Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

   

Правопросвітництво в рамках проекту «Я маю право!»

Деталі

PR2Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирські області систематично та безперервно займається інформуванням громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права. Широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія з актуальних правових питань лише посилилась у 2018 році, який оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».


29 січня правопросвітницьку лекцію для старшокласників житомирської загальноосвітньої школи №14 прочитала начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Олена Вовнюк.

PR1
Вона детально розповіла про систему безоплатної правової допомоги. Акцентувала увагу на тому, що у 2018 році, розширено категорію дітей як суб’єктів права на БВПД. Отримати її відтепер можуть не лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а усі діти. Олена Вовнюк окремо зупинилась право просвітницькому проекті «Я маю право». Законодавство постійно змінюється, а тому громадянам досить складно орієнтуватися в їх змінах. Саме цей проект сприяє інформуванню громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права.

PR3
30 січня головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталія Ярошенко спільно з заступником начальника відділу правової інформації та консультації Житомирського місцевого центру з надання БВПД Наталією Поліщук взяли участь у роботі дистанційного пункту у Житомирському міському центрі занятості. Правові консультації надзвичайно важливі, адже це свого роду покрокова інструкція для пересічних громадян, як у правовий спосіб вирішити ті чи інші життєві проблеми. Людей цікавили наступні питання: порядок надання правової допомоги, особливості звільнення за власним бажанням, особливості призначення аліментів та інші.

PR5
1 лютого начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олег Врублевський зустрівся із засудженими, які перебувають на обліках підрозділів Житомирського МВ з питань пробації.

PR6
Він проінформував засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, про діяльність Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та послуги, які надаються ними для населення, а також про положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
Особливо було наголошено на дії Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!». Суб’єктам пробації були роздані інформаційні матеріали з контактними даними Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги, номер якого діє цілодобово та безкоштовно у межах України.

PR7
2 лютого в.о директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль спільно з головним спеціалістом відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталією Ярошенко взяли участь у роботі мобільного пункту у Богунській районній раді міста Житомира. Це дуже зручний формат роботи для громадян, адже в одному місці люди можуть отримати необхідні консультації та роз’яснення. Фахові безоплатні консультації користуються великим попитом у суспільстві, бо допомагають вирішувати складні життєві ситуації у правовий спосіб. Цього дня люди звертались з наступними питаннями: отримання спадщини за заповітом, якщо у документі прізвище було вказано з помилкою, особливості оформлення субсидії, представництво інтересів потерпілої у кримінальному провадженні та інші.

PR9
2 лютого начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Дар’я Гончарова взяла участь у відкритій дискусії на тему «Підприємці - агенти змін». Під час заходу вона дала вичерпні відповіді на питання: що таке безоплатна правова допомога, хто має право на безоплатну правову допомогу, які правові послуги можна отримати в центрах правової допомоги та інші. Окрім цього зупинилась на загальнонаціональному правопросвітницькому проекті «Я маю право!», який направлений на підвищення правової поінформованості населення. Важливо, щоб люди знали свої права і могли їх відстояти.

PR11

PR10

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua