Правові потреби

   

Опитування! Реєстрація ГО  

   

Архів новин  

Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

   

«День відкритих дверей» у Регіональному та Житомирському місцевому центрах з надання БВПД

Деталі

27.03.2017 - DVD 1Щоб залучити студентів-правників до системи БПД та ознайомити з можливістю отримати безоплатну вторинну правову допомогу, центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області активно практикують «Дні відкритих дверей». 

Детальніше...

Моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру та Пулинського бюро правової допомоги

Деталі

24.03.2017 - PylunuNovograd 123 березня моніторингова група у складі представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової – головний бухгалтер Ольга Березовська, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський, начальник відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Тетяна Бєлобородова та заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олена Вовнюк здійснили виїзний моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Пулинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Будні бюро правової допомоги: правопросвітництво та консультування

Деталі

22.03.2017 - byro 1З 1 вересня 2016 року на Житомирщині запрацювало 19 бюро правової допомоги, мета яких, у першу чергу, підвищувати рівень правової обізнаності громадян та допомагати вирішити проблемні питання у досудовий спосіб. Також працівники бюро надають безоплатну первинну правову допомогу, тобто юридичні консультації, забезпечують доступом до безоплатної вторинної правової допомоги та до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Детальніше...

Коростенський місцевий центр визнано найкращою ініціативою допомоги ветеранам АТО

Деталі

22.03.2017 - best 320 березня у Києві відбулося нагородження найкращої ініціативи допомоги ветеранам АТО. За версією проекту «Без броні» ГО «Студена» серед майже 300 перевірених ініціатив найкращою та найкориснішою визнано Коростенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Семінар для безробітних із особливими потребами

Деталі

21.03.2017 - SZ 2Коростишівське бюро правової допомоги продовжує інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо можливості отримати безоплатну правову допомогу. Так, 20 березня заступник начальника Коростишівського бюро правової допомоги Олександр Коваль провів семінар для громадян, які перебувають на обліку в Коростишівському районному центрі зайнятості та належать до категорії осіб із інвалідністю.

Детальніше...

Актуальні законодавчі зміни: надання безоплатної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам

Деталі

21.03.2017 - VPO 1З метою підвищення рівня правової обізнаності громадян, 6 та 7 березня інтегратор Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Колесник провела лекції для жінок із категорій внутрішньо переміщених осіб на базі міського центру зайнятості.

Детальніше...

Фахівці Бердичівського місцевого центру роз`яснюють дітям їх права та обов'язки

Деталі

20.03.2017 - ditu 2З метою розповсюдження інформаційно-консультаційних матеріалів у сфері захисту прав, свобод, законних інтересів громадян, правопросвітницької роботи серед населення, профілактики правопорушень та запобігання злочинності серед неповнолітніх, фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели ряд правоосвітніх лекцій для учнів на тему: «Права та обов'язки дітей. Адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Бюро правової допомоги активно практикують виїзні прийоми до громадян
  2. Фахівці бюро правової допомоги працюють над правовою обізнаністю громадян
  3. У яких випадках можна отримати виплати по лікарняному якщо ваша дитина захворіла?
  4. Моніторинг роботи Коростишівського та Радомишльського бюро правової допомоги
  5. «Пам’ятка учасникам АТО» – порятунок для військовослужбовців
  6. Фахівець центру правової допомоги увійшла до складу консультативно-дорадчої ради у справах осіб із інвалідністю
  7. Житомирський обласний центр зайнятості та Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги сприятимуть безробітнім особам у захисті їх прав
  8. Робоча зустріч із метою налагодження співпраці
  9. Водій нехтує вашим правом на безоплатний проїзд і висаджує з маршрутки: Що робити?
  10. Лекції для умовно засуджених на тему: «Реалізація та захист прав людини»
   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua