Архів хроніки  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

   

Втратили документи про освіту та не знаєте, як їх відновити? Консультують фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

31.07.2017 - atestatУ випадку втрати документа про освіту видається його дублікат, який відповідає затвердженому зразку документа з написом у правому верхньому кутку його титульної сторінки слова «Дублікат». Дублікат документа про освіту видається лише тим особам, які закінчили певний навчальний заклад, що підтверджується відповідним записом у книзі обліку виданих документів про освіту або архівними даними.

Детальніше...

Поділ майна при розлученні: що варто знати

Деталі

11.05.2017 - maynoПрактично завжди під час розлучення виникають майнові питання між колишнім подружжям. У результаті все закінчується поділом майна через суд. А ділити майно у суді без допомоги фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, обізнаних в подібних справах – неможливо.

Детальніше...

Ще одна людська доля врятована: адвокат системи БПД довів невинуватість свого підзахисного

Деталі

03.05.2017 - advokatГромадянина В. обвинувачували у таємному викраденні чужого майна (крадіжка), поєднаному з проникненням у приміщення, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

Відповідно до ст. 59 Конституції України «кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно». Тому, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області видав доручення адвокату, який співпрацює з системою безоплатної правової допомоги Валерію Головні для захисту громадянина.

Детальніше...

Стягнення за порушення трудової дисципліни та порядок їх застосування

Деталі

07.03.2017 - trud dusziplinaЗа порушення трудової дисципліни передбачено лише один із двох заходів дисциплінарного стягнення – догана або звільнення (ст. 147 Кодексу законів про працю – далі КЗпП). Законодавством, статутами та положеннями про дисципліну для окремих категорій працівників можуть бути передбачені й інші дисциплінарні стягнення. Порядок їх застосування роз`яснюють фахівці Романівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Підстави та порядок отримання земельної ділянки учасникам бойових дій

Деталі

02.03.2017 - zemla ATOДо Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги все частіше звертаються особи, які мають статус учасника бойових дій, у тому числі АТО, та цікавляться про пільги, передбачені для них чинним законодавством. Щоб поставити всі точки над «і», фахівці центру правової допомоги роз’яснюють які пільги надаються учасникам бойових дій та порядок отримання земельної ділянки.

Детальніше...

Розлучення з іноземцем в Україні: правда чи міф?

Деталі

23.02.2017 - rozluchenjaЯк роз`яснюють фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, український суд компетентний розглядати справи про розірвання як міжнародних шлюбів, зареєстрованих між особами, що є громадянами різних держав, так і шлюбів між громадянами України, відповідно до сімейного законодавства України й у випадку, коли обоє одружених проживають за кордоном.

Детальніше...

Які документи потрібні для встановлення факту родинних зв’язків?

Деталі

22.02.2017 - dokumentiНайчастіше люди стикаються з проблемами встановлення фактів родинних зв’язків тоді, коли внуки, наприклад, хочуть встановити споріднення з двоюрідними дідами та бабками для отримання спадщини. Або хтось із родичів хоче довести спорідненість із іншим далеким родичем. Які документи потрібні для встановлення факту родинних зв’язків – роз’яснили фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua