Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

   

На захисті прав і свобод

Деталі

VR2Об’єднуємо зусилля аби сприяти недопущенню порушень прав і свобод людини, зокрема права на безоплатну правову допомогу. Саме це стало головною метою зустрічі фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області та регіональних представників Уповноваженого Верховної ради України з прав людини. Захід відбувся в рамках підписаного меморандуму між Уповноваженим ВРУ з прав людини та Координаційним центром з надання правової допомоги.


Одним із ключових напрямів співпраці стане моніторинг, аналіз та обмін інформацією щодо стану забезпечення прав і свобод людини в Україні. За словами директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Олександра Гербеди, крім взаємодії у питаннях захисту прав затриманих, заарештованих та ув’язнених осіб, будуть проводитися спільні заходи щодо більш ефективного інформування громадян про їхні права, надання вичерпних правових консультацій під час виїзних прийомів.

VR1
Керівник регіонального представництва Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Житомирській області Петро Грибан та координатор взаємодії з громадськістю регіонального представництва Уповноваженого з прав людини Олена Коваленко впевнені, що посилення співпраці з Регіональним центром важливе, адже торкнеться захисту прав вразливих осіб.

VR4
Планується, що, зокрема українців, які постраждали від збройної агресії та окупації частини України.
Про тісну співпрацю між Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області та регіональним представником Уповноваженого Верховної ради України з прав людини свідчить і те, що фахівець Регіонального центру Дар’я Гончарова у квітні пройшла навчання для громадських моніторів національного превентивного механізму.
Довідково: Національний превентивний механізм (НПМ) – це національний орган, який створений і діє відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань і передбачає регулярний моніторинг усіх місць несвободи (слідчих ізоляторів, інтернатів, психоневрологічних лікарень, хоспісів, в’язниць, військових частин тощо) для попередження у них жорстокого поводження з людьми, які там перебувають. В Україні діє з 2012 р. у форматі “Омбудсмен +”, що передбачає здійснення моніторингових візитів до місць несвободи працівниками офісу Омбудсмена спільно з громадськими активістами, які беруть участь на громадських засадах.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua