Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

   

Разом проти насильства: у Житомирі пройшов навчальний семінар

Деталі

DNG1Домашнє насильство – це не справа родини, а злочин. Навчитись помічати насильство та розрізняти його види? Як зупинити насильство та допомогти тим, хто потерпає від домашніх тиранів? Про це говорили під час практично-теоретичний семінар з питань запобігання домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Захід ініційований Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН) та ГО «Союз переселенців «Мир на долоні»», відбувся 28 листопада. У семінарі взяли участь фахівчиня Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Дар’я Гончарова та адвоката системи БПД Наталія Нагорна.


План семінару-тренінгу включав практичну роботу учасників в групах та обмін досвідом. За словами заступниці голови ГО «Союз переселенців «Мир на долоні» Олени Буліної цей захід особливо важливий, оскільки зорієнтований, у першу чергу, на захист прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб. - Тож ми підтримали ініціативу міжнародних партнерів та запросили до участі у семінарі представників інших зацікавлених державних органів і громадських організацій, - розповіла вона.

DNG4
За офіційною статистикою поліцейські Житомирської області зареєстрували більше 7 тисяч заяв і повідомлень про події, пов’язані з учиненням домашнього насильства. А на профілактичному обліку знаходяться більше 3,5 тисяч осіб, переважна більшість з яких – чоловіки. За 10 місяців поточного року поліцейські склали близько 7 тисяч адміністративних протоколів за ст.173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП, винесли майже 400 термінових заборонних приписів. За фактами систематичного вчинення домашнього насильства поліція розслідує понад 70 кримінальних проваджень.

DNG2
- Усі постраждалі від домашнього насильства мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, - наголосила фахівчиня системи БПД Дар’я Гончарова. – І якщо терміновий заборонний припис виносить Нацполіція за заявою постраждалої особи або з ініціативи своїх працівників за оцінкою ризиків дій кривдника на термін до 10 діб. То обмежувальний припис стосовно кривдника встановлюється у судовому порядку. І тут постраждалі від домашнього насильства зможуть скористатись своїм правом на безоплатну вторинну правову допомогу. Термін дії припису — від 1 до 6 місяців (за потреби його можуть продовжити ще на 6 місяців). Обмежувальний припис забороняє кривднику перебувати в місці проживання постраждалої особи, наближатися на визначену відстань до її місця перебування. Забороняє особисто і через третіх осіб розшукувати постраждалу особу, якщо вона за власним бажанням перебуває у місці, невідомому кривднику. Обмежує спілкування з постраждалою дитиною та інше.
По завершенню семінару учасники отримали буклети з корисними порадами щодо методів запобігання домашньому насильству та контактною інформацією організацій і установ, де можна проконсультуватись або одержати дієву допомогу.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua