Правові потреби

   

Архів новин  

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

   

advocats contest

   

Батько має право: адвокат з Житомирщини допоміг дитині залишитись із татом

Деталі

ЯремчукБільше чотирьох років після розлучення з жінкою Василь Чубенко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора) самостійно виховував сина Петра. У рішенні суду про розлучення від 08. 10. 2013 року не було зазначено з ким буде проживати дитина. Але за рішенням Андрушівського районного суду від 18. 08. 2010 року. Василь мав сплачувати колишній дружині аліменти на утримання сина Петра.

Детальніше...

«Мовчазна війна»: у Житомирі обговорили порушення прав жінок

Деталі

DF6П’ятнадцятий міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA триває у Житомирі. У межах фестивалю демонструються сім стрічок, які піднімають важкі, проте важливі теми дискримінації та порушення прав людини. Цього року окрім перегляду документальних стрічок, організатори пропонують глядачам обговорити картини із експертами. На показ фільму «Мовчазна війна» таким експертом стала заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.

Детальніше...

Випущено 168 тис. буклетів щодо захисту прав у сфері охорони здоров’я

Деталі

15.11.2018 - booklets (2)Для клієнтів системи БПД надруковано буклети з найбільш актуальних питань щодо захисту прав людей у сфері охорони здоров’я загальним накладом 168 300 примірників. Буклети розробили експерти громадської організації «Медичний проектний центр» за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Як захиститися від домашнього насильства – у черговому випуску телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

I have a rightМіністерство юстиції України презентувало новий випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Протидія домашньому насильству». Випуск створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Детальніше...

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

07.11.2018 konkurs adv (1)Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Професійне зростання: фахівчиня Коростенського місцевого центру з надання БВПД отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю

Деталі

TG1Професійне навчання неможливе без досвіду та сомоосвіти. Фахівці системи безоплатної правової допомоги здатні відповідати на сучасні виклики, виявляти ініціативність та демонструють високий рівень компетентності. Сьогодні 7 листопада начальник відділу представництва Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Грищенко отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Детальніше...

Шлюбний договір: правові тонкощі (Відео)

Деталі

LogoШлюбні договори популярні у країнах Європи потроху завойовують довіру і в українців. Хто може укладати шлюбний договір? Які питання він регулює?

Детальніше...

 
   

Консультації

   

Повідомити про корупцію

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Всесвітній день охорони праці  

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua