Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

   

Співпраця БПД з Радою Європи – здобутки, що матимуть тривалий ефект

Деталі

13.06 RE-0Наглядова рада системи безоплатної правової допомоги, правові клуби PRAVOKATOR, Комісія з експертно-правового аналізу, платформа «Правова матриця», Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя. Це лише частина ініціатив, що були реалізовані у системі БПД за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».


Про це йшлося на підсумковій конференції проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні». У межах проекту, що тривав з 2015 року, Рада Європи надавала системну підтримку розвитку системи БПД відповідно до європейських стандартів та найкращого досвіду.
«Система надання безоплатної правової допомоги в Україні пройшла довгий шлях у своєму розвитку і значну його частину – пліч-о-пліч з цим Проектом. За цей час у системі БПД відбулися важливі зміни. Сьогодні вона визнана однією з найпрогресивніших у світі», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

13.06 RE-1

Інтенсивний етап розвитку системи БПД розпочався у 2017 році. Значною мірою він оснований на рекомендаціях дослідження, проведеного за підтримки проекту «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».
Відкрито мережу правових клубів PRAVOKATOR. Вони відразу стали місцем зустрічей правничих спільнот, інноваційним «хабом» у сфері права. На базі правових клубів проходять каскадні тренінги для працівників та адвокатів БПД. І тепер система БПД має пул із понад 50 тренерів. Це безцінне надбання у справі підвищення професіоналізму адвокатів-надавачів БПД. У PRAVOKATORах регулярно проходять зустрічі дискусійного клубу «Правова матриця», створеного для спілкування різних професійних правових спільнот.

13.06 RE-4

Завдяки підтримці Проекту представники системи БПД, адвокатури та громадянського суспільства мали змогу ознайомитися з передовими світовими методами забезпечення якості надання правових послуг. Цей досвід був використаний при створенні Комісії з експертно-правового аналізу. І зараз у системі БПД впроваджується інноваційний механізм удосконалення якості правової допомоги.

13.06 RE-3

Нещодавно запрацювала найновітніша ініціатива – Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя. Це системний інструмент, що працює від задуму до реалізації та поширення кращих ідей у сфері доступу до правосуддя. Зовсім скоро розпочнуться перші заходи та навчальні програми для вітчизняних та зарубіжних правників. Уже у вересні цього року відбудеться перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка об’єднає експертів у цій сфері з усього світу.
Підтримки Проекту надала можливість реалізувати найстратегічнішу інституційну ініціативу – Наглядову раду системи БПД. Цей колегіальний орган покликаний забезпечити незалежність, сталість роботи системи БПД та її стратегічний розвиток.

13.06 RE-5

«Висловлюємо велику подяку Офісу Ради Європи в Україні та Проекту за неоціненний внесок у стратегічний розвиток системи БПД. Сподіваємося, що ці здобутки стануть багатим підґрунтям для продовження плідної співпраці з Радою Європи у майбутньому», – наголосив Олексій Бонюк.
Детальніше. Проект «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» впроваджується Радою Європи та фінансується урядом Данії. Мета проекту: органи прокуратури та система безоплатної правової допомоги в Україні використовують підвищений інституційний та професійний потенціал для впровадження реформи кримінальної юстиції, забезпечуючи повну відповідність стандартам Ради Європи. Реалізація проекту тривала з 1 вересня 2015 року до 30 червня 2019 року.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua