Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

У Регіональному центрі провели нараду з начальниками відділів взаємодії з суб`єктами надання БППД

Деталі

03.08.2017 - integratori3 серпня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбулася нарада за участі директора Регіонального центру Олександра Гербеди, заступника директора Наталії Радушинської, начальника відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Тетяни Бєлобородової, заступника начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олени Вовнюк та інтеграторів – працівників відділів взаємодії із суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги – Житомирського, Бердичівського, Коростенського та Новоград-Волинського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час наради інтегратори  - Ольга Сікорська (Бердичівський МЦ), Вікторія Тогунова (Житомирський МЦ), Оксана Сергієнко (Коростенський МЦ), Ірина Колесник (Новоград-Волинський МЦ) - обмінялися досвідом співпраці з органами місцевого самоврядування, неурядовими громадськими організаціями та ЗМІ. Також розповіли про успішно реалізовані заходи (вуличні інформування, виступи на радіо та телебаченні, участь у семінарах, конференціях та круглих столах) та обговорили проблемні питання, які виникають в процесі залучення потенційних партнерів, та шляхи їх вирішення.

Під час наради також було порушено питання здійснення правопросвітництва, зокрема активне інформування громадян про їх права задля реалізації загальнонаціонального проекту «Я маю право».

Підводячи підсумки, директор Регіонального центру Олександр Гербеда висловив сподівання, що окреслені в ході розмови пропозиції та ініціативи дозволять місцевим центрам досягти позитивних результатів у роботі.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua