Анонс подій  

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   

Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

   

Аліменти по-новому: можливості, які надає нове законодавство

Деталі

22 червня 2018 р. о 14.00 год. за адресою м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства» проводитиметься семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на тему:«Аліменти по-новому: можливості, які надає нове законодавство".»Загалом тривалість семінару у межах 2-3 годин.

Доповідач: Голова правління Центру сімейно – правових досліджень Олег Простибоженко.

До 21 червня 2018 р. необхідно обов’язково зареєструватись в Раді адвокатів Житомирської області - направивши на електрону скриньку Ради адвокатів Житомирської області - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. лист про участь в даному семінарі

 

Прямий ефір на телеканалі «Житомир» за участю фахівців РЦ

Деталі

У вівторок 10.04.2018 року о 19:20 за участі заступника директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталії Радушинської відбудеться прямий ефір передачі «Тема дня» на телеканалі «Житомир». Тема ефіру «Насильство в сім’ї».

Виїздний прийом у с.Кам'янка

Деталі

28 лютого 2018 р. з 10:00 до 11:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром проведуть виїзний прийом громадян у с. Кам’янка Житомирського району в приміщенні Кам’янської сільської ради (вул. Соснова, 1) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Виїздний прийом у с.Вільськ

Деталі

21 лютого 2018 р. з 10:00 до 11:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром проведуть виїзний прийом громадян у с. Вільськ Черняхівського району в приміщенні Вільської сільської ради (вул. Житомирська, 37) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Виїздний прийом у с.Оліївка

Деталі

13 лютого 2018 р. з 10:00 до 11:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром проведуть виїзний прийом громадян в с. Оліївка Житомирського району в приміщенні Оліївської сільської ради (вул. Леоніда Ступницького, 68) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Виїздний прийом у с.Наталівка

Деталі

01 лютого 2018 р. з 10:00 до 11:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції Іриною Волошиною проведуть виїзний прийом громадян в с. Наталівка Новоград-Волинського району в приміщенні Наталівської сільської ради (вул. Пушкіна, 21) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

Виїзний прийом громадян у с.Хомутець

Деталі

01 лютого 2018 р. з 11:00 до 12:00 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції Іриною Волошиною проведуть виїзний прийом громадян в с. Хомутець Брусилівського району в приміщенні Хомутецької сільської ради (вул. Центральна, 16) та нададуть юридичну допомогу людям на місцях.

 
   

Повідомити про корупцію

   

Wikilegalaid

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua