Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці бюро правової допомоги провели правороз’яснювальну роботу з працівниками поліції

Деталі

31.01.2016 - inform 4Фахівці бюро правової допомоги провели ряд заходів  для працівників поліції Андрушівського, Романівського та Попільнянського районів. Мета цих заходів – налагодження взаємодії з представниками правоохоронної структури, консультація щодо законодавчого підґрунтя надання БВПД громадянам, що звертаються за допомогою до поліції.


Із робочим візитом до Попільнянського відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУНП у Житомирській області 23 та 25 січня завітала головний спеціаліст Попільнянського бюро Наталія Мельник. Провівши бесіди з працівниками поліції, завітала до ізолятора тимчасового тримання, де ознайомилась з умовами утримання затриманих осіб. Під час заходу поширила роз’яснювальні матеріали, що містять детальну інформацію про те, які послуги можна отримати у бюро.

Головний спеціаліст Андрушівського бюро правової допомоги Катерина Кривошей 27 січня провела правороз’яснювальні бесіди з працівниками Андрушівського відділення поліції ГУНП в Житомирській області та обговорила питання подальшої співпраці безпосередньо з начальником поліції Ігорем Власюком.

31.01.2016 - inform 2
27 січня начальник Романівського бюро правової допомоги Світлана Крижанівська провела зустріч із працівниками Романівського відділення поліції під час внутрішнього навчання працівників. На зустрічі піднімалось питання щодо вчасного надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, що постраждали від злочинних дій.

31.01.2016 - inform 6
Також 27 січня відбувся круглий стіл на тему: «Шляхи налагодження співпраці поліції та бюро правової допомоги в районі» у якому взяли участь інспектор РСО Попільнянського відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області майор поліції Віталій Макогон, інспектор СІАЗ Надія Орел та фахівець Попільнянського бюро правової допомоги Наталія Мельник.

Під час круглого столу фахівець бюро неодноразово наголошувала, що стаття 59 Конституції України говорить, що «кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав».

«Тому, з 1 січня 2013 року у Житомирській області здійснює свою діяльність Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, – зауважила Наталія Мельник. –  Основним завданням Центру є надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальних провадженнях затриманим, підозрюваним, обвинуваченим та засудженим особам.

Особа, яка здійснила затримання зобов’язана повідомити Регіональний центр, зателефонувавши на гарячу лінію 0-800-213-103. Повідомлення про затримання осіб приймаються Регіональним центром цілодобово».

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua