21 червня 2019 року з 13:00 до 15:00 год

Семінар для адвокатів !
Місце проведення: "Житомирський інститут медсестринства" (м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15)
   

Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

   

Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги»

Деталі

iurfemШановні юристи та адвокати!

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги запрошує працівників системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги».

Детальніше...

Право на тишу: до котрої години можна шуміти? (Відео)

Деталі

59106113 2290765390962222 3447488579696066560 n (1)Конфлікти з сусідами через ремонт чи гучну музику трапляються часто. Що робити в таких ситуаціях? Яке покарання передбачено чинним законодавством? Відповідь на питання у передачі «Ранок на каналі «Житомир»» надала заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. Пропустили ефір? Сюжет можна переглянути за посиланням.

Детальніше...

Хто має право на обов'язкову частки у спадщині?

Деталі

spДо Народицького бюро правової допомоги звернулась Василина Григорович (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань – прим. автора). Жінку цікавило, хто має право на обов’язкову частку у спадщині, незважаючи на наявність заповіту. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Народицького бюро правової допомоги.

Детальніше...

Співпраця БПД з Радою Європи – здобутки, що матимуть тривалий ефект

Деталі

13.06 RE-0Наглядова рада системи безоплатної правової допомоги, правові клуби PRAVOKATOR, Комісія з експертно-правового аналізу, платформа «Правова матриця», Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя. Це лише частина ініціатив, що були реалізовані у системі БПД за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».

Детальніше...

У Бердичеві обговорили, як допомогти постраждалим від домашнього насильства

Деталі

DNB1Де шукати допомогу, якщо потерпаєте від насильства в родині? Яке покарання очікує на кривдника? Хто має право виписати терміновий заборонний припис? Ці та інші питання обговорили у Бердичеві під час круглого столу на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству». Захід організував Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. До обговорення головних законодавчих змін та налагодження співпраці долучились фахівці органів місцевого самоврядування, правоохоронці, медики.

Детальніше...

Не лише мати: хто ще має право на відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку? (Відео)

Деталі

58580553 2297539320266500 7569694114749349888 nВсе частіше у відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку йдуть чоловіки. Але таку відпустку можуть оформити й інші родичі. Хто має на це право?
Відповідь на питання у передачі «Ранок на каналі «Житомир»» надала заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. Пропустили ефір? Сюжет можна переглянути за посиланням.

Детальніше...

Грошова компенсація за невикористану щорічну відпустку

Деталі

 23-2148179116До Ємільчинського бюро правової допомоги звернувся Василь Іващенко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань – прим. автора). Чоловіка цікавило у яких випадках він може отримати компенсацію за невикористану відпустку. Консультацію, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Ємільчинського бюро правової.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Wikilegalaid

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua