Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Новоград-Волинського місцевого центру розповіли людям з вадами зору про можливість отримання безоплатної правової допомоги

Деталі

24.05.2016 - YTOG 224 травня працівники Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з представниками Управління праці та соціального захисту населення м. Новоград-Волинський провели зустріч із членами територіальної первинної організації УТОС.

У ході зустрічі завідувач сектору-юрисконсульт з питань юридичної роботи та дотримання пенсійного законодавства Управління праці та соціального захисту населення Володимир Правило роз'яснив присутнім про пільги, які передбачені законодавством для інвалідів, питання виплат соціального забезпечення, одноразової матеріальної допомоги та питань соціального захисту.

Начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Новоград-Волинського місцевого центру Віталій Радзивіл розповів про порядок звернення до місцевих центрів та графік роботи центрів. Окремо спеціаліст наголосив на категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Також навів приклади з успішної практики роботи адвокатів, призначених Центром. Це впевнило слухачів зустрічі в ефективності роботи адвокатів.

Користуючись нагодою, Віталій Радзивіл сповістив присутніх про відкриття бюро правової допомоги, його функції та проведення конкурсу на посади керівників бюро.

«Враховуючи те, що члени УТОСу є людьми з вадами зору, для них актуальна можливість дистанційного доступу до системи БВПД та адресної правової допомоги», – відмітив Віталій Радзивіл та детально розповів про виклик спеціаліста місцевого центру для надання адресної правової допомоги.

На кінець зустрічі у присутніх виникло багато запитань до юристів, зокрема, щодо порушення їх законного права на пільговий проїзд у громадському транспорті у міста Новоград-Волинський та районі.

24.05.2016 - YTOG 1 24.05.2016 - YTOG 3
24.05.2016 - YTOG 4

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua