Анонс подій  

25 листопада 2017 р. о 10:00

Cемінар з підвищення кваліфікації адвокатів «Комп’ютерно-технічна, почеркознавча та лінгвістична експертизи»
Місце проведення:
м. Житомир,
вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства»
   

Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

   

Передача «Радіо кур’єр» на Житомирському облрадіо за участю заступника директора РЦ Наталії Радушинської

Деталі

17.11.2017 року о 07:25 за участі заступника директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталії Радушинської відбудеться радіоефір передачі «Радіо кур’єр» на Житомирському обласному радіо. Ви почуєте відповіді на питання: де та коли відбудеться конкурс адвокатів для системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Виїзний прийом громадян у с. Ставки

Деталі

14 листопада 2017 р. з 10:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Іриною Волошиною проведуть виїзний прийом громадян у с. Ставки Радомишльского району, у приміщенні сільської ради (вул. Центральна, 21) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Семінар із підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Комп’ютерно-технічна, почеркознавча та лінгвістична експертизи»

Деталі

25 листопада 2017 р. о 10.00 пройде семінар із підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Комп’ютерно-технічна, почеркознавча та лінгвістична експертизи».

Місце проведення: м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства»

Лектори:

1. Представник від НІСЕ

2. Фраймович Людмила Володимирівна - експерт НІСЕ: «Поняття, призначення та застосування почеркознавчої та лінгвістичної експертиз».

3. Усков Кирил Юрійович - експерт НІСЕ: «Поняття, призначення та застосування комп’ютерно-технічної експертизи».

Аби взяти участь у семінарі необхідно обов’язково зареєструватись в Раді адвокатів Житомирської області до 24 листопада 2017 р.

Виїзний прийом громадян у с. Вертокиївка

Деталі

01 листопада 2017 р. з 10:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та в.о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Ковалем проведуть виїзний прийом громадян в с.Вертокиївка Житомирського району, у приміщенні Вертокиївської сільської ради (вул.Чапаєва, буд. 4) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Право на справедливий суд у кримінальному провадженні (за матеріалами практики ЄСПЛ, ВСУ, ВССУ)»

Деталі

28 жовтня о 10.45 проводитиметься семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Право на справедливий суд у кримінальному провадженні (за матеріалами практики ЄСПЛ, ВСУ, ВССУ)».

Місце проведення: м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства».

Доповідач: голова ВКДКА, адвокат Дроздов О.М.

Адвокатам Житомирської області, стажистам, помічникам адвокатів участь у даному семінарі є обов’язковою. До 27 жовтня 2017 р. необхідно обов’язково зареєструватись в Раді адвокатів Житомирської області.

Виїзний прийом громадян у с. Троковичі

Деталі

25 жовтня 2017 р з 10:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром, головним спеціалістом відділу «Черняхівське БПД» Андрієм Мілютіним, начальником Черняхівського РВ ДВС Мірошником І. М. проведуть виїзний прийом громадян в с. Троковичі Житомирського району, у приміщенні Троковицької сільської ради ( вул. Житомирська, 1) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Виїзний прийом громадян у с. Левків

Деталі

12 жовтня 2017 р. з 10:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та в.о. директором Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Ковалем проведуть виїзний прийом громадян в с. Левків Житомирського району, у приміщенні Левківської сільської ради (вул. Байка, 6) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

 

Більше статей...

  1. Радіоефір передачі «Вектор» за участю фахівців РЦ
  2. Виїзний прийом громадян у с. Вереси
  3. Спеціалізований семінар «Ефективна взаємодія державних інституцій та громадськості Житомирщини з метою попередження порушень прав людини під час застосування правоохоронними органами примусових заходів пов’язаних із обмеженням свободи громадян»
  4. Виїзний прийом громадян у с. Іванківці
  5. Виїзний прийом громадян у с. Троянів
  6. Виїзний прийом громадян на тему попередження рейдерських захоплень земель та інших земельних питань у с. Сінгури Житомирського району
  7. Виїзд мобільної точки доступу до системи БВПД
  8. Директор Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області консультуватиме громадян з питань рейдерських захоплень земель
  9. Директор Регіонального центру з надання БВПД та начальник ГТУЮ у Житомирській області консультуватимуть громадян з питань рейдерських захоплень земель
  10. До уваги громадян та представників ЗМІ
   

Antiraider

   

Вакансії в Мінюсті

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Мобільні консультативні пункти

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua