Анонс подій  

25 травня 2019 р. о 9.30

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів
Місце проведення: "Житомирський інститут медсестринства" (м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15)
   

Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

   

Аліменти на батьків

Деталі

LogoНепрацездатні батьки мають право на отримання аліментів від своїх повнолітніх дітей. Про це, в межах проекту «Я маю право», розповіли фахівці Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Правопросвітництво – пріоритетний сервіс системи БПД

Деталі

14.05pravo2Якою має бути правопросвітницька стратегія системи безоплатної правової допомоги? Над цим питанням працювали понад 200 учасників I Всеукраїнського форуму «Право&Свідомість», який проходив 14 травня одночасно у п’яти містах України – Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

Детальніше...

Фахівчиня системи БПД Житомирщини допомогла клієнту отримати статус ВПО

Деталі

IMG-15c85795a4c2555bfb8c8aa72a7244f4-VФахівці системи безоплатної правової допомоги завжди захищають права найбільш вразливих категорій населення, зокрема і внутрішньо переміщених осіб. Так 10 липня 2018 року до Чуднівського бюро правової допомоги звернувся Микола Гайворонський(ім'я та прізвище змінено з етичних міркувань). Чоловік розповів, що написав заяву до Управління праці та соціального захисту населення Чуднівської районної державної адміністрації про взяття його на облік як внутрішньо переміщеної особи. Але отримав офіційну відмову. Фахівчиня Чуднівського бюро правової допомоги Інна Циганок, ознайомившись з матеріалами справи склала позовну заяву до Житомирського окружного адміністративного суду з вимогою скасувати дане рішення.

Детальніше...

До уваги адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

treningКоординаційний центр з надання правової допомоги за підтримки організації Democracy Reporting International (DRI) впродовж травня-липня 2019 року планує проведення 5 тренінгів для адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, на тему «Конституційна скарга як національний засіб захисту прав людини».

Детальніше...

Пеня за невчасну оплату комунальних послуг (Відео)

Деталі

LogoЗ травня 2019-го набула чинності норма Закону України «Про житлово-комунальні послуги», щодо штрафів за прострочення оплати комунальних послуг. Про це та інші нововведення в передачі «Тема дня» на каналі UA: Житомир розповів директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль. Пропустили ефір? Сюжет можна переглянути за посиланням.

Детальніше...

У Житомирі обговорили, як протидіяти домашньому та гендерно зумовленому насильству

Деталі

DN1Щорічно в Україні близько 1500 жінок помирають від рук власних партнерів. А 3000000 дітей стають свідками різних проявів домашнього насильства. Як допомогти постраждалим і які механізми покарання для «домашніх тиранів» існують? Ці питання обговорювались у Житомирі під час круглого столу «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – квітень 2019 року

Деталі

daidzhest 04Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Wikilegalaid

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua