Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

   

Важлива робота: виїзний прийом та адресна правова допомога

Деталі

VPN109 лютого директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції Іриною Волошиною провели виїзний прийом громадян у с. Наталівка Новоград-Волинського району.


Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда під час прийому ознайомив селян із порядком звернення за наданням безоплатної вторинної правової допомоги.

VPN2
Подібні прийоми важливі, адже фахову консультацію можна отримати на місці, не витрачаючи час та гроші на дорогу. Людей цікавили порядок вирішення земельних спорів, можливість отримання безоплатного адвоката та інші питання. Кожен, хто прийшов на прийом отримав відповіді на свої запитання.

VPN3
Під час виїзного прийому мешканцям Наталіївки та працівникам сільської ради розповіли про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!».

VPN4
У той же день Олександр Гербеда, Олександр Грабар та Ірина Волошина надали адресну правову допомогу у Новоград-Волинському місцевому центрі з надання БВПД. Жінка отримала фахову правову консультацію з питань оформлення права власності на частину будинку. Після надання адресної правової допомоги Олександр Гербеда, Олександр Грабар та Ірина Волошина провели прийом громадян. Люди охоче звертались з консультаціями. Була і нестандартна життєва ситуація, яка потребувала правової допомоги. Жінка цікавилась, як можна стягнути аліменти з громадянина іншої держави.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua