Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Навчальний практикум для адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

AT127 грудня у Житомирі відбувся навчальний практикум, присвячений впровадженню в системі безоплатної правової допомоги стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництві у кримінальному процесі.


Тренером-модератором навчального практикуму для адвокатів системи БВПД був Віктор Могильницький. Він детально зупинився на структурі та змісті стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництві у кримінальному процессі. Акцентував увагу на меті та цілях стандартів якості. Віктор Могильницький підкреслив важливу роль комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги. Нагадаємо, 21 грудня на засіданні Ради адвокатів Житомирської області обговорили можливі кандидатури на посади голови, заступника голови, секретаря та двох членів комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги. Затвердження складу комісії відбудеться на засіданні Ради адвокатів Житомирської області 17 січня 2018 року.

AT2

Навчальний практикум був цікавим для адвокатів, вони активно ставили питання та отримували на них ґрунтовні відповіді.

AT3

Наприкінці заходу директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирські області Олександр Гербеда висловив слова вдячності кожному адвокату, який працює у системі БВПД. Він вручив подяки з нагоди п’ятиріччя від початку роботи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирські області.

AT4

   

Повідомити про корупцію

   

Безоплатна правова допомога

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   
   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua