Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 158 гостей та відсутні користувачі

   

Стоп булінг: на Житомирщині учнів вчили протидіяти цькуванню у школах

Деталі

TB1До кого звертатись по допомогу, якщо вас цькують у навчальному закладі? В яких формах проявляється булінг? Як відрізнити булінг від конфлікту? На ці та інші питання протягом тижня надавали відповіді фахівці системи БПД Житомирщини. Про найцікавіші заходи, які відбулись протягом тижня у нашому огляді.

Детальніше...

Право на захист іноземцям та особам без громадянства

Деталі

DSCN1482Працівники Секретаріату Уповноваженого під час моніторингових візитів до пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства у Чернігівській та Волинській областях фіксували факти, які могли свідчити про порушення права іноземців та осіб без громадянства, затриманих з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення, на безоплатну вторинну правову допомогу. Для попередження таких фактів на території Житомирщини за ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбулась міжвідомча робоча зустріч.

Детальніше...

П’ять відеороликів – п’ять історій людей, яким допомогла система БПД

Деталі

photo-videoЦього тижня в усіх регіонах України відбудеться презентація відеороликів, в яких розповідаються історії людей, які звернулися за допомогою до системи БПД. Вперше відеоматеріали були представлені на першій Київській міжнародній конференції «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості». Ролики створені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога».

Детальніше...

Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості: український досвід та перспективи

Деталі

BPDP1У Житомирі 19 вересня відбулася регіональна пресконференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду. Початком дискусії стала перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулася 10-12 вересня за участі експертів та представників систем безоплатної правової допомоги з різних країн. Тема конференції — «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».

Детальніше...

У фокусі фотовиставки — клієнти та клієнтки системи БПД

Деталі

13.09.2019 - fotovustavka (4)У Києві відкрилася фотовиставка «Правова допомога поруч», що згодом буде презентована у регіонах країни. На фотодокументальній виставці представлені 60 світлин з життя системи безоплатної правової допомоги. У фокусі — надання правової допомоги клієнтам, насамперед представникам та представницям соціально вразливих категорій населення. Фотовиставка підготовлена за підтримки проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

«Ми досягли багато. Ми змінили країну» — завершилася перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги

Деталі

AN4B00388Протягом трьох днів, 10-12 вересня, вітчизняні та міжнародні експерти обмінювалися досвідом надання безоплатної правової допомоги вразливим соціальним групам населення та дискутували, які зміни мають відбутися в системі правосуддя. Конференція об’єднала понад 300 учасників з 8 країн, які мають практичний досвід управління системами БПД, надання безоплатних правових послуг вразливим групам населення, впровадження інновацій у сфері права для покращення доступу до правосуддя.

Детальніше...

Діти та право: уроки для школярів Житомирщини провели фахівці системи безоплатної правової допомоги

Деталі

DAP5Цікаво про право. Інтерактивні уроки «Я маю право» для школярів Житомирщини протягом першого навчального тижня провели фахівці системи БПД. Ми говорили з учнями не лише про їх права, а й про обов’язки та вчили, як захистити їх у разі порушення і до кого звертатись по допомогу.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua