Правові потреби

   

Архів новин  

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

   

Моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

MNV515 березня моніторингова група у складі представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Олена Герасименко, начальник відділу організації надання БВПД Олег Врублевський, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Тимур Кашапов, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олени Вовнюк, начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Дар’я Гончарова, здійснили виїзний моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД та провели ряд заходів для налагодження співпраці.

Детальніше...

Ефективна взаємодія: у Житомирі обговорили нові можливості захисту від домашнього та гендерного насильства

Деталі

effective communication 114 березня у Житомирі відбувся круглий стіл на тему «Ефективна взаємодія державних інституцій та громадськості Житомирщини з метою оперативного відновлення порушених прав та захисту законних інтересів дітей та осіб, які постраждали від домашнього чи гендерного насильства». Захід був організований Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області спільно з Житомирською міською радою.

Участь у круглому столі взяли фахівці Координаційного центру з надання правової допомоги, Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД Житомирської області, регіональний координатор Уповноваженого з прав людини в Житомирській області, представники Головного управління Національної поліції України в Житомирській області, управління сім’ї молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, Житомирської місцевої прокуратури, Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...

Які податки сплачуються при купівлі, продажі та обміні нерухомості? (Відео)

Деталі

LogoПри кожній угоді з нерухомістю українцям потрібно платити податки. Скільки і за яких операцій потрібно платити податки?

Детальніше...

Обміну не підлягає: які товари не можна повернути

Деталі

LogoСпоживачі впевнені, що впродовж двох тижнів можуть обміняти будь-який товар, якщо передумали, не скористалися ним – упаковка не порушена, є пломби, ярлики і є чек. Але обміняти чи повернути можна далеко не всі товари. Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Романівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Деталі

8 March

Знай свої права: вуличне інформування, правопросвітництво, семінари

Деталі

ZP1Підвищення правової обізнаності та правової культури громадян неможливо без систематичної правопросвітницької роботи. Саме тому місцеві центри та бюро правової допомоги проводять чимало заходів, в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!». Про найцікавіші з них читайте у нашому огляді.

Детальніше...

Співпраця з партнерами: місцеві центри та бюро правової допомоги отримали обладнання від ПРООН

Деталі

DP55 березня три місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро отримали оргтехніку на суму 650400 гривень, в рамках програми співпраці ПРООН «Відновлення та розбудова миру».

Детальніше...

 
   

Консультації

   

Повідомити про корупцію

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua