Архів хроніки  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

   

Уже повнолітній! Аліменти платити не треба?

Деталі

16.11.2016 - alimentu 18За яких підстав відбувається виплата аліментів на дитину після досягнення нею 18-го річного віку пояснили фахівці Коростенського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

Визнання права власності на спадкове майно

Деталі

15.11.2016 - dim y spadokЖительці Ружинського району після смерті чоловіка у спадок залишився житловий будинок, який чоловік збудував у 1968 році. Ружинська державна нотаріальна контора відмовила жінці у видачі свідоцтва про право на спадщину за законом у зв’язку з відсутністю у заявниці правовстановлюючих документів на житловий будинок. Щодо питання визнання права власності на будинок у порядку спадкування жінка звернулася за консультацією до Ружинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Як сплачуються аліменти на утримання неповнолітньої дитини?

Деталі

09.11.2016 - alimentuЯкщо сімейна пара, яка має дітей, розлучається, неповнолітня дитина залишається з кимось із колишнього подружжя, а інший з батьків зобов'язаний платити аліменти на його утримання. Фахівці Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги роз'яснюють, коли аліменти на утримання неповнолітньої дитини сплачуються добровільно, а коли примусово.

Детальніше...

Мати чи батько: з ким залишиться малолітня дитина після розлучення батьків?

Деталі

08.11.2016 - dituПро порядок встановлення місця проживання малолітньої дитини після розлучення батьків роз`яснили фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Дарування нерухомості не панацея – повертайте борги вчасно!

Деталі

04.11.2016 - daruvanja maynaНайчастіше люди не віддають борги добровільно, особливо, коли вони виникають внаслідок скоєння ДТП чи позики. Як правило, вже при наявності судового рішення про стягнення боргу, боржник нерідко переоформлює свою нерухомість на дружину чи іншого близького родича, наприклад дитину. Більшість боржників вважає, що найбільш простий та дешевий спосіб уникнути виконання судового рішення – це укласти договір дарування належного йому будинку чи квартири. У Житомирському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги розвінчують цей міф.

Детальніше...

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua