Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі

   

Прес-конференція щодо діяльності системи БВПД у Житомирській області

Деталі

04.08.2015 press conference 4 серпня 2015 року в Житомирі відбулася прес-конференція на тему: "Децентралізація. Надання безоплатної вторинної правової допомоги" за участю народного депутата України, радника міністра юстиції Андрія Помазанова, начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олега Горая, заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управляння державної реєстрації Валентина Залізнюка, заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталії Радушинської і директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяни Кулик. Йшлося про діяльність центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що функціонують на території Житомирської області, та питань децентралізації в системі надання послуг органами юстиції України.

Андрій Помазанов наголосив на тому, що відкриття місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надають допомогу самим незахищеним верствам населення у цивільних та адміністративних справах, є важливим кроком у розбудові правової держави. Запевнив присутніх у тому, що Міністерство юстиції і в подальшому буде втілювати в життя реформи, які будуть сприяти захисту громадян та задоволення їх потреб у якісних правових послугах .За словами Андрія Помазанова Міністрество юстиції буде державним адвокатом кожної людини.

Олег Горай роз’яснив присутнім в чому полягає суть децентралізації в системі юстиції та які позитивні наслідки будуть мати від цього місцеві громади.

Наталія Радушинська зазначила, що метою надання безоплатної вторинної правової допомоги є забезпечення вільного доступу до правосуддя всім громадянам, розповіла представникам ЗМІ в чому полягає відмінність між первинною та вторинною правовою допомогою, розкрила зміст кожного з видів безоплатної правової допомоги. Наталія Радушинська детально ознайомила присутніх з системою органів , які надають безоплатну вторинну правову допомогу та порядком надання безоплатної вторинної правової допомоги. Наголосила на тому, що зростає довіра громадян до системи та про високі показники ефективності роботи системи .

Тетяна Кулик повідомила присутніх про порядок та режим роботи Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснила представникам ЗМІ, які категорії громадян є суб’єктами отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Тетяна Кулик зазначила, що за перший місяць роботи до Житомирського місцевого центру звернулось 35 осіб, а відносно 16 осіб вже прийнято рішення про надання їм безоплатної вторинної правової допомоги. Тетяна Кулик виявила надію на те, що представники ЗМІ донесуть до громадян інформацію про існування центру , його місцезнаходження, порядок та режим його роботи.

Перед прес-конференцією Андрій Помазанов ознайомився с роботою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та відвідав Житомирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. В ході зустрічі Андрій Помазанов спілкувався з працівниками регіонального та місцевого центрів, з відвідувачами, цікавився питаннями, які виникають в процесі надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фото з заходу можна переглянути тут

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua