Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

   

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Uvaga advКоординаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги та не брали участь у тренінгах минулого року, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2019 року. Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Виборчі права засуджених та ув’язнених

Деталі

TM1Як перевірити себе у списках виборців? Куди звертатись для включення у виборчі списки? Які основні права засуджених? Про це та інше говорили із засудженими та ув’язненими.

Детальніше...

Пізнавальний квест «Правознайко» для дітей, які відпочивають у таборі «Супутник».

Деталі

Заступниця директора РЦ з надання БВПД у Житомирській області Наталія Радушинська взяла участь у вказаному заході спільно з працівниками Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, працівниками органів національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій, де розповіла підліткам про професію адвоката та як її здобути. Також на захід завітав заступник Міністра юстиції України Сергій Петухов, який привітав дітей з літніми канікулами та розповів про важливість професії юриста. Діти дізнались багато нової та корисної інформації, мали можливість задавати питання та проявити свої знання у веселих та цікавих правових змаганнях. В ігровій формі дітям розповідали про їх права та нагадували правила поводження під час літніх канікул.

Сьогодні відбулось відкриття 35-ого "Open Space" в Україні!!!

Деталі

Відкриття за участі заступника міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергія Пєтухова. У заході прийняла участь заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Радушинська Наталія.

Інформаційний дайджест системи БПД – червень 2019 року

Деталі

Дайджест червеньВийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Детальніше...

Дострокова пенсія батькам дитини з інвалідністю

Деталі

 42708-395До Романівського бюро правової допомоги звернулась Яніна Копач (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора) мешканка села Велика Козара. Жінка цікавилась, за яких умов мати дитини з інвалідністю може вийти на пенсію достроково? Чи призначається дострокова пенсія батькам дитини з інвалідністю? Консультацію, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Романівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Хто може усиновити дитину?

Деталі

LogoДо Лугинського бюро правової допомоги звернувся Олексій Петров (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань). Чоловік цікавився, хто може усиновити дитину та хто має переважне право на усиновлення? Консультації, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Лугинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua