Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 126 гостей та відсутні користувачі

   

Подорож з дитиною за кордон: коли згода одного з батьків не потрібна?

Деталі

LogoПроцедура вивезення дітей, які не досягли шістнадцяти років, у супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених ними, відповідно до Правил перетинання державного кордону громадянами України, здійснюється за нотаріально посвідченим дозволом другого з батьків. Чи існують випадки, коли при вивезенні дитини за кордон не потрібен такий дозвіл? З таким питанням до Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся Анатолій Сагайдак (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань – прим. автора). Роз’яснення з цього питання, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Як переселенці можуть проголосувати на виборах? (Відео)

Деталі

51878980 2314393722174717 3107639353845743616 n (1)Як тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси. Як перевірити себе у списках виборців? Про це та інше в ефірі UА: Українське радіо «Житомирська хвиля» говорили: начальниця відділу комунікацій та доступу до публічної інформації Регіонального центру із надання БВПД у Житомирській області Дар’я Гончарова, громадська омбудсменка із захисту виборчих прав Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «Опора»у Житомирській області Світлана Пантюхіна Пропустили ефір? Можете переглянути передачу в записі.

Детальніше...

Оголошено конкурсний відбір тренерів

Деталі

УвагаКонкурс-01Координаційний центр з надання правової допомоги у партнерстві з проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» оголошує другий конкурсний відбір учасників «тренінгу для тренерів» (ТоТ) на тему «Розвиток навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів системи БПД».

Детальніше...

Права виборців та їх захист: у Житомирі відбувся тренінг для працівників системи БПД

Деталі

VP3Фахівці системи БПД Житомирщини стоять на захисті виборчих прав громадян. Аби надати фахову допомогу спеціалісти місцевих центрів та бюро підвищують свою кваліфікацію під час тренінгів. Адже 30 та 31 березня, центри працюватимуть у черговому режимі з 09:00 до 17:00, тож громадяни зможуть звертатися до юристів по правову допомогу.

Детальніше...

Публічна презентація результатів діяльності системи БПД Житомирщини у 2018 році

Деталі

PS112 лютого у Житомирі відбулась публічна презентація результатів діяльності системи БПД Житомирщини у 2018 році. На захід завітали представники партнерських організацій та засоби масової інформації.

Детальніше...

Анонс. Публічна презентація результатів роботи системи БПД Житомирщини за 2018 рік

Деталі

Logo12 лютого об 10.00 відбудеться публічна презентація результатів діяльності Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області за 2018 рік.
Місце проведення:Будинок правосуддя (м. Житомир, майдан Соборний, 1, 4-й поверх «Шахова зала»).

Детальніше...

Маю право обирати: як проголосувати внутрішньо переміщеним особам на виборах

Деталі

VB31 березня відбудуться вибори Президента України. Як скористатись своїм правом і проголосувати внутрішньо переміщеним особам? Роз’яснення з цього питання, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Wikilegalaid

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua