Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Лекції для умовно засуджених з метою запобігання злочинності та повторному вчиненню правопорушень

Деталі

26.07.2017 - KVI 5Одним із напрямів роботи центрів правової допомоги у Житомирській області є розширення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги серед умовно-засуджених та умовно звільнених осіб. За І півріччя 2017 року фахівці центрів та бюро правової допомоги Житомирщини провели понад 62 заходи для осіб, що знаходяться на обліку та є умовно-засудженими у районних секторах із питань пробації у Житомирській області для засуджених з метою запобігання злочинності та повторному вчиненню правопорушень.

12 липня заступник начальника Любарського бюро правової допомоги Наталія Поварчук провела інформаційно-просвітницьку лекцію у Любарському районному секторі з питань пробації у Житомирській області для умовно засуджених і умовно звільнених осіб. Під час лекції фахівець бюро роз`яснила правопорушникам їх права та обов`язки, особливу увагу зосередила на важливості усвідомлення ними правових та соціальних норм, які є запорукою успішної ресоціалізації. По закінченню лекції заступник начальника бюро правової допомоги надавала особисті консультації особам, що перебувають на обліку.

26.07.2017 - KVI 3

13 липня Андрушівське бюро правової допомоги, забезпечуючи реалізацію підписаного Меморандуму про співпрацю між Бердичівським місцевим центром з надання БВПД та Андрушівським районним сектором пробації у Житомирській області, відкрили дистанційний пункт консультування громадян на базі Андрушівського районного секторому пробації у Житомирській області.

У день відкриття дистанційного пункту консультування за безоплатною правовою допомогою до фахівця бюро звернулося понад 10 громадян, яким було надано кваліфіковану юридичну консультацію.

26.07.2017 - KVI 1

17 липня  фахівці Чуднівського бюро правової допомоги Неля Осаулюк та Інна Циганок провели лекцію для умовно засуджених осіб у Чуднівському районному секторі з питань пробації на тему: «Домашнє насилля, його особливості та види». Також під час заходу осіб, які перебувають на обліку ознайомили з правовими наслідками, які чекають на них у разі скоєння повторних злочинів або адміністративних правопорушень.

17 липня на базі Малинського районного відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питаньвиконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції фахівці Малинського бюро правової допомоги спільно з Малинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели інформаційну лекцію для умовно засуджених неповнолітніх осіб.

Тему розмови присвятили актуальним питанням профілактики скоєння повторних злочинів серед молоді з метою зниження рівня злочинності серед неповнолітніх, а також надання їм необхідних послуг для забезпечення реабілітації та реінтеграції в суспільстві. Також говорили про причини підліткової злочинності, через які молоді люди опиняються на лаві підсудних та шляхи їх подолання, про корисне дозвілля підлітків, які сприяють усуненню причин їхньої кримінальної поведінки.

26.07.2017 - KVI 4
26.07.2017 - KVI 5

Довідково:
Андрушівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Андрушівка, пл. Т. Г. Шевченка, 1, тел.:(04136) 2-10-77
Любарське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Любар, вул. Миру (Кірова), 20, тел.:(04147) 2-10-62
Чуднівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 132, тел.:(04139) 2-12-93
Малинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Малин, вул. Лисенка, 19, тел.:(04133) 9-74-20

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua