Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД надаватимуть юридичну підтримку соціальному проекту «Житомир – не смітник»

Деталі

27.01.2017 - soz proekt 526 січня заступник директора Регіонального центру Наталія Радушинська взяла участь у прес-конференції ГО «Агенція Регіонального Розвитку молодь України» та ГО «ХХІ покоління», присвяченій запровадженню у місті Житомирі соціального проекту «4usto – Я за чисте місто!» в рамках проекту «Житомир – не смітник».

У прес-конференції також взяли участь представники Управління поліції у місті Житомирі, Управління комунального господарства Житомирської міської ради.

27.01.2017 - soz proekt 1
Під час заходу Наталія Радушинська розповіла присутнім про роботу Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також про основні функції бюро правової допомоги.
27.01.2017 - soz proekt 3

«У 2016 році більше 5 тис. громадян скористалися послугами безоплатного адвоката. Більше 10 тис. громадян звернулися до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги за юридичною консультацією, – відмітила заступник директора Регіонального центру. – З моменту відкриття бюро (1 вересня 2016 року) понад 5 тис. громадян, які живуть у віддалених районах Житомирської області, отримали кваліфіковані юридичні консультації.

У бюро кожен може скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну юридичну консультацію. Соціально незахищені громадяни  (люди, що мають дохід менше прожиткового мінімуму, інваліди, учасники бойових дій, в тому числі АТО, діти–сироти) одночасно мають доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги – складання процесуальних документів та представництва в суді».
27.01.2017 - soz proekt 4

«Також діяльність центрів правової допомоги насамперед спрямована на правоосвітництво та підвищення правової грамотності житомирян, – продовжила Наталія Радушинська.Тому працівники центрів та бюро будуть активно інформувати громадян не тільки про можливість отримати безоплатну правову допомогу, але й про відповідальність за створення стихійного звалища відходів, викидання сміття з автомобіля, залишання сміття в місцях відпочинку, тютюнопаління в громадських місцях тощо».

Також Наталія Радушинська розповіла про наявні практичні правові методи контролю порушень громадянами належного стану навколишнього середовища, які, на її думку, варто разом із проектом «Житомир – не смітник» впровадити у Житомирській області.

 

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua