Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

   

Правопросвітництво для засуджених

Деталі

PRB103 квітня начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олег Врублевський зустрівся із засудженими, які перебувають на обліках підрозділів Житомирського МВ з питань пробації.


Олег Врублевський проінформував засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, про діяльність місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та послуги, які надаються ними для населення, а також про положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та надав вичерпні відповіді на запитання. У зустрічі взяли участь засуджені, що перебувають на обліках Богунського, Корольовського та Житомирського районних підрозділів Житомирського МВ з питань пробації.
Він також розповів присутнім про законодавчі зміни, які почали діяти з 1 січня 2018 року. Розказав і про правопросвітницький проект «Я маю право!», який спрямований на формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua