Анонс подій  

25 листопада 2017 р. о 10:00

Cемінар з підвищення кваліфікації адвокатів «Комп’ютерно-технічна, почеркознавча та лінгвістична експертизи»
Місце проведення:
м. Житомир,
вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства»
   

Правові потреби

   

Архів новин  

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

adv ogolosh

   

Робота на результат: інформування та правові консультації

Деталі

2Фахівці центрів та бюро правової допомоги щоденно працюють над тим, аби якомога більше людей дізнавались про свої права, а ті хто цього потребує, отримали професійні юридичні консультації. Вони використовують будь-яку можливість аби проінформувати та надати консультації: правопросвітницькі лекції, виїзні прийоми, проведення семінарів та багато іншого.

Детальніше...

У Житомирі визначили переможців правового турніру серед студентських команд

Деталі

15107610691 autozoom 550x36615 листопада відбувся традиційний правовий турнір серед студентських команд вищих навчальних закладів Житомирщини, в яких здобувають спеціальну освіту майбутні юристи. Організатор заходу - Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №30

Деталі

DigestВийшов 30-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №30

У №30 інформаційного дайджесту читайте:

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА: РОЗВИТОК СИСТЕМИ І КОНТЕКСТ 

  • Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної праоввої допомоги
  • Координаційний центр та Нацполіція: конструктивний діалог заради дотримання прав затриманих на правову допомогу
  • Омбудсман та його регіональні представники зможуть інформувати систему БПД про випадки затримання осіб, їх арешту та тримання під вартою
  • Близько 13 тис. учасників АТО та ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу
  • У регіонах представили методичні рекомендації з розробки та виконання програм надання безоплатної правової допомоги
  • Представлено огляд системи надання безоплатної правової допомоги в Україні

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

adv ogoloshВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

1) Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 18 листопада до 17 грудня 2017 року включно, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією; завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу), свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

Детальніше...

Мобільні точки доступу: виїзний прийом у селі Городське

Деталі

Gor214 листопада директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Іриною Волошиною, в. о. директора Житомирського місцевого центру з надання БВПД Олександром Ковалем провели виїзний прийом громадян у селі Городське Коростишівського району.

Детальніше...

Моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

monitoring Nov-Vol 1514 листопада моніторингова група у складі представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Олена Герасименко, начальник відділу забезпечення якості надання правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Тимур Кашапов, начальник відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Марина Куратова, начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Дар’я Гончарова, головний спеціаліст відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Олена Тарасенко, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Наталя Ярошенко здійснили виїзний моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД та провели ряд заходів для налагодження співпраці та подальшої організації інформаційно-просвітницької роботи.

Детальніше...

Право на емоції: у Житомирі співробітників центрів та бюро правової допомоги навчали емоційної компетентності та подоланню конфліктів

Деталі

training Zhytomyr 13Протягом двох днів, 9-10 жовтня, у Житомирі проходив тренінг «Емоційна компетентність і подолання конфліктів» для співробітників центрів та бюро надання правової допомоги. Участь у навчанні взяли 27 фахівців.

Захід був організований у рамках проекту ПРООН «Верховенство права та правосуддя для громад постраждалих від конфлікту регіонах України» уряду Недерландів. Надзвичайно фахові та цікаві тренери Ірина Таран та Марья Нестерова розповідали не лише про теоретичні аспекти конфліктів, емоційної компетентності, а й надавали практичні поради відновлення психологічного стану, техніки, що допомагають сприймати та розуміти почуття інших, стратегію подолання та попередження конфлікту та ін. Це дуже важливо, адже співробітники центрів та бюро щоденно працюють з людьми, які потребують професійної правової допомоги. Доволі часто люди, які звертаються, перебувають у складних життєвих обставинах. Тренери розповіли, як знайти правильний підхід до кожного та попередити емоційне вигорання.

Детальніше...

 
   

Antiraider

   

Вакансії в Мінюсті

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Мобільні консультативні пункти

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua