Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

   

Право з тобою: правова допомога засудженим

Деталі

68706217 500252450804027 8702590798195064832 nЩо таке безоплатної правової допомоги? Як та де можна отримати правові консультації? Хто може скористатися послугами безоплатного адвоката для захисту своїх прав у суді? Відповіді на ці та інші питання надавав директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль. Інформаційно-просвітницька зустріч на тему «Вільний доступ осіб до правосуддя» відбулась у Житомирському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації».

Детальніше...

Переселенці – виборці: у Житомирі відбувся правовий флешмоб

Деталі

PV2Ще у 2018 році у резолюції 2198 ПАРЄ закликала органи влади в Україні забезпечити механізм реалізації виборчих прав внутрішньо переміщених осіб на всіх виборах, зокрема на місцевому рівні. Адже досі ВПО в Україні позбавлені конституційного права обирати депутатів місцевих рад. Привернути увагу до цієї проблеми вирішили ГО «Мир на долоні» спільно з фахівцями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Детальніше...

Комунікатори системи БПД покращили навички спілкування

Деталі

16.08 Odesa-1Виступити перед партнерами і коротко презентувати свій центр з надання безоплатної правової допомоги. Правильно поставити завдання своїй команді. Знайти у будь-якій події інформаційний привід та написати цікаву новину. Ці та інші завдання 13-14 серпня виконували комунікатори центрів з надання БВПД з усіх регіонів країни під час тренінгу «Ефективна комунікація», який проходив у правовому клубі PRAVOKATOR.Одеса за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Нова назва вулиці: чи обов’язково вносити зміни до паспорта?

Деталі

LogoДо Пулинського бюро правової допомоги звернулася Маргарита Шпак (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань – прим. автора). Жінку цікавило чи обов’язково вносити зміни до паспорта, якщо змінилась назва вулиці, де вона зареєстрована та постійно проживає. Консультацію, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Пулинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – липень 2019 року

Деталі

Дайджест Липень Page 1Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
Переглянути випуск
У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж липня 2019 року. Започаткований новий сервіс у системі безоплатної правової допомоги – проведення досліджень правових потреб громад. У восьми регіонах України вже працюють сімейні радники. Другий кабінет медіації для клієнтів системи БПД відкрито у Вінниці. Ці та інші новини, а також інформація з регіонів – у липневому дайджесті.

Детальніше...

Відповідальність за самовільне зайняття земельної ділянки

Деталі

 23-2147898544Консультацію, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Малинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Людина – не товар: у Житомирі відбулась акція з попередження та протидії торгівлі людьми

Деталі

TL4За часів незалежності України від торгівлі людьми постраждали понад 230 000 українців. До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми на автовокзалі «Житомир» фахівці системи БПД Житомирщини спільно з представниками органів влади, громадськими організаціями поширювали інформаційно-просвітницькі матеріали щодо протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua