Правові потреби

   

Архів новин  

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

   

У Житомирі пройшов флешмоб «Дій проти насильства»

Деталі

FN3Житомир долучився до акції «Дій проти насильства». На пішохідній вулиці Михайлівській працювало 6 локацій. Фахівці системи безоплатної правової допомоги долучились до заходу.

«Не мовчи», «Не залишайся байдужим», «Зипини насильство», такі та інші написи лишали містяни на локації «Долоньки проти насильства». Відкрито обговорювати цю болючу тему жертвам насильства непросто. Однак поліцейські закликають вголос говорити про це та не терпіти знущань. А фахівці системи БПД нагадують, що усі хто страждає від домашнього насильства мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

FN1
Активно боротися з цією проблемою слід і тим, хто став свідком домашнього насильства. – Ті, хто потерпають від домашнього насильства, потребують допомоги та підтримки. Самостійно розірвати «коло насильства» вкрай важко, - наголосила фахівчиня Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Дар’я Гончарова.

FN4
Що таке терміновий заборонний припис та обмежувальний припис стосовно кривдника розповів фахівець Житомирського місцевого центру з надання БВПД Андрій Мілютін.

FN2
Надавали консультації та розповсюджували буклети фахівчині РЦ з надання БВПД у Житомирській області Олена Вовнюк та Наталія Ярошенко.

FN5
До проведення акції долучились: поліцейські Управлінь превентивної діяльності ГУНП, поліції охорони, патрульної поліції в області та їх юні помічники зі Спілки вартових правопорядку, а також представники Регіонального та Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Житомирського навчального центру підготовки поліцейських, Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА, Управління сім’ї, молоді та спорту, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління у справах дітей Житомирської міської ради та громадської організації «СП Мир на долоні».
Фіналом акції став флешмоб #ДійПротиНасильства.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua