Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

   

Зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні

Деталі

Image0000423 листопада 2015 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбулась зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

Від Консультативної місії Європейського союзу у зустрічі взяли участь: Горіца Балта – радник з реформування прокуратури та судової системи відділу з питань регіонального співробітництва, Тетяна Бочкарьова – тимчасовий з питань регіонального співробітництва КМЄС в Україні та Фелікс Гаутш – фахівець відділу з питань регіонального співробітництва.

Від Регіонального центру: директор Олександр Гербеда, заступник директора Наталія Радушинська.

Від Ради адвокатів Житомирської області : голова Ради Валерій Прокопчук.

Мета візиту КМЄС в Україні - проведення поглибленого аналізу конкретних потреб Житомирської області у сфері цивільної безпеки .

Олександр Гербеда розповів про особливості організації роботи Регіонального та місцевих центрів у Житомирській області і наголосив про основну мету і завдання, що стоять перед системою безоплатної вторинної правової допомоги, яка активно і впевнено розвивається в нашій державі, а саме про створення умов для вільного доступу до правосуддя.

Валерій Прокопчук наголосив, що все більше адвокатів з кожним роком вливаються до лав системи безоплатної вторинної правової допомоги. Тільки за результатами восьмого, конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової 14 адвокатів увійшли до реєстру адвокатів системи БВПД.

Горіца Балта наголосила про основні засади діяльності КМЄС в Україні, які полягають у консультуванні та наданні підтримки відповідним державним органам України в секторі цивільної безпеки, в консультативному плануванні та послідовній реалізації їхніх комплексних і цілісних зусиль у реформуванні правоохоронних органів (міліції, прокуратури, служби безпеки та пенітенціарної служби) та органів системи верховенства права (судової системи та прокуратури).

Представників Місії цікавили питання щодо взаємодії Центру з цими органами під час реалізації прав людини при наданні БВПД у кримінальному процесі, дотримання ними норм чинного законодавства, а також запровадженню нових реформ в контексті наскрізних аспектів ефективного управління (протидія корупції, захист прав людини, реформа державного управління, прокуратури і міліції, та стратегічні комунікації).

Наталія Радушинська розповіла присутнім про співпрацю Регіонального центру з правоохоронними органами з вирішення проблем дотримання права людини на захист.

Велике зацікавлення учасників зустрічі викликали питання, які хвилюють всю адвокатську спільноту України та Житомирщини зокрема, а саме:

  • причини недотримання правоохоронними та судовими органами права людини на захист під час досудових кримінальних проваджень та їх судових розглядів;

  • ігнорування органами прокуратури адвокатських запитів,

  • випадки несвоєчасного інформування центрів про випадки затримання осіб органами подання інформації, що призводить до порушення чинного законодавства;

  • забезпечення права на захист затриманих осіб-суб’єктів кримінального провадження,засуджених.

Під час зустрічі представники місії отримали обґрунтовані відповіді на поставлені питання.

Фото з заходу можна переглянути тут

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua