Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

   

Заходи Бердичівського МЦ за 26-29 лютого 2016 р.

Деталі

29.02.2016 round table Berduchiv29 лютого 2016 року Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги провів “круглий стіл” для голів районних рад та районних державних адміністрацій районів, на які поширюється юрисдикція місцевого центу, на тему: “Стан правової освіти та роботи в регіоні”. Під час зустрічі обговорювались такі питання:

  • підведення підсумків роботи місцевого центру;
  • реформування систем управлінь юстиції;
  • створення відокремлених підрозділів місцевого центру - бюро правової допомоги;
  • програма безоплатної правової допомоги в регіоні.

Мета проведеної зустрічі - обмін ідеями та думками щодо посилення правової спроможності територіальних громад та напрацювання практичних спільних кроків у цьому напрямку між усіма провайдерами правової допомоги на місцевому рівні (місцевим центром з надання БВПД, державними установами та організаціями, громадськими організаціями) та органами місцевого самоврядування/місцевої влади.

Зустріч пройшла у формі бесіди і кожен з присутніх мав змогу поспілкуватись між собою та поставити запитання та отримати на них повні відповіді.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян працівниками Коростенського МЦ в приміщені Лісівщинської сільської ради

Деталі

26.02.2016 distant receipt Korosten 126 лютого 2016 р. О 10 годині в приміщені Лісівщинської сільської ради працівниками Коростенського МЦ Хоменко М.М. та Мельник О.К. було проведено виїзний прийом громадян та інформування населення. Працівники МЦ відповіли на поставлені запитання та отримали звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги. Обговорювались такі питання: реєстрація земельних ділянок, сімейного, спадкового права та інші.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян

Деталі

29.02.2016 distant receipt RuzhinЯк і обіцялось напередодні громаді Ружинського району, представники Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сікорська О.А. та Архіпов А.А. 25 лютого 2016 року провели виїзний прийом громадян. В черговий раз для такої прийому було обрано Ружинську районну раду. Протягом зустрічі з населенням району спеціалісти МЦ відповіли на запитання та отримали звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зокрема, обговорювались питання призначення субсидій, реєстрацію нерухомого майна та земельних ділянок, спадкування та інші. Як з’ясувалось під час зустрічі, на сьогоднішній день в районі є велика потреба в кваліфікованій юридичній допомозі, оскільки в даному населеному пункті слабо розвинена робота правозахисних організацій та існує реальна потреба в розроблені, в подальшому в затвердженні програм розвитку безоплатної правової допомоги в регіоні.

Детальніше...

Стаття "Хто має право на безоплатну правову допомогу", яка була опублікована в газеті "20 хвилин"

Деталі

Пропонуємо Вашій увазі статтю "Хто має право на безоплатну правову допомогу", яка була опублікована в газеті "20 хвилин".

Хто має право на безоплатну правову допомогу
Ссылка на источник: http://zt.20minut.ua/Kryminal/hto-mae-pravo-na-bezoplatnu-pravovu-dopomogu-10484010.html

Якщо особу затримано за підозрою у вчиненні злочину, вона має право на безоплатну правову допомогу незалежно від рівня доходів.

У випадках передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України та законом, що регулює надання безоплатної правової допомоги, підозрюваному, обвинуваченому правова допомога захисника надається за рахунок держави (стаття 59 Конституції України, стаття 20 Кримінального процесуального кодексу України, стаття 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу») і є безоплатною. Це означає, що особа не несе жодних витрат, пов’язаних з правовою допомогою захисника, ні під час отримання такої допомоги, ні у подальшому.

Детальніше...

Зустріч із студентами Житомирської філії Університету сучасних знань

Деталі

23.02.2016 modern knowledge 223 лютого 2016 року в Житомирському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась зустріч з студентами Житомирської філії Університету сучасних знань. Працівники центру розповіли студентам про систему безоплатної вторинної правової допомоги, ознайомили з роботою відділів попередньої роботи з клієнтами та організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами. Студенти активно цікавились особливостями роботи центру та залишились задоволеними відповідями працівників.

Успішна практика

Деталі

Доручення від 25 січня 2016 р. за N006-0000094

Кримінальне провадження за № 1201406002000384

Адвокату Пилипчуку Павлу Петровичу було видано доручення для здійснення захисту громадянина Б., якого затримали за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.3 ст.186 КК України (закінченого замаху на вчинення грабіжу, поєднаного з проникненням у житло. Дане кримінальне правопорушення карається позбавленням волі строк від чотирьох до восьми років).

Детальніше...

Успішна практика

Деталі

KupetsДо Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин О., який є інвалідом 2 групи, з проханням допомогти в судовому порядку оскаржити рішення Міністерства оборони України.

Для складання процесуальних документів та представництва інтересів в суді було видано 04 січня 2016 року доручення за №03-06/01 адвокату Купцю Леоніду Павловичу.

Під час проведення конфіденційного побачення громадянин О. повідомив адвоката, що йому Міністерством оборони України відмовлено у виплаті одноразової грошової допомоги у зв’язку із встановленням інвалідності, внаслідок поранення, пов’язаного з виконанням обов’язку військової служби при перебуванні в країнах, де велись бойові дії.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua