Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Відкрито Ружинське бюро правової допомоги

Деталі

02.09.2016 - Rugin 21 вересня у смт. Ружин за адресою вулиця Бурди, 23 розпочало свою роботу бюро правової допомоги, яке покликане підвищити рівень правової спроможності громадян, забезпечити їх актуальною та найбільш важливою правовою інформацією, допомогти у захисті та представництві інтересів та порушених прав у суді.

1 вересня директор Бердичівського місцевого центру з надання БВПД Дмитро Красовський провів презентацію бюро за участі керівництва управління праці та соціального захисту населення Ружинської РДА,  органів місцевого самоврядування та органів виконавчої служби.

Начальник відділу представництва інтересів Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Архіпов та начальник Ружинського бюро правової допомоги Вадим Кулибаба розповіли, що бюро буде розповсюджувати інформацію у сфері захисту прав, свобод і законних інтересів громадян, проводити тематичні семінари, лекції, зокрема у навчальних закладах, здійснюватиме особистий прийом та облік громадян, надаючи правову інформацію, консультації і роз’яснення з правових питань, забезпечуватиме складення заяв, скарг та інших документів правового характеру, забезпечуватиме надання доступу до комп’ютерів з відповідним програмним забезпеченням, за допомогою яких особа може отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції.

«Наше завдання – забезпечити доступ до безоплатної правової допомоги кожного громадянина, посилити правову спроможність територіальних громад та забезпечити рівний доступ до правової інформації, юридичних консультацій та правосуддя», – наголосив Вадим Кулибаба.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua