Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

   

Прес-конференція з нагоди відкриття Бердичівського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

30 червня 2015 року в актовому залі приміщення відділу ДРАЦС по місту Бердичеву, з нагоди початку діяльності Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги , було презентовано новий етап у забезпеченні безоплатної правової допомоги для населення, пов'язаний із представництвом їхніх інтересів з цивільних та адміністративних питань у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами з 01 липня 2015 року.

Детальніше...

Прес-конференція з нагоди відкриття Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

30 червня 2015 року о 10-10 у приміщенні Молодіжного Центру м.Новоград-Волинського по вул. Шевченка, 5, відбувся круглий стіл з нагоди відкриття Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Прес-конференція з нагоди відкриття Коростенського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

30 червня 2015 року о 10 годині в приміщенні Коростенської міської ради Житомирської області відбулося засідання круглого столу з нагоди відкриття Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Прес-конференція з нагоди відкриття Житомирського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

30 червня 2015 року в приміщенні Будинку Правосуддя відбулась прес-конференція з нагоди відкриття Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Перший етап каскадного тренінгу

Деталі

cascade_training_June 25-2625 та 26 червня 2015 р. в приміщенні будинку Правосуддя, за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, 1 («шахова зала»), відбувся перший етап каскадного тренінгу на тему: "Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень" та "Дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи", для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Прес-анонс. Новоград-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочинає свою роботу

Деталі

Прес-анонс

30 червня 2015 року о 10-00 в круглій залі Молодіжного центру (2-й поверх) за адресою м. Новоград-Волинський, вул. Шеченка , 5, відбудеться круглий стіл з нагоди відкриття Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участю голів районних рад, селищних та міських голів, представників управління юстиції та представників засобів масової інформації.

Новоград-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочинає свою роботу з 01 липня 2015 року.

Детальніше...

Прес-анонс. Коростенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочинає свою роботу

Деталі

Прес-анонс

30 червня 2015 року о 10-00 в кабінеті № 13 по вулиці Грушевського, в місті Коростені, Житомирської області відбудеться круглий стіл з нагоди відкриття Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участю голів районних рад, селищних та міських голів, представників управління юстиції та представників засобів масової інформації.

Коростенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочинає свою роботу з 01 липня 2015 року.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua