Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

   

Новоград-Волинський місцевий центр презентував відкриття Пулинського бюро правової допомоги

Деталі

31.08.2016 - Pulini 630 серпня директор Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Петро Пелешок презентував Пулинське бюро правової допомоги. Серед запрошених голова Пулинської РДА Віктор Байда, голова районної ради Анатолій Липко, представники Пулинського відділення поліції, Управління пенсійного фонду, Управління праці та соціального захисту населення, Центральна районної бібліотеки, Районної ради ветеранів, військкомату, Служби у справах дітей, інші представники структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Детальніше...

«Мобільні соціальні офіси» допомагають людям із найвіддаленіших районів

Деталі

31.08.2016 - mob.punkt B 130 серпня фахівці Бердичівського місцевого центру здійснили черговий виїзний прийом до одного з віддалених районів міста Бердичева – Корніловки, амбулаторію сімейної медицини
Цього разу в роботі «мобільного соціального офісу» взяли участь: фахівець Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; працівники управління праці та соціального захисту населення; управління Пенсійного фонду України в м. Бердичеві та Бердичівському районі; Бердичівського міського центру зайнятості; Бердичівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради; служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради; управління житлово-комунального господарства; Бердичівського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше...

На святкуванні Всеукраїнського фестивалю льону інтегратор Коростенського місцевого центру роздавала буклети та розповідала про відкриття бюро правової допомоги

Деталі

31.08.2106 - inform K 2
31.08.2106 - inform K 4
27 серпня інтегратор Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Сергієнко провела інформаційну кампанію під час святкування Всеукраїнського фестивалю льону у с. Стремигород, Коростенського району. На заході були присутні представники міністерств, Житомирської ОДА, Коростенської РДА, районних рад, голови сільських рад, представники громадських організацій, аграрії, а також мешканці не лише Коростенського району, а й інших міст та областей.

Детальніше...

Фахівці Бердичівського місцевого центру провели тренінг для співробітників органів місцевого самоврядування

Деталі

31.08.2016 - trening B26 серпня за ініціативи Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з працівниками Попільнянського бюро правової допомоги на базі Попільнянської районної ради для співробітників органів місцевого самоврядування відбувся тренінг на тему: «Удосконалення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо доступу до безоплатної вторинної правової допомоги внутрішньо переміщених осіб».

Детальніше...

Обласне телебачення про відкриття бюро правової допомоги

Деталі

Правова допомога стане доступнішою: з 1 вересня в Україні запрацює понад 400 бюро правової допомоги

Деталі

30.08.2016 - pres-konferensia 119 бюро правової допомоги розпочнуть роботу на Житомирщині вже з 1 вересня. Вони сприятимуть активному поширенню правової інформації та забезпечать доступ до юридичних консультацій на рівні територіальних громад. Про це 30 серпня під час прес-конференції повідомив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.

Детальніше...

Працівники Овруцького бюро правової допомоги взяли участь у сесії Овруцької міської ради та провели тренінг із посадовими особами ОМС

Деталі

30.08.2016 - trening K25 серпня головний спеціаліст відділу «Овруцьке бюро правової допомоги» Марина Ковальчук взяла участь у 17 сесії Овруцької міської ради 7 скликання та провела тренінг із посадовими особами органів місцевого самоврядування. На сесії були присутні голова міської ради Іван Коруд, перший заступник Анатолій Дяченко, 18 депутатів міської ради, керівники та працівники відділів Овруцької міської ради.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua