Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Тиждень правових знань «Закон у моєму житті» у Новоград-Волинському районі

Деталі

27.04.2017 - pravo N 4З 18 по 21 квітня в школах Новоград-Волинського району фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели обласний тиждень правових знань «Закон у моєму житті» з метою створення належних умов для набуття правових знань та навичок у їх застосуванні, підвищення рівня правової культури дітей.

18 квітня працівники Баранівського бюро правової допомоги провели зустріч із педагогічним та учнівським колективом Довбиської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.

Для вихованців школи-інтернату фахівці бюро провели лекцію на тему: «Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності». «Знаючи свої права з дитинства, людина зможе плідно й ефективно брати участь у розбудові правового суспільства нашої держави», – зазначили під час лекції фахівці Баранівського бюро, яке знаходиться за адресою смт. Баранівка, вул. Першотравенська, 17, тел.:(04144) 4-34-52.

Учні у цікавій та доступній формі дізнались про адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність неповнолітніх. Також серед учнів проводилось анкетування за темою: «Чи знаю я свої права?».

19 квітня працівники Олевського бюро правової допомоги провели інформаційно-просвітницький захід для молодіжної ГО «Життя без обмежень», яка опікується дітьми-інвалідами, їх батьками та законними представниками. «Обмежені можливості не обмежують Вашого права чи права Ваших дітей отримати якісну правову допомогу: юридичну консультацію чи адвоката від держави для захисту інтересів у суді. Тому чекаємо на Вас у бюро правової допомоги за адресою м. Олевськ, Володимирівська, 5, тел.:(04135) 2-40-37», – закликали фахівці Олевського бюро.

20 квітня інтегратор Новоград-Волинського місцевого центру Ірина Колесник спільно зі Службою у справах дітей провели правопросвітницький захід серед вихованців Новоград-Волинської школи-інтернат. У ході заходу обговорили попередження жорстокості в учнівському середовищі, відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушення. Також дітям запропонували взяти участь у всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків на тему: «Мої права», організованого Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області.

27.04.2017 - pravo N 2

20 квітня працівники Пулинського бюро правової допомоги виступили перед учнями 10-го класу Пулинської ЗОШ 1-3 ступенів на тему: «Права та обов`язки неповнолітніх». Також провели тематичне анкетування на тему: «Чи знаю я свої права». Окрім цього учні дізналися про систему БПД, в тому числі й про функції Пулинського бюро правової допомоги та можливість звернутись за допомогою у випадку порушення прав за адресою смт. Пулини, вул. Незалежності, 12, тел.:(04131) 3-12-19.

27.04.2017 - pravo N 4

20 квітня працівники Ємільчинського бюро правової допомоги спільно з працівниками служби у справах дітей Ємільчинської РДА провели інформаційну годину з дітьми-сиротами на тему: «Права та обов’язки неповнолітніх». У ході зустрічі присутніх проінформовали про права, обов’язки та відповідальність неповнолітніх, профілактику правопорушень та злочинності, причин і факторів, що породжують злочинність. Окрему увагу приділили розширенню доступу до безоплатної правової допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім'ї. Ємільчинське бюро правової допомоги розташоване за адресою: смт. Ємільчине, вул. Соборна, 18, тел.:(04149) 4-34-79.

27.04.2017 - pravo N 1

21 квітня начальник відділу представництва Новоград-Волинського місцевого центру Віталій Радзивіл провів лекцію для студентів Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу на тему: «Участь адвоката в кримінальному процесі».

27.04.2017 - pravo N 3

«Якщо Ви побачили установу з логотипом системи безоплатної правової допомоги, то за підстав і в порядку, визначеному Законом України «Про безоплатну правову допомогу», Ви маєте право на такі види юридичних послуг за рахунок держави: надання правової інформації, консультацій та роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру; здійснення представництва інтересів особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; забезпечення захисту особи від обвинувачення; надання вторинної правової допомоги; доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України», – наголосив начальник відділу представництва.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua