Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

   

У Житомирі обговорили надання правової допомоги учасникам АТО

Деталі

Ya131 січня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбулась робоча зустріч, присвячена захисту прав учасників АТО. В обговоренні взяли участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Гербеда, начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар та Голова Української федерації профспілкових організацій, адвокат Вацлав Янчевський.


Учасники робочої зустрічі обговорили не лише найбільш гострі правові проблем, а й шукали можливі шляхи їх подолання. Зокрема наголошували на необхідності та важливості реалізації всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» основна мета якого – сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Кожен з присутніх розповів про власний досвід роботи з учасниками АТО.

Ya2
Вацлав Янчевський розповів, що планує зробити друге видання книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист». Нагадаємо, перше видання побачило світ минулого року. За словами Вацлава Янчевського, законодавство постійно змінюється і тому виникла потреба оновити інформацію. Частину матеріалів для другого видання нададуть фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Житомирській області. У книзі, учасники АТО, знайдуть відповіді на найбільш актуальні питання: який порядок отримання статусу учасника бойових дій особам, які брали участь в АТО; які трудові права та гарантії працівникам при призові на військову службу та після демобілізації з АТО; які соціально-економічних права демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в зоні АТО та багато інших.
За результатами робочої зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю задля захисту прав учасників АТО.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua