Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

   

У Коростенському місцевому центрі відбувся день відкритих дверей

Деталі

З метою максимально наблизити громадян до системи безоплатної правової допомоги, 29 червня фахівці Коростенського місцевого центру вкотре організували день відкритих дверей.

Цього разу до центру завітали: начальник служби у справах дітей Коростенської РДА Руслан Шинкар; начальник Коростенського міськрайонного відділу кримінально виконавчої інспекції Антоніна Ващенко та спеціаліст відділу Роман Войтюк; юристи з управління праці та соціального захисту населення Наталія Кутишенко та Ірина Вигівська; адвокат Олександр Бовсунівський та жителі Коростеня.

Для початку гостей ознайомили з роботою місцевого центру, зокрема Олександра Мельник розповіла про роботу відділу попередньої роботи з клієнтами та роз'яснила процедуру прийняття звернень та згод клієнтів визначення категорій осіб, Марія Хоменко - про роботу відділу організації та роботи надання БВПД та роботи з адвокатами. Окремо наголосила на тому, як відбувається перше побачення адвоката з клієнтом. Інтегратор Оксана Сергієнко проінформувала про роботу свого відділу взаємодії з суб'єктами надання БППД.

Під час ознайомлення з роботою місцевого центру Антоніна Ващенко запропонувала спільно з центром проводити правоосвітницькі заходи з працівниками КВІ та особами, які перебувають на обліку КВІ, а також батьками умовно засуджених.

Фахівці центру не тільки провели екскурсію та розповіли про роботу відділів центру, але й детально зупинилися на питанні якості надання безоплатної правової допомоги адвокатами від держави, категорії осіб, які мають право на таку допомогу.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua