Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Оцінка системи безоплатної вторинної правової допомоги в Україні у світлі стандартів Ради Європи

Деталі

16.05.2016 -  kruhli stil 413 травня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Радушинська та адвокат системи БВПД Віталій Галагуз взяли участь у зустрічі у форматі круглого столу для обговорення дослідження в межах другої експертної місії до України.

Учасники круглого столу на тему: «Оцінка системи безоплатної вторинної правової допомоги в Україні у світлі стандартів Ради Європи», мали на меті вирішити питання покращення існуючої системи БПД, бо вона лише в загальному відповідає вимогам європейських стандартів.

Експерти Ради Європи ретельно вивчили та дослідили реалії безоплатної правової допомоги, проаналізувавши її через призму законодавства, думок адвокатів та працівників Центрів.

Експерти дійшли висновку, що система безоплатної правової допомоги в її існуючому вигляді працює ефективно та плідно, надає адвоката затриманій особі та широкий спектр послуг, підтримує незалежність адвокатів. Суддя Вищого спеціалізованого суду України Наталія Марчук висловила позитивний вплив системи БПД та високий професіоналізм адвокатів.

Проте, експерти вказали, що будь-яка система безоплатної правової допомоги в країнах, де вона існує, має свої недоліки. Тому, рекомендували удосконалювати систему, зокрема, з приводу регуляторної законодавчої бази. На їх думку вона складна в трактуваннях і може призвести до помилковості у висновках.

Також експерти Ради Європи наголосили на достатній прозорості та об`єктивному висвітленню перед громадськістю роботи Центрів щодо призначень адвокатів, оплати, якості надання послуг адвокатами тощо.

Під час круглого столу вдалося досягнути консенсусу щодо еволюції та вдосконалення системи БПД в існуючому вигляді, оскільки система БПД повинна своєчасно реагувати на виклики сьогодення.

 

16.05.2016 -  kruhli stil 2 16.05.2016 -  kruhli stil 1
16.05.2016 -  kruhli stil 3 16.05.2016 -  kruhli stil 5

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua