Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

«Ми знаходимо індивідуальний підхід та повністю занурюємося у справу, щоб вирішити проблему», – фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

12.08.2016 - konsultazia BЗ метою надання безоплатної правової допомоги особам із інвалідністю 9 серпня фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД – начальник відділу правоосвітництва та взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Ольга Сікорська та начальник відділу представництва інтересів Андрій Архіпов – завітали до Бердичівської міської лікарні. Консультації потребувала жителька м. Бердичева, що нещодавно постраждала в ДТП та на даний час перебуває на лікуванні в травматологічному відділенні.

Потерпіла відчуває фізичні болі та страждання, які вона зазнала у зв’язку з ДТП. Тому її цікаво питання відшкодування моральної шкоди, завданої в результаті аварії. Фахівці місцевого центру всесторонньо розібрались у ситуації та надали вичерпну інформацію. «Для клієнтів ми завжди знаходимо індивідуальний підхід та повністю занурюємося у справу, щоб вирішити проблему та добитися ґрунтовного результату», – зауважив Андрій Архіпов.

Завдяки співпраці місцевого центру та Бердичівської міської лікарні люди похилого віку, особи з інвалідністю та інші громадяни мають змогу отримати юридичні консультації у мобільному пункті, що організований працівниками Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua