Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

   

Виправдувальний вирок: адвокатка з Житомирщини захистила клієнта, якого звинувачували у вбивстві

Деталі

NN1Незважаючи на реформування правоохоронних органів в Україні, ще й досі трапляються випадки безпідставного звинувачення людини у вчиненні кримінального правопорушення.
Завдяки професійним діям адвокатки Наталії Нагорної, яка захищала свого клієнта за дорученням Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області, у суді вдалося довести невинуватість обвинуваченого та отримати виправдувальний вирок.

Детальніше...

Як захистити свої права споживача – дізнаєтесь у новому випуску телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

I have a rightМіністерство юстиції України презентувало новий випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!» про захист прав споживачів. Випуск створений за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Детальніше...

Консультації онлайн: у Житомирі презентували правничу вікіпедію - WikiLegalAid

Деталі

PP1Отримати правову консультацію онлайн віднедавна може кожна людина, головне мати доступ до інтернету. Довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid за адресою wiki.legalaid.gov.ua презентували 13 грудня у Житомирі.

Детальніше...

Стоп насильство: у Житомирі підписали меморандум міжвідомчого співробітництва

Деталі

MN1У Житомирі пройшов міжвідомчий форум протидії насильству. Захід об’єднав усіх, хто допомагає постраждалим: фахівців системи безоплатної допомоги, поліцейських, адвокатів, соціальних працівників, представників громадських організацій. Учасники не лише обговорили питання взаємодії але й підписали меморандум міжвідомчого співробітництва для комплексного реагування на випадки домашнього насильства на місцевому рівні.

Детальніше...

Тиждень права на Житомирщині (Відео)

Деталі

LogoСьогодні стартував Всеукраїнський тиждень права. Як він проходитиме на Житомирщині? Про це в ефірі UА: Українське радіо «Житомирська хвиля» говорили: в. о. директора Житомирського місцевого центру із надання БВПД Олександр Коваль, начальниця відділу комунікацій та доступу до публічної інформації Регіонального центру із надання БВПД у Житомирській області Дар’я Гончарова, начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, представниця Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ірина Волошина. Пропустили ефір? Можете переглянути передачу в записі.

Детальніше...

Об’єднані територіальні громади: посилення спроможності та підтримка ініціатив

Деталі

VRM4У Житомирі презентували результати роботи програми «Відновлення та розбудови миру» у Житомирській області. На фінальний форум партнерів запросили і фахівців системи безоплатної правової допомоги Житомирщини. Безпека, посилення правової спроможності об’єднаних територіальних громад, навчання, підтримка соціальних ініціатив це лише основні напрямки у реалізації програми.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №40

Деталі

logodagestВийшов 40-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж листопада 2018 року: статистичні дані, юридичні консультації, головні факти та події, правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Безоплатна правова допомога

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua