Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Регіональний центр з надання БВПД провів освітньо-правовий захід для засуджених, які перебувають на обліках підрозділів Житомирського міського відділу з питань пробації

Деталі

07.06.2017 - probazia 36 червня співробітники Житомирського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції організували черговий освітньо-правовий захід для засуджених, які перебувають на обліках підрозділів Житомирського міського відділу.


У заході взяли участь понад 20 засуджених, що перебувають на обліку Богунського, Корольовського та Житомирського районних підрозділів Житомирського міського відділу з питань пробації.

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олег Врублевський проінформував засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, про діяльність місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та послуги, які надають фахівці центрів для населення, а також про положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та надав вичерпні відповіді на запитання.

07.06.2017 - probazia 2

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю в Житомирській області Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Олена Коваленко розповіла про діяльність регіональних представництв та координаторів взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ щодо здійснення моніторингу додержання конституційних прав і свобод людини і громадянина, оперативного реагування на їх порушення та роздала присутнім інформаційні буклети «Коли, чому і як звертатися до Омбудсмена?» з детальною інформацією про подання скраги на дії чи бездіяльність органів влади або посадових осіб.

07.06.2017 - probazia 1

Довідково:
З 1 січня 2013 року у Житомирській області здійснює свою діяльність Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, 1, каб. 101.

Основним завданням Центру є надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальних провадженнях затриманим, підозрюваним, обвинуваченим та засудженим особам. При затриманні правоохоронним органами, негайно вимагайте адвоката. Особа, яка здійснила затримання зобов’язана повідомити Регіональний центр, зателефонувавши на гарячу лінію 0-800-213-103. Повідомлення про затримання осіб приймаються Регіональним центром цілодобово. Тож якщо вас затримали, негайно вимагайте адвоката.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua