Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Робота мобільного соціального офісу в Бердичеві

Деталі

Протягом декількох останніх років у місті Бердичеві діє мобільний соціальний офіс до якого приєднався Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Як повідомила інтегратор місцевого центру Ольга Сікорська, 26 квітня мобільний соціальний офіс здійснив прийом громадян за місцем прожи­вання в одному з віддалених районів міста в амбулаторії сімейної медицини.

У його роботі брали участь представники управління Пенсійного фон­ду України в м. Бердичеві та Бердичівському районі, Бердичівський міського центру зайнятості, територіального центру соціального обслуго­вування м. Бердичева, служ­би у справах дітей міської ради, управління у справах сім'ї, молоді, фізичної куль­тури і спорту міської ради.

До основних функцій мобільного офісу входить: інформування населення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту; здійснення консультаційно-роз'яснювальної робо­ти з питань реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю. Також працівники офісу приймають зая­ви й відповідні докумен­ти від громадян, які по­требують додаткової соціальної підтримки на на­дання матеріальної допо­моги, санаторно-курортного оздоровлення, забезпечен­ня технічними засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення за прин­ципом «єдиного вікна».

Повідомлення про при­йом мобільного соціального офісу можна знайти на сайті Бердичівської міської ради, у газетах «Земля Бердичівська», «Бердичівський погляд». За три дні до виїзду на установі, де проходити­ме черговий прийом розміщують повідомлення.

Як показує практика, мобільна соціальна допомога – це реальна допомога для людей, адже завдяки спеціалістам громадяни територіальної громади можуть отримати консультації з різних нагальних питань, а представники установ можуть поділитись досвітом, вистроїти нові комунікативні шляхи для взаємодії та подальшої співпраці.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua