Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

   

У Бердичеві підписано меморандум між “Бердичівською міською громадською організацією інвалідів-візочників “Стимул” та Бердичівським МЦБВ правової допомоги

Деталі

28.09.2015 Berduchiv invalid25 вересня 2015 року відбулась зустріч між керівниками Громадської організації “Бердичівська міська громадська організація інвалідів-візочників “Стимул” Яремчуком Ю. В. та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Красовським Д.Ю. Під час зустрічі сторони домовились брати участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення та обговорили інші узгоджені напрями співпраці та підписали меморандуму про співпрацю.

Головна мета цього документу – поглиблення співпраці між системою безоплатної правової допомоги й інвалідами, удосконалення надання такої допомоги, реалізація усіх прав і свобод осіб з інвалідністю нарівні з іншими громадянами без дискримінації за ознакою інвалідності. Підписання меморандуму дає змогу консолідувати і скоординувати зусилля сторін, спрямованих на надання кваліфікованої безкоштовної юридичної допомоги інвалідам.

Наостанок, в рамках підписаного меморандуму, було узгоджено наступне:

  • спільна взаємодія з громадськими організаціями, органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, державними підприємствами, установами та організаціями з метою недопущення порушення прав і свобод людини.
  • консолідація зусиль сторін у здійсненні заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав осіб з інвалідністю та поліпшення умов їхньої життєдіяльності.
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua