Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

   

Юридичні консультації на телеканалі «UA: Житомир»

Деталі

59106113 2290765390962222 3447488579696066560 nПравові консультації з найактуальніших питань 26 квітня надала заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. Чергові сюжети найближчим часом ви зможете побачити у передачі «Ранок на Каналі Житомир». Слідкуйте за ефірами та знайте свої права.

Відповідальність роботодавця, який примушує написати заяву на звільнення у зв’язку із призовом на військову службу

Деталі

ZV1До Пулинського бюро правової допомоги Сергій Гай (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Чоловіка цікавило, чи законні дії роботодавця, який примушує написати заяву на звільнення у зв’язку із призовом на військову службу. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Пулинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Стягнення аліментів на повнолітніх дітей, які навчаються

Деталі

bpd2До Романівського бюро правової допомоги звернулась Олександра Гайворонська (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Жінку цікавило, чи можливо стягувати з колишнього чоловіка аліменти на їх повнолітню дочку, яка навчається. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Романівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Порядок отримання податкової знижки на розвиток дитини

Деталі

20181113 1134 plakatДо Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся Іван Павловський (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Чоловік цікавився, який порядок отримання податкової пільги на розвиток дитини. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД.

Детальніше...

Домашнє насильство: злочин і кара (Відео)

Деталі

LogoДомашнє насильство – злочин. З 11 січня цього року в Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу. Які визначені види домашнього насильства? Яка існує відповідальність за вчинення такого насильства?
Про це в передачі «Ранок на каналі UA: Житомир» розповіла заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. Пропустили ефір? Сюжет можна переглянути за посиланням.

Детальніше...

Стягнення аліментів за рішенням суду

Деталі

1193785-styagnennya-alimentiv-za-rishennyam-suduДо Ємільчинського бюро правової допомоги звернулась Тетяна Лесків (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Жінку цікавило питання, як виконується рішення суду про стягнення аліментів? Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Ємільчинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Як проголосувати за місцем перебування?

Деталі

LogoВиборець, хто не здатний самостійно пересуватися, має право голосувати за місцем перебування. Про це у списку виборців повинна бути відмітка навпроти вашого прізвища: «НСП» – не здатний самостійно пересуватися. Роз’яснення надано в межах проекту «Я маю право!».

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Wikilegalaid

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua