Анонс подій  

27 березня 2019 р. о 10.00

Тренінг для адвокатів на тему виборчих прав та їх захисту
Місце проведення: Будинок правосуддя (м. Житомир, Майдан Соборний, 1)

6 квітня 2019 р. о 10.00

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів
Місце проведення: "Житомирський інститут медсестринства" (м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15)
   

Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

   

Виїзний прийом громадян в с.Дениші

Деталі

denyshy21 березня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда, начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та в.о.директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснили виїзний прийом громадян в с.Дениші Житомирського району.

Громадянам розповіли про можливість отримання правових консультацій, порядок примусового стягнення аліментів та алгоритм подачі звернень до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Окрема увага була зосереджена на процедурі виборів, облаштуванні виборчих дільниць, уточнення списків виборців, заповненню бюлетенів, кримінальній відповідальності у разі погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, які перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця та інше.

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Деталі

NR-1Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.

Детальніше...

«Я маю право голосу»: як реалізувати та захистити виборче право?

Деталі

LogoОсобливості зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Як перевірити себе у списках виборців? Яка передбачена відповідальність за порушення виборчого права? Про це та інше в ефірі UА: Українське радіо «Житомирська хвиля» говорили: заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська, начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, начальниця відділу комунікацій та доступу до публічної інформації Регіонального центру із надання БВПД у Житомирській області Дар’я Гончарова. Пропустили ефір? Можете переглянути передачу в записі.

Детальніше...

Консультування засуджених в Житомирській установі виконання покарань №8

Деталі

uvp012 березня фахівці центрів безоплатної вторинної правової допомоги спільно з партнерами консультували засуджених в Житомирській установі виконання покарань №8. Так, керівник Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда розповів особам, які відбувають покарання, про можливість отримання правових консультацій та алгоритм подачі звернень до Регіонального центру. В.о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль розповів присутнім про роботу Житомирського місцевого центру та роз’яснив з якими питаннями мають право звертатись засуджені.

Детальніше...

Зустріч зі студентами факультету екології та права ЖДАЕУ

Деталі

art114 березня 2019 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Радушинська Наталія провела зустріч зі студентами факультету екології та права Житомирського державного агроекологічного університету на тему: "Домашнє та гендено обумовлене насильство. Нові можливості захисту"

Детальніше...

Сусідські війни: адвокат системи БПД Житомирщини допоміг захистити права потерпілої

Деталі

LogoПісля сварки з сусідом Світлана Луніна (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора) потрапила у лікарню. Згодом вона звернулась до Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Доручення для надання БВПД було видано адвокату Ользі Нагорнюк.

У ході надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлані Луніній було підготовлено цивільний позов про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, що завдана їй злочином та здійснено представництво інтересів потерпілої у суді.

Детальніше...

Факти про удосконалення системи безоплатної правової допомоги

Деталі

InfographУдосконалення роботи системи БПД відбуватиметься комплексно. Зміни торкнуться формату роботи точок доступу до правової допомоги, їхньої структури, процедур роботи та розвитку персоналу. Мета цих змін – підвищити якість правової допомоги, максимально ефективно використовуючи бюджетні кошти.

Українська система безоплатної правової допомоги є однією з найбільш прогресивних у світі. Це підтверджують як вітчизняні, так і міжнародні експерти. Водночас навіть така досить ефективна модель має перспективи для вдосконалення. Адже система стрімко розвивалася, і в результаті – окремі внутрішні процеси дещо громіздкі та непрозорі. Насамперед є потреба оптимізувати управлінські функції, удосконалити взаємодію та адміністративні процедури, максимально спростити їх та автоматизувати. Крім того, на порядку денному запровадження нових механізмів забезпечення якості правової допомоги.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Wikilegalaid

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua