Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД надавали консультації через Skype

Деталі

03.10.2016 - skype (1)27 вересня працівники Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги вкотре надавали консультації за допомогою Skype на базі Попільнянської центральної районної бібліотеки. Проведення дистанційної юридичної консультації через мережу Інтернету дає ще одну можливість громадянам із віддалених населених пунктів отримати відповіді на проблемні питання або адвоката від держави для представництва в суді.

Як відбуються консультування через Skype – розповіла інтегратор Бердичівського місцевого центру Ольга Сікорська. «Працівники Попільнянської центральної районної бібліотеки, з якою заздалегіть ми налагодили співпрацю, в якості інформаційних провайдерів правових послуг перенаправляють громадян до Бердичівського місцевого центру або до Попільнянського бюро правової допомоги, де їм буде надана всебічна юридична консультація. Згодом ми розробили графік для всіх бібліотек району і тепер кожен громадянин, який звертається до бібліотеки з налагодженим скайп-зв'язком, зможе отримати консультацію «онлайн». Такі консультації надаються кожну останню середу місяця», – роз`яснила  Ольга Сікорська.

03.10.2016 - skype (2)
Під час чергового скайп-зв'язку працівники місцевого центру з надання БВПД надали інформацію щодо пільгових категорій громадян, кому може бути наданий адвокат від держави, які документи потрібно для цього, а також дали відповіді на питання, що торкалися приватизації земельних ділянок та оформлення спадщини.
03.10.2016 - skype (4)

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua