Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

   

Тиждень правових знань у Бердичівському та Житомирському районах

Деталі

28.04.2017 - pravo B 4З 18 по 21 квітня у Житомирській області проходив тиждень правових знань «Закон у моєму житті». Фахівці Бердичівського та Житомирського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро проводили правопросвітницькі заходи для дітей з інвалідністю та дітей-сиріт, відкриті уроки та «Дні відкритих дверей» для учнів шкіл.

Детальніше...

Моніторинг роботи Чуднівського, Любарського та Брусилівського бюро правової допомоги

Деталі

27.04.2017 - monitoring 626-27 квітня моніторингова група у складі представників Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області – начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олена Герасименко та заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олена Вовнюк здійснили виїзний моніторинг роботи Чуднівського, Любарського та Брусилівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Начальник відділу представництва Новоград-Волинського місцевого центру взяв участь в обговоренні ефективності програм соціального захисту ветеранів АТО

Деталі

28.04.2017 - ATO 1Ветеранам АТО в різних областях України надають різний соціальний захист. ГО «Юридична Сотня» вирішила розібратися в яких містах найефективніше надають підтримку ветеранам АТО та які є відмінності.

Тому, 27-28 квітня у Львові за ініціативи ГО «ВПО «Юридична Сотня» відбулося обговорення за круглим столом головних експертів України з місцевих і обласних програм соціального захисту ветеранів АТО. До заходу долучився начальник відділу представництва Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віталій Радзивіл.

Детальніше...

Тиждень правових знань «Закон у моєму житті» у Новоград-Волинському районі

Деталі

27.04.2017 - pravo N 4З 18 по 21 квітня в школах Новоград-Волинського району фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели обласний тиждень правових знань «Закон у моєму житті» з метою створення належних умов для набуття правових знань та навичок у їх застосуванні, підвищення рівня правової культури дітей.

Детальніше...

Регіональний та Житомирський місцевий центри правової допомоги сприяють у захисті прав жінок, які стали жертвами насильства

Деталі

26.04.2017 - zentrНасильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. З метою надання безоплатної правової допомоги постраждалим від конфліктів, гендерно-зумовленого насильства, 19 квітня фахівці Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели лекцію у Житомирському обласному центрі соціально-психологічної допомоги.

Детальніше...

Фахівці бюро правової допомоги проводять виїзні прийоми громадян

Деталі

26.04.2017 - priom 2Для забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, фахівці бюро продовжують здійснювати виїзні прийоми громадян. Так, 18 квітня начальник Брусилівського бюро правової допомоги Юрій Ободзінський провів виїзний прийом громадян у с. Осівці Брусилівської об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

Фахівці Коростенського місцевого центру проводять семінари для людей з інвалідністю

Деталі

26.04.2017 - seminar 212 квітня фахівці Овруцького бюро правової допомоги спільно з завідувачем сектору по роботі з інвалідами та ветеранами УПСЗН Овруцької РДА та провідним фахівцем з профорієнтації Овруцького РЦЗ провели інформаційний семінар для осіб із інвалідністю, що перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua