Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

   

У Житомирі обговорили надання правової допомоги учасникам АТО

Деталі

Ya131 січня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбулась робоча зустріч, присвячена захисту прав учасників АТО. В обговоренні взяли участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Гербеда, начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар та Голова Української федерації профспілкових організацій, адвокат Вацлав Янчевський.


Учасники робочої зустрічі обговорили не лише найбільш гострі правові проблем, а й шукали можливі шляхи їх подолання. Зокрема наголошували на необхідності та важливості реалізації всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» основна мета якого – сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Кожен з присутніх розповів про власний досвід роботи з учасниками АТО.

Ya2
Вацлав Янчевський розповів, що планує зробити друге видання книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист». Нагадаємо, перше видання побачило світ минулого року. За словами Вацлава Янчевського, законодавство постійно змінюється і тому виникла потреба оновити інформацію. Частину матеріалів для другого видання нададуть фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Житомирській області. У книзі, учасники АТО, знайдуть відповіді на найбільш актуальні питання: який порядок отримання статусу учасника бойових дій особам, які брали участь в АТО; які трудові права та гарантії працівникам при призові на військову службу та після демобілізації з АТО; які соціально-економічних права демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в зоні АТО та багато інших.
За результатами робочої зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю задля захисту прав учасників АТО.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Консультації

   

Повідомити про корупцію

   

Безоплатна правова допомога

   

Переселенцям

   

Всесвітній день охорони праці  

   

   

Щодо безвізового режиму  

щодо безвізового режиму

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Безоплатна правова допомога

   

Дайджест БВПД

   

Учасникам АТО

   
   
   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua