Правові потреби

   

Опитування! Реєстрація ГО  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

   

У Житомирському міському центрі зайнятості відкриють мобільний консультативний пункт безоплатної правової допомоги для безробітних

Деталі

28 березня 2017 року розпочне роботу мобільний консультативний пункт у Житомирському міському центрі зайнятості з метою створення належних умов для забезпечення прав і свобод людини. Зокрема, у сфері зайнятості населення та соціального захисту від безробіття, а також доступу до безоплатної правової допомоги в частині гарантій держави щодо захисту прав громадян на працю та від незаконного звільнення.

Офіційне відкриття пункту заплановане на 9:00.

Фахівці Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокати системи безоплатної правової допомоги щомісяця безоплатно консультуватимуть громадян, які відвідуватимуть Житомирський міський центр зайнятості. Консультування проводитиметься кожного останнього вівторка місяця з 09:00 до 12:00 за адресою: вул. Чуднівська, 110, 1 поверх.

Детальніше...

Семінар із підвищення кваліфікації адвокатів

Деталі

25 березня 2017 р. о 10.00 Національною асоціацією адвокатів України за адресою м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства» проводитиметься семінар із підвищення кваліфікації адвокатів, присвячений найбільш актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства, адвокатської етики тощо.

Участь в даному семінарі адвокатів Житомирської області, помічників адвокатів та стажистів ОБОВ’ЯЗКОВА.

Навчальний семінар з приводу змін в системі оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів

Деталі

Шановні адвокати!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області спільно з Житомирським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошують Вас на навчальний семінар з приводу змін в системі оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів. Програму семінару можете переглянути за цим посиланням.

Семінар відбудеться 3 березня 2017 р. о 12:00 у приміщенні Будинку правосуддя (Шахова зала).

Радіоефір передачі «Право» за участю фахівців РЦ

Деталі

Сьогодні 30.11.2016 року о 18:23 годині за участі фахівців Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області відбудеться радіоефір передачі «Право» в якій обговорюватимуться проблеми внутрішньо-переміщених осіб.

Спільне консультування посадовими особами ГТУЮ і РЦ у Чуднівському і Любарському бюро ПД

Деталі

23 листопада 2016 року директор Регіонального центру з надання БВПД Гербеда О. Й. та начальник ГТУЮ у Житомирській області Грабар О. В. консультуватимуть громадян у Чуднівському та Любарському бюро правової допомоги.

Напрямки, за якими консультуватимуть: питання, які стосуються здійснення нотаріальних дій; державна реєстрація актів цивільного стану; державна виконавча служба; державна реєстрація друкованих ЗМІ та громадських формувань.

Фахівці РЦ та Бердичівського МЦ спільно з ГТУЮ у Житомирській області консультуватимуть громадян на базі Бердичівської виправної колонії № 108

Деталі

17 листопада 2016 року з 10:30 до 12:00 фахівці Регіонального та Бердичівського місцевого центрів спільно з ГТУЮ у Житомирській області консультуватимуть громадян на базі Бердичівської виправної колонії № 108. Адреса проведення заходу: м. Бердичів, вул. Нізгурецька, 2

Фахівці РЦ та Бердичівського МЦ консультуватимуть громадян на базі ГО "Товариство Червоного Хреста м. Бердичева"

Деталі

17 листопада 2016 року з 10:30 до 12:00 фахівці Регіонального та Бердичівського місцевого центрів консультуватимуть громадян на базі ГО "Товариство Червоного Хреста м. Бердичева". Адреса проведення заходу: м. Бердичів, вул. Героїв України, 17.

 

Більше статей...

  1. Зібрання адвокатів системи БПД у Бердичівському МЦ
  2. У Хорошівському та Ємільчинському бюро правової допомоги громадян консультуватимуть директор Регіонального центру з надання БВПД та начальник ГТУЮ у Житомирській області
  3. Консультації у Черняхівському, Малинському та Радомишльському бюро правової допомоги
  4. Консультації посадових осіб ГТУЮ у Ружинськогму, Попільнянському і Андрушівському бюро правової допомоги
  5. Зібрання адвокатів системи БПД у Новоград-Волинському місцевому центрі з надання БВПД
  6. Зібрання адвокатів системи БПД у Пулинському бюро правової допомоги
  7. Правопросвітницька лекція у Новоград-Волинській школі-інтернаті
  8. Безкоштовні консультації у приміщеннях Олевського та Лугинського бюро ПД
  9. Посадові особи ГТУЮ консультуватимуть громадян у Народицькому та Овруцькому бюро правової допомоги
  10. Обласний тиждень правових знань
   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua