Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

   

Правове навчання молоді: лекції для студентів і школярів прочитали фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області

Деталі

lec2 2Для підвищення правової обізнаності учнів та студентів спеціалісти Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області регулярно проводять «Дні відкритих дверей» для дітей та молоді, під час яких читають правопросвітницькі лекції. Адже впевнені, що правосвідомість і правова обізнаність громадян нашої країни повинна формуватися з дитинства.

Протягом 17-18 жовтня фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області провели ряд заходів, які покликані проінформувати молодих людей про систему безоплатної правової допомоги.

17 жовтня начальник відділу організаційної роботи юридичного забезпечення діяльності та персоналу регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк розповіла учням юридичного клубу Житомирського екологічного ліцею № 24 про систему безоплатної правової допомоги в Україні.

18 жовтня до Регіонального центру центру з надання БВПД у Житомирській області завітали студенти I-III курсів Житомирського національного агроекологічного університету. Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська розповіла про розвиток та здобутки системи безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема створення та функціонування Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також наголосила на тому що з 2017 року розширилось коло осіб, які мають право скористатись допомогою професійного адвоката, послуги якого оплачує держава. Вона також акцентувала увагу на загальнонаціональному правопросвітницькому проекті «Я маю право!». Головне завдання проекту підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.

Начальник відділу організаційної роботи юридичного забезпечення діяльності та персоналу регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк під час зустрічі зі студентами I курсу магістратури Житомирського національного агроекологічного університету ознайомила студентів про те, які правові послуги включає безоплатна первинна та вторинна правова допомога, хто є суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу та який порядок звернення за її наданням до центрів з надання БВПД.

lec2 1 lec3

 

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua