Анонс подій  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

   

Семінар-практикум "Гендерна дискримінація

Деталі

Семінар-практикум "Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги".

Асоціація жінок-юристок України "ЮрФем" у співпраці з Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує працівників системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, узяти участь у семінарі-практикумі "Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги". Організатори забезпечують учасникам компенсацію транспортних витрат за необхідності, харчування відповідно до програми та раздаткові матеріали.
Особи, які бажають узяти участь у заході мають заповнити реєстраційну форму за посиланням:
bit.ly/2KmHnWD
Семінари-практикуми відбудуться у таких містах:
м. Житомир – 19 липня 2019 року;
м. Івано-Франківськ – 24 липня; 
м. Запоріжжя -14 серпня 2019 року;
м. Миколаїв - 16 серпня 2019 року;
м. Ужгород - 28 серпня 2019 року.

Семінар для адвокатів !

Деталі

                       Семінар для адвокатів !

21 червня 2019 року з 13:00 до 15:00 год.  (реєстрація учасників 12:30 год.) за адресою: м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства», буде проведено  семінар з підвищення кваліфікації  адвокатів Житомирської області на тему :
 
1.  ДОГОВОРИ ЗА УЧАСТЮ БАНКІВ (Кредити, Депозити) - Новели законодавства! Судові спори про стягнення кредитів та звернення стягнення на іпотеку. Остання практика Верховного суду. Спірне у сплаті % за кредитами. Стягнення депозитів, в т.ч. з проблемних банків.  Стягнення депозитів з Фонду гарантування вкладів (ФГВФО). Оскарження рішень третейських судів. Реструктуризація проблемної заборгованості, варіанти, наслідки. Експертизи. ЗУ «Про відновлення кредитування». Збільшення обсягу відповідальності поручителя. Нові умови застосування змінюваної % ставки. Позасудове звернення стягнення на предмет іпотеки. Спадкування боргових зобов’язань.
 
2. ПРАВИЛА ЗАПОВНЕННЯ ФОРМУЛЯРІВ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЄСПЛ
 
Доповідач: Адвокат,Старший партнер Адвокатської компанії "Кравець і Партнери" - Ростислав Кравець
 
Адвокатам Житомирської області, стажистам, помічникам адвокатів участь в даному семінарі є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ. До 20 червня 2019 р. необхідно обов’язково зареєструватись в Раді адвокатів Житомирської області - направивши на електрону скриньку Ради адвокатів Житомирської області - ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. "> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) лист про участь в даному семінарі.

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів

Деталі

25 травня 2019 р. о 10.00 год. (реєстрація учасників 9-30 год.) за адресою м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства» проводитиметься семінар з підвищення кваліфікації адвокатів Житомирської області за участю Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центр МВС України як структурного підрозділу Експертної служби МВС України, на теми:

  1. Питання, що вирішує судова дактилоскопічна, трасологічна експертиза та експертиза зброї. Виступ завідувача сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Мура’вйова Сергія Олександровича.
  2. Судове почеркознавство та технічна експертиза документів Особливості їх призначення та проведення. Судова портретна експертиза. Особливості її призначення та проведення. Виступ завідувача сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Довжаниці Романа Олеговича.
  3. Особливості призначення судових інженерно-транспортних та фототехнічних експертиз. Виступ завідувача сектору автотехнічних досліджень відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Зозіка Сергія Васильовича.
  4. Особливості призначення судових автотоварознавчих, економічних, будівельно-технічних, оціночно-будівельних та товарознавчих експертиз. Виступ т.в.о. завідувача відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Євпака Сергія Анатолійовича.

Тривалість семінару з 10.00 до 13.00.

Адвокатам Житомирської області, стажистам, помічникам адвокатів участь в даному семінарі є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ. До 24 травня 2019 р. необхідно обов’язково зареєструватись в Раді адвокатів Житомирської області - направивши на електрону скриньку Ради адвокатів Житомирської області - ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) лист про участь в даному семінарі.

Тренінг з виборчих прав та їх захисту

Деталі

У середу, 27 березня, о 10:00 на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбудеться тренінг для адвокатів системи БПД із виборчих прав та їх захисту. Тренер – Світлана Пантюхіна, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Житомирській області.

У програмі тренінгу – права виборців та правові наслідки, які настають у випадку їх порушення, найбільш розповсюджені правопорушення під час виборчого процесу та пов’язані із цим правові питання, реагування на звернення громадян (первинна і вторинна правова допомога).

Тривалість тренінгу з 10:00 до 12:00.

Реєстрація для участі в тренінгу триває до 26.03.2019 р. за телефоном +380962115431 Наталія Радушинська. Про свою участь можете повідомити також електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів

Деталі

06 квітня 2019 р о 10.00 год. (реєстрація учасників 9-30 год.) за адресою м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства» проводитиметься семінар з підвищення кваліфікації РАУ НААУ для адвокатів Житомирської та Вінницької області. Тривалість семінару з 10.00 до 16.00 год.

Адвокатам Житомирської області, стажистам, помічникам адвокатів участь в даному семінарі є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ. До 05 квітня 2019 р. необхідно обов’язково зареєструватись в Раді адвокатів Житомирської області - направивши на електрону скриньку Ради адвокатів Житомирської області - ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) лист про участь в даному семінарі.

Аліменти по-новому: можливості, які надає нове законодавство

Деталі

22 червня 2018 р. о 14.00 год. за адресою м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства» проводитиметься семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на тему:«Аліменти по-новому: можливості, які надає нове законодавство".»Загалом тривалість семінару у межах 2-3 годин.

Доповідач: Голова правління Центру сімейно – правових досліджень Олег Простибоженко.

До 21 червня 2018 р. необхідно обов’язково зареєструватись в Раді адвокатів Житомирської області - направивши на електрону скриньку Ради адвокатів Житомирської області - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. лист про участь в даному семінарі

 

Прямий ефір на телеканалі «Житомир» за участю фахівців РЦ

Деталі

У вівторок 10.04.2018 року о 19:20 за участі заступника директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталії Радушинської відбудеться прямий ефір передачі «Тема дня» на телеканалі «Житомир». Тема ефіру «Насильство в сім’ї».

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua