Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

   

До уваги адвокатів! 21 січня відбудеться другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

LogoДругий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги відбудеться 21 січня у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Житомирській області згідно з графіком проведення індивідуальної співбесіди з претендентами.


У Житомирській області до другого етапу конкурсу допущено 15 адвокатів. Зі списком претендентів та графіком індивідуальних співбесід можна ознайомитись тут.
Увага! При собі мати оригінали наступних документів:
- згода на збір та обробку персональних даних;
- паспорт.
Додатково інформуємо, про те, що відповідно до пункту 14 Порядку оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 13.11.2017 року №3552/5 «Про затвердження Порядку оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, та форм документів, що використовуються під час його проведення» під час оцінювання адвоката враховується наявність рекомендацій інших адвокатів, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань або клієнтів, вміння адвоката представити приклади надання ним правової допомоги.
Важливо!!! Оцінка вище 3 балів виставляється за умови представлення адвокатом позитивних рішень по конкретним справам.
Прохання прибути за 30 хвилин до початку співбесіди (кабінет 101) до Регіонального центру для реєстрації учасників та надання документів. За додатковою інформацією звертатись за номером 067-498-01-70 Олена Вовнюк.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua