Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівці бюро правової допомоги проводять виїзні прийоми громадян

Деталі

26.04.2017 - priom 2Для забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, фахівці бюро продовжують здійснювати виїзні прийоми громадян. Так, 18 квітня начальник Брусилівського бюро правової допомоги Юрій Ободзінський провів виїзний прийом громадян у с. Осівці Брусилівської об’єднаної територіальної громади.

За кваліфікованою юридичною консультацією звернулося 8 громадян із питань, які стосувалися соціального забезпечення, земельного, трудового та спадкового законодавства.

26.04.2017 - priom 1

Також під час прийому, спілкуючись з громадянами, начальник Брусилівського бюро зазначив, що діяльність бюро правової допомоги спрямована на декілька цілей:

  • підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості та малих міст;
  • сприяння досудовому врегулюванню цивільних та адміністративних спорів і зменшення навантаження на судову систему;
  • зменшення ризику обмеження доступу до права і правосуддя для найбільш соціально вразливих суспільних верств внаслідок запровадження виключного права адвокатів на представництво в суді та браком адвокатів у сільській місцевості та малих містах;
  • зменшення домашнього насильства, дискримінації та попередження злочинності, насамперед, серед неповнолітніх;
  • посилення правової спроможності та правових можливостей територіальних громад;
  • сприяння більшій залученості територіальних громад до роботи сформованих ними органів місцевого самоврядування;
  • оперативна синхронна комунікація змісту реформ, які проводяться Урядом у сфері освіти, охорони здоров'я, соціальній та інших сферах, на рівень територіальних громад;
  • запобігання побутовій корупції на базовому рівні.

19 квітня працівники Пулинського бюро правової допомоги здійснили виїзний прийом громадян у Кошелівській сільській раді. Серед запитань, що найбільше хвилюють громадян пов'язані з реєстрацією речових прав, прийняття спадщини, виконання судових рішень, розподілу паїв між співласниками та отримання орендної плати. Фахівці бюро надали вичерпні відповіді та аргументовані роз’яснення на звернення громадян.

26.04.2017 - priom 4

Уже давно в практику роботи центрів правової допомоги та бюро надійно увійшла система здійснення не тільки комплексних виїздів, тобто, прийом громадян, а й проведення консультування за місцем проживання громадян.

19 квітня працівники Пулинського бюро відвідали за місцем тимчасового проживання в с. Кошелівка Пулинського р-ну внутрішньо переміщену сім`ю Сорокіних з Донецької області, смт. Луганське та сім`ю Крилових з м. Дебальцеве, Донецької області. Переселенцям надали правові консультації щодо можливості оформлення права власності на житловий будинок, оформлення пенсії як ліквідатору аварії на ЧАЕС, а також роз'яснили положення чинного законодавства щодо придбання житла у власність.

26.04.2017 - priom 3

Такі виїзні прийоми визначають найпроблемніші питання та надають можливість оперативно їх вирішувати, кожне з питань, які звучать на особистому прийомі надзвичайно важливі для людини, яка приходить за безоплатною правовою допомогу.

Довідково:
Брусилівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт Брусилів, вул. Лермонтова, 3, тел.:(04162) 3-00-95

Пулинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Пулини, вул. Незалежності, 12, тел.:(04131) 3-12-19

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua