Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Робоча зустріч із метою налагодження співпраці

Деталі

14.03.2017 - zystrich14 березня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський провели робочу зустріч із інспектором відділу з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Євгеном Виговським та начальником сектору організації діяльності роботи ізоляторів тимчасового тримання ГУНП в Житомирській області, майором поліції Олексієм Чемерис.

Для початку заступник директора Регіонального центру нагадала гостям про діяльність Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД, розповіла про функції бюро правової допомоги, їх місцезнаходження.

«У бюро кожен може скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну юридичну консультацію. Соціально незахищені громадяни  (люди, що мають дохід менше прожиткового мінімуму, інваліди, учасники бойових дій, в тому числі АТО, діти-сироти) одночасно мають доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги – складання процесуальних документів та представництва в суді. Але основна мета бюро правової допомоги спрямована на підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості та малих міст»,  – відмітила Наталія Радушинська.

Окрім того, заступник директора наголосила на важливості співпраці, яка полягатиме у проведенні спільних заходів. І вже запланували 16 березня 2017 року провести заняття зі слідчими Коростишівського відділу поліції.

Також під час зустрічі обговорили застосування працівниками поліції Порядку інформування центрів з надання БВПД про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді затримання під вартою.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua