Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

   

Вуличне інформування: учасників фестивалю толерантності інформували про систему БПД

Деталі

25.09.2017 street inform 1У Житомирі 23 вересня заступник начальника відділу правової інформації та консультації Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Поліщук та начальник відділу організаційної роботи юридичного забезпечення діяльності та персоналу регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк провели вуличне інформування на фестивалі толерантності «Люди з необмеженими можливостями».

Учасники правопросвітницького заходу розповідали про зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та державні гарантії щодо її надання, які визначаються Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

Детальніше...

День відкритих дверей зі студентами третього курсу Житомирського відділення національної академії внутрішніх справ

Деталі

21.09.2017 opened doors mvs academy 321 вересня 2017 року начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк спільно з головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Анною Савіцькою завітали до студентської молоді. Докладно інформували про систему безоплатної правової допомоги, порядок реалізації своїх прав, підстави та державні гарантії щодо надання такої допомоги, визначені в Законі України «Про безоплатну правову допомогу».

Детальніше...

Потрібна допомога

Деталі

21.09.2017 help1В Романівському бюро правової допомоги Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює чудова людина та хороший спеціаліст Жанна Пасенко. Дитина Жанни потребує нашої допомоги, щоб чути та мати змогу спілкуватись з однолітками, отримати достойну освіту, жити повноцінним життям. У Дарії серйозне захворювання – нейросенсорна приглухуватість 4-5 ступеня. А це майже глухота, ПОВНА ГЛУХОТА!

Допоможімо нашій колезі в лікуванні її дитини, боротьбі з хворобою. На жаль, майновий стан родини такий, що немає можливості придбати вчасно необхідний медичний препарат, вартістю 75 600,00 гривень. Час у цій ситуації, на жаль, грає проти дитини. Жанна та її дитина потребують нашої допомоги у придбанні слухового апарату Phonak Naida V 70SP, оскільки саме цей апарат відповідає віку дитини та надає можливість чути та перебувати у соціумі.

Просимо усіх небайдужих допомогти!

КартаОщадбанку №5167 4900 7801 1724

Або банківські реквізити:

13001

ТВБВ 10005/051 АТ “Ощадбанк”

смт. Романів вул. Небесної сотні, 84

МФО 311647

Філія Житомирське обл. пр. АТ “Ощадбанк”

код ЗКПО — 2758809769

Рахунок № 26253500118864

Отримувач ПАСЕНКО ЖАННА ІВАНІВНА.

Виїзний прийом громадян у с. Троянів

Деталі

20.09.2017 troyaniv320 вересня 2017 р. начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби Петро Данилишин та в.о. директора Житомирського місцевого центру з надання БВПД Олександр Коваль здійснили виїзний прийом громадян с.Троянів в приміщенні Троянівської сільської ради.

Детальніше...

В РЦ провели «День відкритих дверей» для студентів Житомирського торговельно-економічного коледжу

Деталі

20.09.2017 opened doors320 вересня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда та начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олена Вовнюк провели «День відкритих дверей» для студентів Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Другокурсникам розповіли про структуру системи безоплатної правової допомоги, ознайомили з роботою центрів та порядком отримання безоплатної правової допомоги, напрями його діяльності, ініціативи Міністерства юстиції України, які успішно впроваджуються на місцях. Зупинились на реалізації загальнонаціонального соціального проекту «Я маю право!» тривалістю три роки, який стартував у червні ц.р. та вступив у свою активну фазу саме у вересні.

Моніторинг роботи Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової роботи

Деталі

20.09.2017 monitiring119 вересня начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Олена Герасименко здійснила плановий виїзний моніторинг роботи Коростенського місцевого центру з надання БВПД

Під час візиту до Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги обговорили з фахівцями місцевого центру ряд питань, пов’язаних із роботою відділів правової інформації та консультацій; організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами; правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД.

Детальніше...

День відкритих дверей зі студентами першого курсу Житомирського агроекологічного університету

Деталі

19.09.2017 univ119 вересня 2017 року начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк спільно з начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олегом Врублевським провели для студентської молоді «День відкритих дверей». Докладно інформували про систему безоплатної правової допомоги, порядок реалізації своїх прав, підстави та державні гарантії, щодо надання такої допомоги, визначені в Законі України «Про безоплатну правову допомогу».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Робоча зустріч із керівниками юридичних відділень вищих навчальних закладів регіону
  2. Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»
  3. У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань
  4. Моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД, Баранівського та Романівського бюро правової допомоги
  5. День відкритих дверей зі студентами п’ятого курсу Житомирського відділення Національної академії внутрішніх справ
  6. Коростенський МЦ провів вуличне інформування в рамках реалізації проекту "Я маю право", приурочене святкуванню "Дня деруна"
  7. Робоча зустріч із представниками Житомирської ОДА
  8. Працівники РЦ проінформували житомирян про проект "Я маю право!" протягом Дня міста
  9. Представники РЦ провели ряд зустрічей з партнерами та учасниками майбутнього семінару
  10. Виїзний прийом громадян з питань рейдерських захоплень земель
   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua