Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

   

Нові ідеї: у Житомирі обговорили реалізацію проекту «Я маю право!»

Деталі

NY32 березня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та директорами місцевих центрів обговорили перспективні напрямки співпраці в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!».


За словами Олександра Гербеди 2018 рік Указом Президента оголошений роком реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я маю право!". – Важливо, щоб ми у своїй спільній роботі дотримувались системного підходу, аби підвищити рівень правової культури як окремих громадян, так і суспільства в цілому, - наголосив Олександр Гербеда.

NY2
Олександр Грабар запропонував виробити алгоритм спільних дій для активізації роботи у поточному році та обговорити нові важливі питання, які могли б стати темами для подальшої правопросвітницької роботи.
Свої пропозиції щодо взаємодії та координації роботи між двома установами з реалізації у поточному році правопросвітницького проекту «Я маю право!» висловили директори Бердичівського, Житомирського, Коростенського та Новоград-Волинського місцевих центрів – Андрій Архіпов, Олександр Коваль, Сергій Орлюк та Петро Пелюшок.
Учасники робочої зустрічі обговорили ті напрацювання, які є в рамках проекту «Я маю право!», розповіли про позитивний досвід співпраці та обговорили перспективні плани подальшої роботи.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua