Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 96 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Медичних працівників Чуднівського району проінформували про можливість отримати безоплатну правову допомогу

Деталі

12.09.2016 - likarna Chudniv (1)9 вересня  начальник відділу правоосвітництва та взаємодії із суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Бердичівського місцевого центру з надання БВПД Ольга Сікорська спільно з головним спеціалістом Чуднівського бюро правової допомоги Юрієм Цимбалюком провели правоосвітню лекцію для медичних працівників Чуднівської районної лікарні на тему: «Надання безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення».

Під час зустрічі Ольга Сікорська ознайомила медичних працівників із діяльністю місцевого центру та новоствореного бюро правової допомоги. «Ми не повинні забувати, що права людини – це невід’ємний елемент людської особистості та людського буття. І кожен із нас має право бути вільним, жити у світі без насильства та мати доступ до первинної та вторинної правової допомоги», – наголосила під час лекції Ольга Сікорська.

У результаті робочої зустрічі з керівництвом районної лікарні сторони домовилися про співпрацю, що передбачає створення мобільного пункту консультування у відділенні лікарні.

Медичні працівники Чуднівщини відзначили актуальність та необхідність існування системи безоплатної правової допомоги. Це підвищує відчуття захищеності та впевненості у тому, що в будь-якій ситуації вони можуть отримати безкоштовну допомогу професійних адвокатів.

Після лекції в приміщенні лікарні працівники Бердичівського місцевого центру розмістили інформаційні матеріали щодо діяльності системи безоплатної правової допомоги в цілому та безпосередньо інформацію про Бердичівський місцевий центр та бюро правової допомоги.

12.09.2016 - likarna Chudniv (2)

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua