 —2020 роки
  4. Уже відомі експерти програми "Адвокат майбутнього"
  5. Фахівці Брусилівського та Черняхівського бюро правової допомоги здійснюють виїзні прийоми громадян та Skype-консультування
  6. Зустріч із представниками трудового колективу Управління державної служби надзвичайних ситуацій
  7. Правовий турнір серед студентських команд житомирських вузів у рамках Всеукраїнського тижня права
  8. Фахівці Олевського та Пулинського бюро правової допомоги протягом тижня провели інформаційну кампанію та надавали консультації серед місцевого населення
  9. Інформування про безоплатну правову допомогу в Ємільчинському Територіальному центрі
  10. Виїзний прийом громадян в с.Зелениця та с.Рясне, Ємільчинського району
   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Мобільні консультативні пункти

   

Учасникам АТО

   

   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Адвокатам  

АДВОКАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: облік, оподаткування, звітність


Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

для усіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13

для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'Юсту від 30.04.2015:

до моменту набрання чинності вказаним наказом


Форми моніторингу

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua