Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

   

Як відновити втрачений державний акт на право власності на земельну ділянку

Деталі

LogoДо Народицького бюро правової допомоги звернувся Василь Семерак (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань). Чоловіка цікавився, як можна відновити втрачений державний акт на право власності на земельну ділянку.
Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Народицького бюро правової допомоги.

Детальніше...

Завершився тренінг з розвитку навичок роботи soft skils з вразливими групами клієнтів

Деталі

training finished 727-28 липня 20 адвокатів системи безоплатної правової допомоги Житомирщини першими в  Україні пройшли тренінг з розвитку навичок роботи soft skils з вразливими групами клієнтів. Адвокати навчились ефективній та гармонійній комунікації та взаємодії з клієнтами

Детальніше...

На Житомирщині урочисто презентували «Open Space»

Деталі

open space 227-й день липня у Новограді-Волинському позначився кількома святковими подіями: стартом щорічного міжнародного фестивалю «Лесині джерела» та урочистої презентації центру з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «Open Space». Новоград-Волинський - дев’яте місто в Україні, де відтепер на базі міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) працюватиме сучасний офіс з надання послуг європейського зразка.

Участь в офіційній церемонії його відкриття взяла заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський, заступник голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький, начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.

Детальніше...

У Житомирі адвокати системи безоплатної правової допомоги опановують навички soft skills

Деталі

soft skills 2Навчитись слухати, говорити, домовлятися, позбуватись стресу – ці та інші навички потрібні у щоденній роботі адвокатів системи БПД не менше, ніж професійні знання та вміння. 27-28 липня у Житомирі проходить перший в Україні тренінг з розвитку навичок роботи soft skils з вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги для адвокатів. Адвокати навчаються ефективній та гармонійній взаємодії з клієнтами.

Тренінги проводять тренери-адвокати Наталія Радушинська та Павло Марамигін. Саме вони пройшли у квітні навчання для тренерів.

Детальніше...

Як відмовитись від спадщини за заповітом?

Деталі

LogoДо Баранівського бюро правової допомоги звернулась Валентина Бевза (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань – прим. автора). Жінка розповіла, що на її користь було складено заповіт, але вона хотіла дізнатись, на користь кого вона може відмовитись від спадщини та які наслідки відмови від прийняття спадщини.

Детальніше...

Дитинство без насильства (Відео)

Деталі

LogoДіти не рідко страждають від жорстокого поводження чи насильства навіть у власній родині. Важливо знати, вони мають право на захист.

Детальніше...

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Uvaga newsКоординаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів системи БПД взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2018 року.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua