Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

   

Засідання Житомирської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення: спроможність ОТГ та протидія булінгу

Деталі

MKR230 жовтня під головуванням першого заступника голови Житомирської обласної ради Сергія Крамаренка відбулося засідання Житомирської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (далі – МКМР). У центрі уваги – правова освіта населення області, реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», протидія булінгу у школах регіону, спроможність територіальних громад щодо забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги та інші.

Детальніше...

Випущено 1,2 млн інформаційних буклетів про безоплатну правову допомогу

Деталі

zastavka bookletДля клієнтів системи БПД надруковано 14 буклетів із актуальних соціально-правових питань загальним накладом понад 1 млн 200 тис. примірників. Буклети виготовлені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Які права гарантуються захисникам України?

Деталі

LogoВ межах проекту «Я маю право», стартувала інформаційна кампанія «Права захисника». Ми підготували відповіді на найпопулярніші питання про права захисників України, механізми їх реалізації та захисту. Сьогодні ми розповімо про право на безоплатну правову допомогу та щорічну разову правову допомогу.

Детальніше...

Адвокатура, громадські організації та система БПД співпрацюватимуть

Деталі

26.10.2018 - NAAY memo (7)Провідні провайдери правової допомоги – орган адвокатського самоврядування, державна установа та три громадських об’єднання – консолідували свої зусилля, щоб спільно забезпечити якісне надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянам у кримінальному провадженні.
26 жовтня 2018 року Національна асоціація адвокатів України, Координаційний центр з надання правової допомоги, Українська фундація правової допомоги, Українська Гельсінська спілка з прав людини та Харківська правозахисна група підписали меморандум щодо посилення експертного потенціалу у сфері доступу вразливих категорій населення до правосуддя у кримінальному провадженні.

Детальніше...

Випробувальний термін: для кого не встановлюється? (Відео)

Деталі

Vac1Часто роботодавці встановлюють для нових співробітників випробувальний термін, але існують виключення. Для кого не встановлюється випробувальний термін на роботі?

Детальніше...

Кримінальна відповідальність за несплату аліментів

Деталі

GAVEL 2759811bДо Любарського бюро правової допомоги звернулась Інга Янко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Жінку цікавило, чи можна притягнути до кримінальної відповідальності колишнього чоловіка за несплату аліментів? Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Любарського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Кредитні канікули для військовослужбовців

Деталі

LogoДо Баранівського бюро правової допомоги звернувся Степан Кіріязі (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Чоловіка цікавило, чи може він не платити відсотки за користування кредитом у зв’язку з тим, що він є військовозобов’язаним призваним на військову службу. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Баранівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua