Архів новин  

Травень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

   

Заступник директора Регіонального центру та адвокати системи БВПД взяли участь в оціночні сесії канадських експертів у рамках ініціативи «Адвокат майбутнього»

Деталі

27.05.2016 - zustrich 126 травня заступник директора Регіонального центру Наталія Радушинська та адвокати системи БВПД Евген Грішин та Віталій Галагуз взяли участь у зустрічі у рамках робочого візиту до України представників Канадської асоціації юристів (The Canadian Bar Association / L'Association du Barreau canadien).

Детальніше...

Робота у бюро правової допомоги – реальна можливість здобуття професійного досвіду для молодих правників

Деталі

26.05.2016 bureau advertПро це сьогодні, 24 травня 2016 року, йшлося на зустрічі Міністра юстиції Павла Петренка, Міністра освіти та науки Лілії Гриневич та директора українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Канадського бюро міжнародної освіти Лариси Бізо із юристами, які закінчують вищі навчальні заклади та розпочинають свою кар’єру.

За словами Павла Петренка, Міністерство юстиції завжди було одним із найбільш закритих бюрократичних міністерств. «Мін’юст повинен мати зовсім інше обличчя, і ми протягом останніх двох років послідовно рухаємося у цьому напрямі», - зазначив він. Павло Петренко нагадав, що цьогоріч у Міністерстві юстиції ліквідовано районні управління юстиції радянського зразка, та прийнято рішення про створення абсолютно нових офісів – бюро правової допомоги – де кожен зможе отримати юридичну допомогу, доступ до послуг адвоката та до електронних сервісів Мін’юсту.

Детальніше...

Фахівці Регіонального та місцевого центрів взяли участь у заході за круглим столом для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Деталі

25.05.2016 - kruhli stil 125 травня у прес-центрі Житомирської міської ради відбулась зустріч у форматі круглого столу для випускників професійно-технічних навчальних закладів м. Житомира, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...

Отримано заявки від 159 претендентів на посади керівників бюро правової допомоги у Житомирській області

Деталі

Збір заявок у рамках конкурсу з відбору начальників/заступників начальників бюро правової допомоги триває до 31 травня 2016 року. 3370 претендентів в усіх областях України виявили бажання взяти участь у ньому.

Саме стільки онлайн-заявок від претендентів на зазначені посади було отримано станом на сьогодні, 25 травня 2016 року. Найбільше заявок надійшло від претендентів у Львівській (254 заявки), Київській (247 заявок), Дніпропетровській (223 заявки), Вінницькій (211 заявок), Одеській (171 заявка), Житомирській (159 заявок), Хмельницькій (161 заявка) та Полтавській (153 заявки) областях.

У м. Олевськ, смт. Червоноармійськ та смт. Ємільчине провели вуличне інформування

Деталі

24.05.2016 - street inform 423 травня працівники Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснили виїзні зустрічі-інформування в районні управління юстиції в м. Олевськ, смт. Ємільчине та смт. Червоноармійськ.

Детальніше...

Фахівці Новоград-Волинського місцевого центру розповіли людям з вадами зору про можливість отримання безоплатної правової допомоги

Деталі

24.05.2016 - YTOG 224 травня працівники Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з представниками Управління праці та соціального захисту населення м. Новоград-Волинський провели зустріч із членами територіальної первинної організації УТОС.

Детальніше...

Бердичівський місцевий центр провів правову консультацію на дому

Деталі

24.05.2016 - konsyltasiaРобочий день, 23 травня, Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочався з телефонного дзвінка, який надійшов від бердичівлянки з проханням проконсультувати та надати безоплатну вторинну правову допомогу на дому.

Детальніше...

У Житомирі відкриють мобільний консультативний пункт з надання безоплатної правової допомоги для учасників АТО та членів їх сімей

Деталі

8 червня Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області спільно з місцевими центрами у Центрі соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім`ям на базі Житомирського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (м. Житомир, майдан імені С. П. Корольова, 6) урочисто відкриють мобільний консультативний пункт з надання безоплатної правової допомоги для учасників АТО та членів їх сімей.

Детальніше...

На робочій нараді обговорювали поточне виконання плану роботи Регіонального та місцевих центрів за ІІ квартал

Деталі

23.05.2016 - robnarada 123 травня директор Регіонального центру Олександр Гербеда провів робочу нараду, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів.

Детальніше...

Бердичівський місцевий центр розповів неповнолітнім про юридичну відповідальність

Деталі

20.05.2106 - zahid 119 травня інтегратор місцевого центру Ольга Сікорська провела правоосвітній захід для підлітків загальноосвітніх шкіл Бердичева.

Захід на тему: «Юридична відповідальність неповнолітніх» проводили на базі Бердичівської центральної міської дитячої бібліотеки. Вікова категорія школярів була обрана не випадково, адже більше третини підлітків, які вчинили злочини за останній рік – це 14-15-річні учні загальноосвітніх шкіл.

Детальніше...

Бердичівський місцевий центр провів семінар для прийомних батьків

Деталі

20.05.2016 - seminar 8Батьків, які взяли на себе виховання прийомних дітей, зібрали не випадково, адже саме Бердичів був одним із перших міст Житомирщини, де створили дитячий будинок сімейного типу, в якому виховувалось п’ятеро дітей.

Тому, на базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівці місцевого центру 18 травня організували обласний семінар для прийомних батьків та батьків-вихователів із усієї Житомирщини.

Детальніше...

Фахівці Регіонального центру провела виїзний моніторинг роботи Коростенського місцевого центру

Деталі

20.05.2016 - monitorung Korosten 919 травня начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Олена Герасименко та головний бухгалтер Регіонального центру Ольга Березовська здійснили виїзний моніторинг роботи Коростенського місцевого центру.

Детальніше...

Робоча зустріч у військовій прокураті з метою налагодження співпраці

Деталі

19.05.2016 - informuvana 319 травня працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Житомирського місцевого центру взяли участь у робочій зустрічі з військовим прокурором Житомирського гарнізону Антоном Войтенко.

Детальніше...

Студентів науково-практичної конференції проінформували про конкурс та створення бюро

Деталі

19.05.2016 - konferens 4Щоб залучити до конкурсу більше молоді, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Житомирський місцевий центр спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні та світі».

Детальніше...

Адвокат системи БВПД виступив експертом на ток-шоу «Говорить Україна»

Деталі

18.05.2016 - GrichinАдвокат системи безоплатної вторинної правової допомоги Євген Грішин виступив експертом на популярному ток-шоу «Говорить Україна».

Детальніше...

Коростенський місцевий центр здійснив виїзний прийом громадян

Деталі

18.05.2016 - priom 1Щоб знайти шляхи розв`язання юридичних проблем громадян та надати консультації, фахівці Коростенського місцевого центру з надання БВПД проводять виїзні прийоми жителів міст, районів та сіл.

Детальніше...

Регіональний та Житомирський місцевий центри налагодили співпрацю з Центром допомоги учасникам АТО

Деталі

18.05.2016 - ATO 118 травня фахівці Регіонального та Житомирського місцевого центру відвідали Центр допомоги учасникам АТО у Житомирській обласній адміністрації.

Детальніше...

Медичні заклади Житомирської області проінформують про безоплатну вторинну правову допомогу

Деталі

18.05.2016 - zdravo 2Листом від 6 квітня 2016 року управління охорони здоров`я облдержадміністрації Житомирської області повідомили Житомирський місцевий центр з надання БВПД, що не заперечують проти розміщення інформаційних матеріалів в установах, організаціях та підприємствах охорони здоров`я Житомирської обласної ради за умови, що зміст інформаційних матеріалів не буде суперечити чинному законодавству України.

Детальніше...

Працівники Новоград-Волинського місцевого центру взяли участь у Загальних зборах ГО «Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій»

Деталі

17.05.2016 - ATO 214 травня у приміщенні 31 Гарнізонного будинку офіцерів у м. Новоград-Волинський відбулися загальні збори громадської організації «Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій» відокремленого підрозділу Житомирської області.

Детальніше...

Медичні заклади Бердичева проінформують про безоплатну вторинну правову допомогу

Деталі

16.05.2016 - zystrich 116 травня інтегратор місцевого центру Ольга Сікорська взяла участь у розширеній нараді працівників Бердичівської міської лікарні та фахівців відділень, керівників відокремлених підрозділів (амбулаторій загальної практики сімейної медицини).

Детальніше...

Фахівця Новоград-Волинського місцевого центру нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни»

Деталі

16.05.2016 - medal 2Указом Президента України від 8 травня 2015 року начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Новоград-Волинського місцевого центру Віталій Радзивіл нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни».

Детальніше...

Оцінка системи безоплатної вторинної правової допомоги в Україні у світлі стандартів Ради Європи

Деталі

16.05.2016 - kruhli stil 413 травня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Радушинська та адвокат системи БВПД Віталій Галагуз взяли участь у зустрічі у форматі круглого столу для обговорення дослідження в межах другої експертної місії до України.

Детальніше...

 

Більше статей...

 1. Працівники Коростенського місцевого центру провели виїзну робочу зустріч у Пугачівському будинку-інтернаті
 2. «День відкритих дверей» у Бердичівському місцевому центрі
 3. До Регіонального центру завітала представник ООН
 4. Робоча зустріч стосовно відкриття мобільного консультативного пункту з надання безоплатної вторинної правової допомоги для учасників АТО
 5. Коростенський місцевий центр провів інформування в с. Бехи, Коростенського району
 6. Коростенський місцевий центр провів інформування у с. Дідковичі, Коростенського району
 7. Робота центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Житомирської області впродовж 1-10 травня 2016 року
 8. Новоград-Волинський місцевий центр здійснив виїзний прийом громадян
 9. Фахівець Регіонального центру організував концерт до «Дня солдатської матері»
 10. Отримано заявки від 2793 претендентів на посади керівників бюро правової допомоги
   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Учасникам АТО

   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Адвокатам  

АДВОКАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: облік, оподаткування, звітність


Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

для усіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13

для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'Юсту від 30.04.2015:

до моменту набрання чинності вказаним наказом


Форми моніторингу

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua