Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Завершився другий каскадний тренінг для адвокатів системи БВПД

Деталі

17.10.2014 training17-18 жовтня 2014 р. відбувся другий каскадний тренінг на тему "Дії захисника із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод", для адвокатів, які працюють за контрактом з Житомирським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Каскадний тренінг було організовано Координаційним центром та Житомирським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Українською фундацією правової допомоги за сприяння Міжнародного фонду «Відродження». В перший день з вступним словом до адвокатів звернувся директор Житомирського Центру Олександр Гербеда; також із доповідями про діяльність Центру виступили заступник директора Центру Наталія Радушинська і начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Ольга Яценко.

Каскадний тренінг провели адвокати-тренери Євгенія Шара, Віталій Галагуз та Євген Грішин. В тренінгу взяли участь 47 адвокатів, що співпрацюють з Житомирським обласним центром з надання БВПД. У ході тренінгів обговорювались питання про дії захисника у кримінальному провадження із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу та про дії захисника із забезпечення доступу до належної медичної допомоги а також дії захисника у кримінальному провадженні на підставі угод. Також було заслухано імпровізовану доповідь адвоката-тренера Євгена Грішина про роботу правозахисної системи Сполучених штатів, за результатами його візиту до цієї країни. Адвокати обговорили надану інформацію, порівнюючи її із власною практикою.

Загалом в каскадних тренінгах на тему "Дії захисника із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод" взяли участь 47 адвокатів.

Фотографії з тренінгу можна переглянути в розділі "Фотогалереї" за цим посиланням.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua