Архів хроніки  

   

Правові потреби

   

Опитування! Реєстрація ГО  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

   

Стягнення за порушення трудової дисципліни та порядок їх застосування

Деталі

07.03.2017 - trud dusziplinaЗа порушення трудової дисципліни передбачено лише один із двох заходів дисциплінарного стягнення – догана або звільнення (ст. 147 Кодексу законів про працю – далі КЗпП). Законодавством, статутами та положеннями про дисципліну для окремих категорій працівників можуть бути передбачені й інші дисциплінарні стягнення. Порядок їх застосування роз`яснюють фахівці Романівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Підстави та порядок отримання земельної ділянки учасникам бойових дій

Деталі

02.03.2017 - zemla ATOДо Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги все частіше звертаються особи, які мають статус учасника бойових дій, у тому числі АТО, та цікавляться про пільги, передбачені для них чинним законодавством. Щоб поставити всі точки над «і», фахівці центру правової допомоги роз’яснюють які пільги надаються учасникам бойових дій та порядок отримання земельної ділянки.

Детальніше...

Розлучення з іноземцем в Україні: правда чи міф?

Деталі

23.02.2017 - rozluchenjaЯк роз`яснюють фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, український суд компетентний розглядати справи про розірвання як міжнародних шлюбів, зареєстрованих між особами, що є громадянами різних держав, так і шлюбів між громадянами України, відповідно до сімейного законодавства України й у випадку, коли обоє одружених проживають за кордоном.

Детальніше...

Які документи потрібні для встановлення факту родинних зв’язків?

Деталі

22.02.2017 - dokumentiНайчастіше люди стикаються з проблемами встановлення фактів родинних зв’язків тоді, коли внуки, наприклад, хочуть встановити споріднення з двоюрідними дідами та бабками для отримання спадщини. Або хтось із родичів хоче довести спорідненість із іншим далеким родичем. Які документи потрібні для встановлення факту родинних зв’язків – роз’яснили фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

Підстави та порядок зміни розміру аліментів

Деталі

26.12.2016 - alimentyДо Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги останнім часом все частіше звертаються за консультацією з питань розлучення та стягнення аліментів. Зокрема, чоловік з 2014 року сплачує аліменти на утримання неповнолітньої дитини. Однак, у вересні 2016 року в його новій сім’ї народилася дитина, в зв'язку з чим він не може сплачувати той розмір аліментів, який був визначений судом. Чи можна змінити розмір аліментів проконсультували фахівці Коростенського місцевого центру.

Детальніше...

Порядок розірвання шлюбу у судовому та позасудовому порядку

Деталі

20.12.2016 - razvod-v-sudeСьогодні весь світ пропагує позиції побудови міцної, стабільної сім’ї. Адже міцна родина – це осередок здорового розвитку підростаючого покоління. Якщо ж ви все-таки вирішили розірвати шлюб, фахівці Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги роз’яснюють порядок розірвання шлюбу як у судовому, так і позасудовому порядку.

Детальніше...

Уже повнолітній! Аліменти платити не треба?

Деталі

16.11.2016 - alimentu 18За яких підстав відбувається виплата аліментів на дитину після досягнення нею 18-го річного віку пояснили фахівці Коростенського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

 
   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua