Анонс подій  

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Виїздний прийом у с.Кам'янка

Деталі

28 лютого 2018 р. з 10:00 до 11:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром проведуть виїзний прийом громадян у с. Кам’янка Житомирського району в приміщенні Кам’янської сільської ради (вул. Соснова, 1) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Виїздний прийом у с.Вільськ

Деталі

21 лютого 2018 р. з 10:00 до 11:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром проведуть виїзний прийом громадян у с. Вільськ Черняхівського району в приміщенні Вільської сільської ради (вул. Житомирська, 37) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Виїздний прийом у с.Оліївка

Деталі

13 лютого 2018 р. з 10:00 до 11:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром проведуть виїзний прийом громадян в с. Оліївка Житомирського району в приміщенні Оліївської сільської ради (вул. Леоніда Ступницького, 68) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Виїздний прийом у с.Наталівка

Деталі

01 лютого 2018 р. з 10:00 до 11:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції Іриною Волошиною проведуть виїзний прийом громадян в с. Наталівка Новоград-Волинського району в приміщенні Наталівської сільської ради (вул. Пушкіна, 21) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Виїзний прийом громадян у с.Хомутець

Деталі

01 лютого 2018 р. з 11:00 до 12:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції Іриною Волошиною проведуть виїзний прийом громадян в с. Хомутець Брусилівського району в приміщенні Хомутецької сільської ради (вул. Центральна, 16) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів

Деталі

27 січня 2018 р. о 10.00 год. за адресою м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства» проводитиметься семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на теми :

Новели цивільно-процесуального законодавства

Доповідач: Юровська Галина Валентинівна - суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ у відставці,заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України.

Новели кримінального законодавства

Конкурс до Верховного,апеляційних та спеціалізованих судів України.

Доповідач: Луцюк Павло Сергійович, адвокат, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Адвокатам Житомирської області, стажистам, помічникам адвокатів участь в даному семінарі є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ, до 27 січня 2018 р. необхідно обов’язково зареєструватись в Раді адвокатів Житомирської області!!!

Прохання учасників семінару з’явитись завчасно (9:45) для проведення реєстрації 27 січня 2018 р.

Радіоефір передачі «Право» за участю фахівців РЦ

Деталі

У суботу 13.01.2018 року о 20:10 за участі заступника директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталії Радушинської відбудеться радіоефір передачі «Право» на Житомирському обласному радіо та «Житомирській хвилі».

 
   

Консультації

   

Повідомити про корупцію

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua