Правові потреби

   

Архів новин  

Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

21.09.2017 help1В Романівському бюро правової допомоги Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює чудова людина та хороший спеціаліст Жанна Пасенко. Дитина Жанни потребує нашої допомоги, щоб чути та мати змогу спілкуватись з однолітками, отримати достойну освіту, жити повноцінним життям. У Дарії серйозне захворювання – нейросенсорна приглухуватість 4-5 ступеня. А це майже глухота, ПОВНА ГЛУХОТА!

Просимо усіх небайдужих допомогти! Подробиці див. тут

   

Працівники Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області взяли участь в урочистостях з нагоди 20-річчя факультету «Екології і права» ЖНАЕУ

Деталі

Logo12 жовтня Житомирський національний агроекологічний університет відзначив 20-річчя з дня заснування факультету «Екології і права». В урочистостях взяли участь: директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда, начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Ірина Волошина, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк.

Позаду 20 років клопіткої праці, не одне покоління наполегливих науковців, талановитих педагогів, мудрих наставників, креативних студентів, чимало підкорених вершин, здоланих труднощів, незабутніх та яскравих моментів.

Після урочистостей, які пройшли у приміщенні актового залу університету, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк провела зустріч з викладачами кафедри «Правознавстов» ЖНАЕУ та заступником голови правління ГО «Вільні духом» Юлією Пастух і обговорили подальшу співпрацю.

Лекція для школярів: учням Житомирського ліцею № 25 розповіли про кримінальну та адміністративну відповідальність неповнолітніх

Деталі

LIC1З якого віку наступає відповідальність дітей за кримінальні правопорушення та проступки? Яке покарання може бути визначено дитині? Чи несуть батьки відповідальність, та в якій мірі, за шкоду, завдану малолітніми, неповнолітніми дітьми? На ці та інші запитання під час правопросвітницької лекції 13 жовтня у Житомирському ліцеї № 25 дала відповідь заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.

Вона доступно розповіла школярам про суть, причини й наслідки правопорушень. Головна мета таких цікавих лекцій підвищити профілактику злочинності серед неповнолітніх і розширити правові знання дітей. Наталія Радушинська доступною для дітей мовою пояснила, що ж таке кримінальне правопорушення та адміністративний проступок та чим загрожує школяреві їх вчинення. Крім того вона навела приклади різних правопорушень, максимально наблизивши їх до шкільного життя.

Правова допомога для кожного: виїзний прийом громадян у селі Левків

Деталі

Lev212 жовтня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та в.о. директором Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Ковалем провели виїзний прийом громадян в селі Левків Житомирського району.

Детальніше...

Знай свої права: представники Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області прочитали право просвітницькі лекції для молоді

Деталі

zn8Правопросвітництво – важливий напрямок у роботі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Житомирській області. Адже, якщо людина знає свої права, то вона здатна себе захистити. Саме тому працівники центру регулярно читають лекції для школярів та студентів.

Детальніше...

Тиждень правових знань: студентам і школярам розповіли про їхні права

Деталі

kib7Минулого тижня з 2 по 6 жовтня, під час тижня правових знань, представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області провели ряд зустрічей із житомирськими студентами та школярами старших класів.

Молоді розповіли про інформаційний захист у соцмережах. Окремо акцентували увагу на роботі регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Нагороди до Дня юриста

Деталі

justice birthday 7Урочистості з нагоди професійного свята – Дня юриста – пройшли у Головному управлінні юстиції у Житомирській області.

Це свято тих, хто присвятив себе служінню праву, захисту конституційних прав та свобод громадян, формуванню та розвитку національного законодавства.

Серед відзначених правників були представники Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Житомирській області та Місцевих центрів з надання вторинної правової допомоги.

Подякою від Координаційного центру з надання правової допомоги відзначено:

Олену Тарасенко – головного спеціаліста відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Детальніше...

З Днем юриста!

Деталі

lawyer day

 

Більше статей...

  1. У Житомирі державні інституції та громадськість напрацьовували механізми боротьби з порушенням прав людини під час затримання
  2. Розпочався набір другої сотні Програми «Адвокат майбутнього»
  3. Між Регіональним центром з надання БВПД та ГУ Національної поліції у Житомирські області підписано Меморандум про співпрацю
  4. Безоплатні консультації: у Житомирі протягом тижня працюватиме юридичний майданчик «Мої права»
  5. Наталію Радушинську обрали головою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Житомирської області
  6. Правова допомога для ВПО: у Регіональному центрі БВПД провели робочу зустріч з ГО «Крим SOS»
  7. Правопросвітницька робота: лекції для школярів Житомирського екологічного ліцею № 24
  8. Правова освіта: до Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області завітали першокурсники ЖНАЕУ
  9. РАУ схвалила проект Стандартів якості з надання безоплатної правової допомоги в цивільних та адміністративних справах
  10. Запуск онлайн платформи «Я МАЮ ПРАВО!» спростить доступ громадян до інформації щодо захисту їхніх прав
   

Antiraider

   

Вакансії в Мінюсті

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Мобільні консультативні пункти

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua