Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

   

Cемінар у приміщенні Коростенського міського центру зайнятості

Деталі

212 серпня 2015 року об 11 годині за адресою: м.Коростень, вул. Ольгинська 3, в приміщенні Коростенського міського центру зайнятості, працівниками Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено семінар з безробітними, які перебувають на обліку в Коростенському міському центрі зайнятості Представником від Коростенського міського центру зайнятості була Трихліб Тамара Петрівна — фахівець відділу активної підтримки безробітних Коростенського міського центру зайнятості.

Начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергієнко Оксаною Василівною було доведено до відома присутніх інформацію про відкриття Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з яких відділів складається даний центр, його місцезнаходження та графік роботи, а також міста та райони, які обслуговує даний центр.

Працівниками: Сергієнко Оксаною Василівною та Шадурою Інною Анатоліївною на відповідних прикладах було надано роз’яснення, як вираховується для певних категорій громадян середньомісячний дохід сім’ї та прожитковий мінімум.

Наприкінці семінару присутнім було надано інформаційно-роз'яснювальний матеріал у вигляді пам'яток і буклетів. Після закінчення семінару присутнім були надані відповіді на їх запитання в індивідуальному порядку.

Фото з заходу можна переглянути тут

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua