Анонс подій  

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

Анонс подій  

27 січня 2018 р. з 10:00

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів
Місце проведення: м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства»
   

Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів

Деталі

27 січня 2018 р. о 10.00 год. за адресою м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства» проводитиметься семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на теми :

Новели цивільно-процесуального законодавства

Доповідач: Юровська Галина Валентинівна - суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ у відставці,заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України.

Новели кримінального законодавства

Конкурс до Верховного,апеляційних та спеціалізованих судів України.

Доповідач: Луцюк Павло Сергійович, адвокат, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Адвокатам Житомирської області, стажистам, помічникам адвокатів участь в даному семінарі є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ, до 27 січня 2018 р. необхідно обов’язково зареєструватись в Раді адвокатів Житомирської області!!!

Прохання учасників семінару з’явитись завчасно (9:45) для проведення реєстрації 27 січня 2018 р.

Радіоефір передачі «Право» за участю фахівців РЦ

Деталі

У суботу 13.01.2018 року о 20:10 за участі заступника директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталії Радушинської відбудеться радіоефір передачі «Право» на Житомирському обласному радіо та «Житомирській хвилі».

Виїздний прийом у Коростенській виправній колонії №71

Деталі

12 грудня 2017 р. з 10:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром проведуть виїзний прийом засуджених уДУ "Коростенська виправна колонія №71" та нададуть юридичну допомогу.

Радіоефір передачі «Право» за участю фахівців РЦ

Деталі

У суботу 09.12.2017 року о 20:10 за участі заступника директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталії Радушинської відбудеться радіоефір передачі «Право» на Житомирському обласному радіо та «Житомирській хвилі».

Виїзний прийом громадян у с.Кодня

Деталі

30 листопада 2017 р. з 10:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром проведуть виїзний прийом громадян в с. Кодня Черняхівського району в приміщенні Коднянської сільської ради (вул. Грабовського, 17) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Виїзний прийом громадян у с. Бежів

Деталі

22 листопада 2017 р. з 10:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром проведуть виїзний прийом громадян в с. Бежів Черняхівського району в приміщенні Бежівської сільської ради (вул. Шевченка, 45) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Передача «Радіо кур’єр» на Житомирському облрадіо за участю заступника директора РЦ Наталії Радушинської

Деталі

17.11.2017 року о 07:25 за участі заступника директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталії Радушинської відбудеться радіоефір передачі «Радіо кур’єр» на Житомирському обласному радіо. Ви почуєте відповіді на питання: де та коли відбудеться конкурс адвокатів для системи безоплатної вторинної правової допомоги.

 
   

Консультації

   

Повідомити про корупцію

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua