Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

   

РЦ провів робочу зустріч із Головою обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім'я»

Деталі

01.03.2016 invalidРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області 2 березня провів робочу зустріч із Головою обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім'я» Нелею Ковалюк та подружжям інвалідів Володимир та Марина Башинські.

Про роботу Регіонального центру та його перспективи на початку зустрічі розповіла начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Олена Герасименко.

«Під час виконання функцій з надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіональний центр взаємодіє з судами, органами прокуратури та іншими правоохоронними органами, органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, іншими суб’єктами надання безоплатної правової допомоги, адвокатського самоврядування, громадськими об’єднаннями», – зауважила Олена Герасименко.

Також пані Олена зазначила, що основне завдання Регіонального центру – створення абсолютно рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги. Про можливість отримання такої допомоги людині з інвалідністю поцікавилася голова ГО «Молодь. Жінка. Сім'я» Неля Ковалюк.

Аби донести інформацію про роботу Регіонального та місцевих центрів та пояснити можливість отримання безоплатної вторинної допомоги людям з інвалідністю, на завершення робочої зустрічі запланували провести семінар та запросити громадські організації, які працюють з інвалідами.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua